Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
11 Kasım 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
14 yıl
Google Earth tarzı
Uzayı gözlemleyeceğim porgram var mı?
14 yıl
Esas kardeş fb gs ikilisidir
Aynı kokuşmuş futbol düzeniden besleniyorlar hamileri digiürk ve hakem lobileri , bir sene biri bir sene diğeri şampiyon yapılıyor, arakadaşlar bu işler havuz sistemi ile başladı , o zamana kadar Beşiktaş ve Trabzon da şampiyon olabiliyordu , ne zaman havuz sistemi ile yayın hakları kablolu kanala satıldı , bu iki takım kollanmaya başlandı.Çünkü sen sistemi decopder satışına bağlamışsın en çok taraftarı olan bu iki takım olduğundana göre ne olursa olsun bu iki takım ligden kopmamalı her daim şampiyon yapılmalı ve taraftarları mutlu edilmelidir.mantık bu olunca bu hakem skandalları da doğal oluyor.Beşiktaş mutlaka havuz sisteminden çıkmalı kendisini figüran yapan sisteme para kazandırmamalıdır.
14 yıl
Nasıl bir oyun arıyorum
diplomasinin çok önemli olduğu, yapay zekanın planlar kurabildiği benim her hamleme cevap verebildiği , detaylı ve turn tabanlı bir strateji arıyorum eski yeni hiç fark etmez öneriniz var mı?
14 yıl
Sihirli Değnek!
ligin başında gs fb ikilisi tel tel dökülüyordu , şampiyonluktan kopmak üzereydi , aniden bir şey oldu bu iki takım canlanıverdi , üst üste maçlar kazanırken nedense hakemlerin hataları hep onlara çalıştı , doğru hakem hata yapabilir ama her hafta hep aynı takımın lehine olmaz , eğer öyleyse işin içinde başka bir şey var demektir, acaba sihirli değnek ticari çıkarlarını kollayan digtürk olablilir mi ? bence bu firma son 5 sezondur ligi manüpüe ediyor sırf decoder anlaşmaları iptal olmasın diye , arada bjk ts 'a da ayar veriyorlar tıpkı bu hafta ts 'a olduğu gibi sırf size de oluyor demek için ,ama ligin kopma haftalarında gelenek değişmeyecek gs veya fb şampiyon yapılacaktır.
14 yıl
geopolitical simulation 2008
arkadaşlar bu oyunun ingiliz versiyonu için link var mı ? pm 'den atar mısınız?
14 yıl
Fm 2009 izlenimlerim
Bence oyun bugüne kadar yapılmış en hızlı fm , 3D maç motoru gerçekçi oyuncuların çabuk , hız kafa hakimiyeti gibi özellikleri bire bir yansıtılmış ,maç önce basın toplantıları detaylı ve nasıl yapmışlar bilmiyorum bir önceki hafta hangi sonucu aldıysan direk o soruyla başlıyor gazeteciler.Maç içinde oyuna müdahalen direk sonuç veriyor mesela oyuna aldığın bir oyuncunun gol atması gibi .klüplerin bütçeleri biraz düşük geldi , genç oyuncuların bile çok pahalı olduğunu düşünürsek, mesela Beşiktaş'ın bütçesi 2.1 milyon paund , avrupada gençler dahi 1.500.000 paunddan kapı açıyorlar.bu bütçeleri biraz daha arttırabililrlerdi.Özetlersek bence bugüne kadar yapılmış en iyi FM.
14 yıl
Beşiktaşlılar decoder almayın
Bu satılmış çürük futbol düzeninde , Beşiktaş'ı figüran yapanlara para kazandırmayın, BEŞİKTAŞ'I ŞAMPİYON YAPMAYACAKLAR yapsalardı geçen sene yaparlardı son 7 hafta neler döndü gördük .Bunlar decoder satmak için her sene gs veya fb şampiyon olsun isterler , öyle de oluyor zaten.bu gelişmelere tepki koyamayan , radikal tavır gösteremeyen yönetime yüzbinlerce bu beceriksiz ve basiretsiz heriflerle bu iş olmaz.
14 yıl
Fm 2009 yardım?
Çift çekirdek işlemci 1 gb ram 256 mb sis marka ekran kartlı notebook 'da fm 2009 oynayamıyorum kurduktan sonra masaüstündeki imgesine tıkladığımda önce donuyor sonra mavi ekran geliyor ne yapabilirim ?
14 yıl
Terim Milli Takım'ı bırakıyor!
Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim'in görevini bırakacağı açıklandı.

Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in göreve geldiği günden bu yana Terim'in 2010 yılına kadar olan sözleşmesini 2012 yılına kadar uzatmaması ve alacağı ücretlerinde medyada açıklanması üzerine bu kararı aldığı iddia edildi.

Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve yönetim kurulunun bugünwww.tff.org sitesinde yaptığı açıklamada "Özellikle dün ve bugün medyada yer alan haberlerde Fatih Terim'in hem mevcut hem de zamlı olduğu iddia edilen yeni ücreti konusunda çıkan yalan haberler bizleri üzdüğü gibi Milli Takımımızın hocasını ve teknik heyetini de derinden yaralamaktadır. Ancak Fatih Terim'in ücretine zam almak için sözleşmenin uzatılmasını talep ve kabul ettiği yolundaki haberler insafsız ve Türkiye Futbol Federasyonu ile Milli Takım hocasını zan altında bırakmayı hedefleyen bir yalandır. Yazılı ve görsel basında şahit olduğumuz "sıkı pazarlık", "maaş artırımı için söz verildi", "bu paraya değer mi" şeklindeki ifadelerin maddi konuları temel alması, 30 yıla yakın bir süredir futbolcu ve antrenör olarak milli formaya hizmet etmiş olan Fatih Terim'e yapılan büyük haksızlıktır. Bir kez daha belirtmek isteriz ki Fatih Terim, milli forma altında hizmet verdiği hiçbir gün maddi konularda Futbol Federasyonu yönetiminden herhangi bir talep veya şikayette bulunmamıştır." sözlerini Fatih Terim'in etkili bulmadığı ve istifa kararını da bu nedenle aldığı ileri sürüldü.

Terim'in önümüzdeki hafta içinde medya toplantısı yaparak bırakma kararını açıklayacağı vurgulandı.


galatasarayla anlaştı heralde.
14 yıl
Vista'da civ 4 çalıştıramıyorum
önerisi olan ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle