Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
L

Teğmen
03 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
6 yıl
Hepsiburada iade rezilliği, dikkat edin(Sonuç Seve Seve İade Aldılar)
hepsiburada.com dan almış olduğum monitörün kutusu açıldı diye bir gün sonra gönderdiğimde iadesini kabul etmediler. Kendilerine Mesafeli satış sözleşmesinde hangi maddeye göre kabul etmediklerini sorduğumda cevap veremediler. sanırım batmak üzere yada işi dolandırıcılığa vurdular.İlgili yazışmalar alttadır. ürünü kargodan kabul etmedim ve tüketici hakem heyetine başvuruyorum. sonucu buradan paylaşırım

Son Gelişme: 31/08/2016 : Hepsiburada ürünü tam 5 defa gönderdi kabul etmedim. Sonunda tüketici hakem heyeti kararını beklemeden para iadesi yaptılar. Tam dolandırıcı olmuşlar dikkat edin

ade (89795232)Tarih / SaatSoru: Değerli müşterimiz

Çağrı merkezimize ulaşarak bıraktığınız kayıt Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ekibine ulaştırılmıştır. Sorunuz ile ilgili incelemeler kısa sürede yapılarak çözüme kavuşturulacak ve size mail yoluyla bilgisi iletilecektir.

Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hepsiburada.com
Müşteri Hizmetleri 21.07.2016 16:03:37 Cevap: Değerli Müşterimiz,

89795232 nolu siparişinizde yer alan Acer G227HQLABID 21.5" 6ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD IPS Monitör ürünü orjinal ambalajı açılmış ve kullanılmış olması sebebiyle iade alınmamıştır. Belirtilen ürün gruplarında ürünün orjinal ambalajının açılmamış ve kullanılmamış olması durumunda iade talebiniz karşılanabilmektedir.

Ürün iade koşulları hakkında detaylı bilgiyehttp://www.hepsiburada.com/Liste/MyPage/FAQDetail.aspx?id=20 linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.


22.07.2016 11:05:52 Soru: Mesafeli satış sözleşmesi gereği ürünü iade almak zorundasınız. ürünü kabul etmiyorum. ürünün kutusunu açmış olmam sözleşmeye göre iade reddi olamaz. hukuksuz işlem yapmaya çalışmayın 22.07.2016 11:25:57 Cevap: Değerli Müşterimiz,

89795232 nolu siparişinizde yer alan Acer G227HQLABID 21.5" 6ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD IPS Monitör ürünü işlem süreci hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde yer alan IDD-229-67268 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. İlgili kayıt üzerinden işlem takibinizi yapabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.


22.07.2016 18:11:38 Soru: Hangi sözleşme maddesine göre kabul etmediğinizi yazılı olarak tarafıma gönderilmesini istiyorum talep ediyorum. ürünün kargosunuda kabul etmiyorum. Ayrıca tüm yazışmalarımı kayıt altına alıyorum
L
6 yıl
Acer G227HQLABID 21.5" IPS Monitör Hepsiburafa
Acer G227HQLABID 21.5" bu monitörü ips olmasına güvenerek hepsiburada.com dan aldım. ürünü kutusundan çıkarıp denemem 5 dk sürdü. Herhalde yeryüzünde üretilmiş en kötü ips bu monitördür, parlaklık laptop ekranından düşük. canlılık desen yok. En son sürprizide hepsiburadanın "ürünün kutusunu açmışsın çalıştırmışsın" iade alamayız demesiyle yaşadım. tabi ki geri gönderdiklerinde kabul etmedim. gördüğüm kadarı ile hepsiburada eski günleri dönmüş......
L
8 yıl
Transcend 32GB Premium 300X Class 10 UHS-I İnceleme
Transcend 32GB Premium 300X Class 10 UHS-I. Ürünün CrystalDiskMark sonuçları aşağıdadır. almayı düşünenlere umarım yardımcı olur.
 Transcend 32GB Premium 300X Class 10 UHS-I İnceleme
L
12 yıl
Creative Aurvana Live Mini İnceleme
Ürünü yaklaşık iki haftadır kullanıyorum. ikinci el aldığım için burn-in gibi bir işlem gerekmedi. Kısaca almayı düşünen arkadaşlara az da olsa bir fikir vermesi için kısa bir inceleme yazacağım. ürünü iriver spinn ile denedim.

Bas : Ürünün basları ciddi manada derin ve dolgun. Cks 90 nın hissettirdiği basları bana fazlası ile veriyor.

Mid . Yeterli seviyede çok tatlı midleri var, baslar mid leri kesinlikle örtmüyor.

Tiz : Fazla parlak olmayan ve yayılan çok hoş tizleri var.

Genel olarak konuşursam, kulaklığı ilk takdığımda kulağa masaj yapan kadife gibi bir sesle karşılaştım. Tüm sesleri dengeli bir şekilde veriyor. ama eq ile oynarsanız ciddi manada bas veya tiz alabiliyorsunuz. Tüm frekanslarda, detaylarda bir miktar törpülenme var. Sanırım kadife gibi pürüzsüz bir ses vermek için ses detayından kırpmışlar. Kullanım rahatlığı için mükemmel diyebilirim. Sahne olarakta yine orta seviyede bir sahne sunuyor.

Ürünle ilgili sormak istediğiniz herşeyi cevaplayabilirim.

Kullanıdığım kulaklıklar : koss ksc75, koss ur40, Cks 90 solid bas, cx 200-300 2, creyns e750 armatür, sounmagic pl30 , creative aurvana live.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle