Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
14 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
203 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
6 gün
İKİ TANE AYYAŞIN YAPTIĞI YASA DERKEN!?

Bunlar kimdir acaba?

4 ay
Exxen Hakkında bilgisi olan var mı?
Baştan belli külüstür bir sistem olduğu da işte yasal yoldan maçlara bakalım diyoruz insanı illaki illegal işlere yönlendiriyorlar. Neyse konuya geleyim şimdi ben normal üyelik bir sene reklamlı üyeliği aldım izliyorum bunda sorun yok. Spor paketini de almak istediğim de aynı şekilde reklamlı yıllık benden tahsilat bölümüne gelince + normal üyelik parasını da tekrardan tahsil etmeye çalışıyor! Böyle saçma şey mi olur. Ben zaten üyeyim benden sadece paketin fiyatını alması gerekirken. Sıfırdan tekrar alıyor!!! O zaman benim peşin verdiğim paraya ne oldu?
5 ay
Normal kullanım birazda oyun için pc tavsiyesi lütfen.

Merhaba arkadaşlar bu işlerden hiç mi hiç anlamam gelecek doğru cevap ve yönlendirmeler ile bir kasaya ihtiyacım var. Son derece normal kullanıcıyım. Sadece kasaya ihtiyacım olacak tv yi monitör yapacağım çünkü. Sosyal medya,film müzik izleyip dinlemek vs işlerim olur. Sadece oyun olarak pes oynamayı severim onu rahatça kaldıran en az 5 serisini açabilecek olan bir pc kasasına ihtiyacım var. Birde fan sesinden nefret ederim son derece sessiz olmasını isterim. Klavye fare wifi aparat vs onları çözerim kolay. Bana nokta atışı istediğim şekilde kasa lazım. Hazır toplama da olur. Sıfır sistem olacak max bütçe 3000tl evet biraz düşük şu şartlar altında biliyorum. Şimdiden de teşekkür ediyorum.


Not: Bu fiyata dizüstü olur ancak oyun açmaz herhalde demi.

6 ay
MADİR POPCORNOĞLUNUN ADI KONYA DA BİR CADDEYE VERİLİYOR!
onedio
Atatürk ve Cumhuriyet Karşıtlığı ile Tanınan Kadir Mısıroğlu'nun İsmi Caddeye Veriliyor
https://onedio.com/haber/ataturk-ve-cumhuriyet-karsitligi-ile-taninan-kadir-misiroglu-nun-ismi-caddeye-veriliyor-996354
6 ay
Sınırlarımız bizim namusumuz mu? Değil mi?
https://www.youtube.com/watch?v=8vBaW60ZG9s&feature=youtu.be

Bu nedir arkadaşlar!? Harbiden kanıma dokunuyor! (Sınır namustur) askerî bir söylemdir. Nasıl oluyor da her gün yüzlerce kişi en ufak müdahale, kontrol olmadan elini kolunu sallayarak ülkeye giriyorla!??? Bakın bu sorun öyle uzak değil yakın zamanda başımıza çok büyük işler açacak.
9 ay
Digiturk kartı Tivibu cihazında çalışır mı?
Salonda Digitürk var oturma odasında Tivibu cihazı. Bazen oturma odasında oturup izlemek istiyorum. Kartı Tivibu cihazına taksam. Tivibu cihazında mod tuşu ile normal Türksat kanalları da çalıyor. Veya arama kısmından eutelsat taratmam da mümkün. Her ikisinde de eutelsat uydu sinyali var? Teşekkürler.
10 ay
D.K.E GRUP ÇIKIŞ TAHMİNLERİM

Bütün milli maçlarımıza bakarım. Diğer milli maçların özetlerine de bakıyorum benim tahminim şu yönde bakalım ne kadar grubu doğru tahmin edeceğim...


G-A: PORTEKİZ

G-B: İSPANYA

G-C: İTALYA

G-D: FRANSA

G-E: BELÇİKA

G-F: DANİMARKA


G-G: HOLLANDA (Hollanda 22 ve üzeri bir puan toplayarak gruptan direk çıkar diye düşünüyorum. Norveç be biz 20-21 veya daha altı denk oluruz diye tahmin ediyorum. En iyi ikinci playoff tan gidiyor mu bilmiyorum ancak. Norveç ile ikinciliğe oynarız gibime geliyor. UMARIM YANILIRIM VE 1. OLUR ÇIKARIZ!!!


G-H: HIRVATİSTAN

G-I: İNGİLTERE

G-J: ALMANYA

11 ay
İkinci Meryem Ana Olayı Hk
geçen yıl
Resim Sanatından Anlayan Gelsin.
Merhaba arkadaşlar. Benim yıllar sonra ama çok çok sonra 25 sene falan olmuştur. Belki daha fazla. Nereden aklıma geldi bilmiyorum. Çocukken bir dergide kapak resmi görmüştüm. Resim oldukça meşhur bildiğim kadarıyla. Resim şöyle tarif edeyim size. Bir adam var bir elini kaldırmış hani daire çizecek gibi düşünün yukarıdan aşağıya doğru. Ama o kolu peş peşe hareket eder gibi çoklu olarak çizmişler. Umarım anlatabilmişimdir. Yardımcı olursanız sevinirim.
geçen yıl
Hükümetin inadı ve ideolojisi yüzünden insanlar ölüyor!

İnsanlar ölüyor!!! vergisine gelince helal kendisine gelince haram ee ne yapalım yüksek vergi koyalım vergisini yiyelim. Bu kadar da çelişkili bir yönetim söz konusu. Halbuki bir zamanlar burası laik bir devletti her ne kadar hükmü kalmasa da anayasa da halen yazıyor sadece anlamını yitirmiş olarak... Aşırı vergiler yüzünden artık saçma sapan bir hal alan alkol fiyatları yüzünden millet gidip tekelden alamaz hale geldi mecburen de ne olduğu belirsiz merdiven altı dediğimiz işlere yöneldiler çünkü tekel fiyatlarına göre bedava kendi içinde de ucuza gelmiş oluyor vatandaş ta riske girip alıp içiyorlar sonuç bu toplu ölümler... Son 5 yılda kim bilir sırf bu yüzden kaç kişi hayatını kaybetti yazık ne yazık...


https://www.mynet.com/kirikkale-de-sahte-icki-7-kisinin-olumune-yol-acti-valilik-ten-aciklama-110106613972

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.