Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Onbaşı
07 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
LG G3 - Sizce İade ya da değişim alabilir miyim? - Sorun İçerde
Arkadaşlar Merhaba

Lg g3 telefonumda 3 tane sorun var bu 3 sorundan 2'si aynı gün ortaya çıktı.

1. İlk sorun arkasındaki tuş açma kapama tuşu ve ses kısma tuşunun hassaslığını yitirmesi, bastırarak basınca algılamaya başladı.
2. İkinci sorun telefonun imei numarası kayboldu, evet baya imei numarası silindi ve hiçbir hattan sinyal alınamıyor, imei numarasını gösteren kodu girince veya ayarlardan telefon durumuna girince imei numarası yerine "0" yazıyor.
3. İmei numarasının silindiği gün telefonun ekranı açıkken birden yavaş yavaş kararmaya başlıyor ve tepkiselliğini yitirip simsiyah ekran oluyor ama ekran açık kalıyor.

Bu yazdığım 3 sorun da lg g3 telefonlarının en çok aratılan bilinen 3 büyük sorunu.

Sorum şu ki: bu 3 sorun yüzünden garantiye versem iade veya değişim alabilir miyim, telefonu alalı 1.5 sene oldu ve şöyle bir sıkıntı var ki telefonda kasa çatlağı var, ancak bu çatlak uzun zamandan beri var son 2 sorunun olduğu gün ortaya çıkmadı.

Bana tavsiye verebilecek deneyimli ya da deneyimsiz arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Çok Teşekkürler şimdiden.
S
9 yıl
Konudaki 3 tablet içinden hangisini önerirsiniz ?
Probook PRBT762 7inch

Exper E7HAN

Piranha Business TAB 7

bu 3 tablet içinden hangisini önerirsiniz, anlayacağınız üzere 180-220 TL arasında yapabileceğim en iyi seçim olarak bu 3'ünü gördüm, siz hangisini alırdınız bu 3'ü içinde veya bunlardan herhangi birini kullanan, önerecek olan veya sakın alma ben muzdaribim diyecek olan arkadaşlar var mı ?

aradığım kriterler;
2 yan odadan wi-fi çekmesi
mükemmel bir oyun performansı beklemiyorum, web üzerinden video ve dosya üzerinden video performansı düzgün bir şey istiyorum, oyun için değil sınava hazırlık olarak kullanmayı planlıyorum ilk etapta.
şarjı 2-3 saatin üzerinde gitse fena olmaz, çabuk bozulan bir şey de olmazsa çok güzel olabilir ve 1-2 ay kullandıktan hemen sonra hem şarj hem teknik performansı oldukça düşen bir ürün istemiyorum. (üstüne de leblebi olsun mu dediğinizi duyar gibiyim ) şimdiden sağolun :)
S
9 yıl
Toshiba T115D-S1120 hakkındaki yorumlarınız ?
arkadaşlar bu netbook hakkındaki yorumlarınız nelerdir kullanan arkadaşlarımız varsa fikir verebilirler mi almayı düşünüyorum, iyi bir seçim mi, işlemcisi iyi mi, bu gibi sorulara cevap verebilirseniz çok sevinirim, iyi haftasonları herkese
S
10 yıl
Yeni Windowsta Eski Windowsun Ayarlarını Kullanmak [Sorun]
Başlık için çok açıklayıcı bir şey bulamadım kusura bakmayın şöyle açıklayayım olayı;
C: de kurulu bir windowsum vardı. Bir gün svcnost.exe virüsünü görev yöneticisinde gördüm, ve silMek için 2-3 anti virüs denedim, bulan bir antivirüs olmadı ama spyware doctor adlı antivirüs 3 tane virüs bulup onları sildi, ve yeniden başlatılmasını istedi. yeniden başlattığımda windows hep mavi ekran verdi, 0x0000007b kodlu hatayı sürekli verdi, acpiyi kapattım biostan hata vermedi ama windows açılmadı. Perfect Xp olduğu için onarma da yapamadım. Ben de D: ye yeni windows kurdum o windowstan chkdsk yaptım C: ye düzelir umuduyla ama bir düzelme olmadı yine mavi ekran vermeye devam etti. Mavi ekranda bilgisayarınızın zarar görmemesi için windows durduruldu diskteki virüsleri temizleyin ve chkdsk yapın gibi şeyler yazıyordu, ben de bütün virüsleri D: deki windowstan silebildim, bir daha chkdsk yaptım yine açılmadı, sonra D: deki windows klasörünü olduğu gibi C: ye kopyaladım yine açılmadı. Ama C: ye giriş yapabiliyorum ordan müzik açabiliyorum hatta oyun oynayabiliyorum fakat o windowstaki yüklü program sayısı ve oyun nedeniyle formatı kesinlikle düşünmüyorum.
şimdi ben de şöyle bir şey düşündüm, bu C: dEki windowsun ayar dosyası ntuser.dat, regedit vs.leri kopyalasam atsam bir yere, sonra C: ye yeni windows kursam ve o windowsataki ayar dosyalarıyla değiştirsem yeni kurduğum windowsta eski windowsun programları gözükür mü ? ya da böyle bir şey mümkün mü, başka bir şekilde olabilir mi veya, yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler..
S
10 yıl
Asus P5gv-mx Anakarta Nasıl Ram Timings O/c Yapacağım ??
Arkadaşlar anakartımın biosunda kesinlikle ram timings bölümü yok, overclock bölümüyse çok kısıtlı diyebilirim.
bios güncelleme yaptım ama yine olmadı aynı kaldı.
acaba bir anakartın biosu değiştirilebilir mi başka bir biosla ?
veya bir çözümü varsa bunun bilen birisi lütfen anlatabilir mi ? :)
bölüm olarak anakartı seçtim çünkü sorunum anakartta diye tahmin ediyorum :)
S
10 yıl
Asus P5GV-MX Bios (Daha Çok Bios ! ) Hakkında Sorular ?
arkadaşlar merhaba..
benim bir kaç sorum olacaktı cevaplarsanız çok sevinirim.
ben asus update programı ile biosu güncelledim ve en günceli 2006 tarihli ama bios agent adlı program biosun güncel olmadığını bir sürümünün olduğunu söylüyor ve paralı bir sistem bulaşmak istemiyorum ben. can you run it'de de biosumun güncel olmadığı yazıyor.
başka bir uyumlu olması muhtemel anakartın örneğin;p5 serisi, bios updateini bu anakarta uygulayabilir miyiz acaba ?
ve bu anakartın biosunda overclock bölümü çok sıkıntılı, ram timing bölümü yok vs.
sizce ne yapılabilir veya bir şey yapılabilir mi ?
teşekkürler..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.