Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
T

Yüzbaşı
29 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
T
8 yıl
acer mı? msi mı?
T
10 yıl
Lenovo Z500
T
10 yıl
Hangisi Daha Avantajlı
T
10 yıl
Güncel Tavsiye İstiyorum...
T
10 yıl
Dikkat Arkadaşlar...
http://parcaport.com adlı satış sitesine dikkat arkadaşlar sakın inanmayın güvenmeyin 2 haftadır ürünü kargoya verdik geliyor bahanesiyle oyalayıp duruyorlar ürünüm onarım için gitti fakat ne zaman arasam hazır bu akşam yolluyoruz deyip oyaladılar şimdi ise telefonlara cevap vermeyi bırakın direk kapıyorlar. Forumda bir konu daha var çıkma parça yollandı diye inş ürünüm orjinal parçaları ile döner...
T
11 yıl
Turkcell Hatları Kaç Günde Açıyor ...
17 Haziran cuma günü yeni bir hazır kart aldım cumartesi sabahı açılır dediler 2 gün oldu hala açılmadı müşteri hizmetlerini aradım hat aldım açılmadı dedim güvenlik soruları sordular talep no verdiler 72 saat süre içinde dönülür dedi bu kadar zormu bu hatları aktif etmek . geçen hafta vodafone dan bir hat aldım 1 saat içinde aktif oldu ... en önemlisi verdikleri talep no ben bu noyu nerede kullanıcam ne işime yaricak ?
T
12 yıl
Win7 Etkinleştirme Sorunu !
Arkadaşlar Orjinal Upgrade Cd si ile gelen key ile etkileştirme yapamıyorum bu sıralar üst üst (formatlanıp üst üste) bir kaç kez sistem kurmak zorunda kaldım ve yazdığınız ürün anahtarı bu bilgisayarda windows ürünü etkinleştirmek için zaten kullanıldı uyarısı almaya başladım sebep ve çözümleri nelerdir bilen varsa bir yardım ?
T
12 yıl
HDD Bölme Hakkında ...
Arkadaşlar Acer Aspire 6935G laptop kullanıcısıyım. Sorunu İse Hdd Bölme İle ilgili Windows 7 kullanıyorum ve Hdd 2 Parça (C-D) Fakat D yi 2 ye bölüp 3 parça oluşturmak istiyorum C-D-E şeklinde diski bölüyorum fakat hiçbir şekilde aktif yapmam için izin verilmiyor ...yönetimden denedim kullandığım programlar ise-Paragon Hardisk Manager-Easeus Partition Manager (bölüyor aktif yapmıyor)-Acronis Disk Director Suite ( bölüyor aktif olmuyor) sizce nasıl hareket etmeliyim yardım ve görüşlerinzi bekliyorum..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle