Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
08 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Volvo S60 Expertiz
Arkadaşlar merhaba. 2012 Model 33.000 Km'de ikinci el bir araç satın alacağım. Ancak aracı almadan önce expertiz yaptırmak istiyorum. Ancak Volcar ve diğer volvo servisleri artık expertiz yapmadıklarını söylüyor.
Bu durumda alacağım aracın expertizini nereye yaptırmalıyım.
8 yıl
Pendik Civarı Özel Servis
Merhaba arkadaşlar. 2011 Model 1.3 Dizel Fiat Linea otomobilimin 60.000 bakımını yaptıracağım. Ancak aracın garantisi bittiğinden dolayı serviste değilde iyi bir ustada bakımlarını yaptırmayı düşünüyorum. Pendik civarında bildiğiniz işinin ehli bir fiat ustası var mıdır?
8 yıl
Swicth ve Sunucu Önerisi
Merhaba arkadaşlar. Laboratuvar'da kullanılmak üzere küçük bir ağ sistemi kuracağız. Sistemde Ubuntu LTSP üzerinde 15+1 bilgisayar kullanmayı düşünüyoruz. Bunun için sağlam bir sunucu ve client olarak diskless thin-client kullanacağız. Client'larda çok fazla bir donanım gereksinimiz yok. Sadece kod geliştirme amacıyla kullanılacak. Bu konfigürasyonda bana önerebileceğiniz sunucu ve switch ne olabilir?
8 yıl
Tüketici Haklarından Telefon Geldi
Az önce 0216 990 0727 numaralı telefondan aradılar. 10 içerisinde bir kredi kartı aidat ücreti veya kredi kullanım ücrti ödediyseniz geri iade talep edebilirsiniz dediler. Bana evrakları yarın postayla göndericeklermiş. Bir defaya mahsus 90 tl masraf varmış. Sizi de aradılar mı. Yoksa elemanlar fake mi?
8 yıl
Koca Yusuf
Bence güzel bir animasyon olmuş. Koca Yusuf'un anısına
http://www.youtube.com/watch?v=wKHn_UBKL8Q
9 yıl
Çizgi-Tagem Kapanmasın
9 yıl
İcra Takibi
Merhaba. Bundan yaklaşık 9 ay önce bir ortaklık girişimi için şahsa 20000 tl para verdim. Karşılığından imzalanmış senet aldım. Ancak parayı verdikten sonra ne ortaklık oldu nede şahıs parayı geri ödedi. Şimdi elimde senet var. Bu durumda izlenmesi gereken en doğru ve kısa yol nedir? Konu ile ilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum
9 yıl
Ön yüz tasarımcısı arıyorum
Merhaba iyi çalışmalar.
Android için geliştirdiğim bir projede kullanılmak üzere bir web sitesi istiyorum. Ancak sadece ön yüz tasarımı olacak. Arka tarafı ben JSF ile kodlayacağım. Toplam zaten 3 sayfa olacak. Login, Error ve Result sayfaları. Maliyet ve zaman hakkında bilgi alabilir miyim?
10 yıl
Sınav Sistemi
Merhaba arkadaşlar. Ben 2001 yılında meslek lisesi elektronik bölümünden, 2005 yılında da bilgisayar mühendisliğinden mezun oldum. Matematiğe karşı çok fazla ilgim olduğundan dolayı tekrar sınava girip matematşk okumak istiyorum. Ancak yeni sınav sistemi hakkında hiç bir bilgim yok. Bizim zamanımızda öss 2 aşamaydı ve meslek liseleri sadece belli bölümleri seçebiliyordu. Şu anda durum nasıl? Hangi sınavlara giriliyor. Bildiğim kadarıyla şu anda da sınav bir kaç aşamalı. Genç arkadaşların cevabını bekliyorum
10 yıl
A'dan Z' ye C
Arkadaslar bu kitabin 11. baskisini ariyorum.Goren duyan var midir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.