Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
26 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
51 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Mobil şebeke çekim gücü en iyi telefon
İşim gereği şehir merkezinden uzakda çalışıyorum başlık da da yazdığım gibi mobil şebeke çekim gücü iyi olan bir telefon arayışın da yım. Telefon lara bakarken hangi kriterlere bakmam lazım
4 yıl
Numaranızı vodafone dan 6 ay içinde geri taşırsaniz cezası var dedi
Bu gün akşam babam in numarasını turkcell in 1000 dk ya 89.90 istemesi ile vodafone taşımak için başvuruda bulunmaya gittik bayide ki arkadaş dedi ki eğer numaranı 6 içinde başka bir operatör e taşırsaniz ceza si var dedi ilk defa böyle birşey duyuyorum dediğim de biraz tartışma sonucun da o cezanın bayinin kendine verilen ceza olduğunu itiraf etmelerin den sonra bende vodafone müşteri hizmetleri ni arayıp soralım bakalım deyince numarayi taşımayı kabul ettiler babam bu işler den pek anlamaz ben olmasa idim turkcell in kucağına atacak lar di burası 150 bin nüfus lu bir ilçe sanıyorum ki bayiler kendi arasında anlaştı gidip gelme ler olmasın kısa süre içerisin de numarasını geri taşıyacak olanları fark edersek ceza ile korkutalim dediler
5 yıl
Maximum 15.04-15.05 4*100 e 30 genel akaryakıt
genel akaryakıt kampanyası
şartlar
Maximum Mobil’den katılıma özel, Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından 15 Nisan - 15 Mayıs tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize 30 TL MaxiPuan!

Katılımınızı kampanya tarihleri arasında dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Unutmayın, Kampanyamız sadece Maximum Mobil uygulamamız ile katılıma özel olup 30 TL MaxiPuan kazanılabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum programına dahil Ziraat Bankası Kartları, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar 21 Mayıs 2018 tarihinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 4 Haziran 2018 olup kullanılmayan puanlar 5 Haziran 2018 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.
7 yıl
akbank axees i neden vermiyor
findeks kredi notum 1519
bir çok bankanın kredi kartını kullanıyorum 6 farklı bankanın kartını akbank hariç iki kere başvuru yaptım red edildi
iki gün önce finans bank 2000 tl olan kredi kartı limitimi 6 bin küsür tl ye çıkaralım dedi red ettim
akbank ın kredi kartı vermesi için ne yapmam lazım
7 yıl
hangi ram i eklemeliyim
merhaba arkadaşlar laptop uma ram eklemek istiyorum
içindeki ram hynix/korea09 4gb 2rx8 pc3-12800s-11-12-f3 hmt351s6efr8c-pb no aa 1250 yazıyor yine 4 gb bir ram daha eklemek istiyorum hangi ram i takmalıyım
12 yıl
Turkcell 3G data hattina tl transferi oluyormu?
Turkcell genc tarife hattim var ve verdigi hediye dakikalar yeterli geliyor data hattina tl transfer i oluyorsa biriken tl lerimi transfer edip internet almak istiyorum
12 yıl
bedelli askerlik ile ilgili yaş sorusu
merhaba arkadaşlar hayırlı cumalar ve kandiliniz mubarek olsun
benim sorum şu
bedelli askerlik ile ilgili detaylı şartları nereden bulabilirim
yaş sınırı nedir 30 yaşından gün almış olmak ne demek oluyor yasa 31 aralık 2011 de çıkmış olarak belirlen mişti yani 30 yaşından gün almış olmak için dogum tarihinin en geç ne olması gerekiyor benim dogum tarihim 08.05.1982 ben 30 yaşından gün almış oluyormuyum
teşekkürler
13 yıl
12-19 yaş arası avea numaranı taşı avea içi 5000 sms i al

daha önce verildi mi bilmiyorum

http://www.avea.com.tr/tr/sta/kampanyalar/5000sms.shtml?pagemenu=bkampanya.aveali.faturasiz.5000sms

Şimdi numaranı Avea'ya taşı, hiç bir yükleme şartı olmaksızın tam 12 ay boyunca her ay bedava Avea içi 5.000 SMS kazan!

12-19 yaş arasındaysan, 5.000 SMS Kampanyasından faydalanmak için kullandığın numaran, Avea'nın bireysel faturasız tarifelerinden birine taşındıktan sonra, T.C. kimlik numaranı yazıp 5000'e ücretsiz SMS göndermen yeterli!

Kullandığın numara Avea'ya taşındıktan sonra kampanya kaydını yap ve tam 1 sene boyunca, her ay hediye 5.000 SMS'le sevdiklerinle bedava mesajlaşmanın tadına var!

Bu kampanya, 21.01.2011 - 21.02.2011 tarihleri arasında numarasını Avea'ya taşıyan bireysel faturasız hatlar için geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için; geçişi takip eden 30 gün içinde, 12-19 yaş arasındaki hat kullanıcısının 11 haneli T.C. kimlik numarasının yazılarak 5000'e SMS gönderilmesi ve kayıt yapılması gerekmektedir.
21.01.2011 - 21.02.2011 tarihleri arasında numarası Avea'nın Faturasız Çalışan Aile, Faturasız Çalışan, Faturasız Bayi ve Mobil Ofis tarifeleri dışında kalan faturasız tarifelerinden birine taşınan hatları kullananların kampanya kaydını gerçekleştirmesi ile kampanyadan 12 ay boyunca faydalanılabilecektir.
Kampanya kapsamındaki SMS'ler 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, kullanılmayan SMS'ler 30. günün sonunda silinecektir.
Kalan SMS miktarını öğrenmek için "KALAN" yazıp 5000'e ücretsiz SMS gönderilebilir.
Kampanyayı sonlandırmak için, IPTAL boşluk T.C. kimlik numarası (kampanya kaydında kullanılmış olan) yazıp 5000'e SMS göndermek yeterlidir. Kampanya iptali ancak kampanya kaydında iletilen T.C. kimlik numarası ile yapılabilir.
Yurt içi Avea yönüne gönderilen SMS'ler öncelikle kampanya kapsamında Avea yönüne sunulan 5.000 SMS'ten düşecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi Avea yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz SMS'ler; sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz. Bu yönlere gönderilecek SMS'ler hattın kayıtlı olduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz SMS'ler web üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
Hediye 5.000 SMS tüketildiğinde gönderilecek her ek SMS abonelerin mevcut tarifelerindeki SMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz SMS'lerin, üçüncü şahıslara transferi mümkün değildir.
Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye SMS'ler iptal edilecektir.
Bir başka bireysel faturasız hat tarifesine geçilmesi halinde, kalan mesaj bakiyesi kullanılmaya devam edilecektir.
Abonelerimiz yalnızca bir hat için 5.000 SMS Kampanyası'na kayıt talebinde bulunabilir.
Günlük SMS gönderim limiti yoktur.
Bu kampanya ile 18 yaş altındakilere hat satışı yapılmamaktadır
13 yıl
world puan ile turkcell tl yüklemeyin
arkadaşlar be yandım siz yanmayın world kredi kartımda biriken 38 tl ile turkcell tl yükleme yaptım hatta yüklemeden önce de müş. hiz. lerine sordum normal tl degil mi dedim evet normal tl dediler yükledim ama hediye tl imiş gitti 38 tl ben yandım siz yanmayın
tekrar aradım şimdi de yapılacak birşey yok diyorlar
13 yıl
nokia c6 x6 e71 samsung S8500 Wave bu 4 dünden hangisi?
arkadaş bu 4 modelden hangisini önerir siniz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle