Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
25 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
PC 'deki tüm *zip Uzantılı dosyaları nasıl bulurum.

PC 'deki tüm .zip Uzantılı dosyaları nasıl bulurum. zip bir ornek genel olarak .xxx uzantılı dosyaları nasıl bulabilirim? win10 pro kullanıyorum.

2 yıl
Ms Excel 2007 Dil Değiştirme

Ms Excel 2007 surumunu kullanıyorum, programın dilini türkceden ingilizceye cevirmek istiyorum. nasıl yapabilirim?

2 yıl
Rusça Konuşma Klübü (istanbul)

Merhaba,

İstanbul'da ücretsiz Rusça konuşma klubü var mı?

2 yıl
Ea Play Sorunu

arkadaslar merhaba,


Ea play aldım, oyunları alırken indirim saglıyorum bu konuda sorun yok, ancak youtube videolarını baktıgımda playstationdaki netflix youtube uygulamaları gibi "ea access hub" uygulamasını indirip tüm ea oyunlarını görebiliyorlar. fakat ben uygulamalarda ea access yada ea play diye arama yaptıgımda bu tarz bir uygulama bulamadım. nerede yanlıslık var? yardımcı olur musunuz?

2 yıl
Wifi var ama ethernet üzerinden internet yok ( Fiber Tplink Archer c5v)

Arkadaslar merhaba,

Evde terasta turkcell superbox kullanıyordum wifi ve ethernet ile hic bir sorun yasamadım. şimdi alt kata telekom fiber aldım ve tp link archer c5v model model ile baglantı kurmaya calistim, wifi de sorun yoktu ancak ethernet kablosu ile baglantı kuramadım. modem sorun oldugunu dusundum ve teknik servisi cagirdim, gelen teknisyen kendi laptopu ile baglandı, banada cihazın ethernet yazılımının guncellenmesini söyledi. " Realtek PCIe GbE Family Controller " ağ bağdaştırıcısının driverini güncellememe rağmen sorun çözülmedi. Tavsiyeniz nedir?

3 yıl
Superbox Ağına Bağlı Cihazlar
Merhaba,

Superbox internet hizmeti alıyorum, wifi ağına 5 cihaz bağlı, hangi cihazlı cihaz ne kadar veri indiriyor, bunu gözlemleyebilir miyim?
3 yıl
Next-2000HD Mini IP Görüntü VAR, Ses YOK
Merhaba,
Next-2000HD Mini IP cihazım var, cihazı yaklasık 5 aydır sorunsuz kullanıyorum, ancak bugun ses gittti ama goruntu var. Cihazı philips smart tv ile kullanıyorum tvnin kendi uydusundan ses ve goruntu geliyor ancak next uydu alıcısına taktigimda goruntu var ses yok, aynı zamanda ip dende ses alamıyorum sadece goruntu var. Bu kronik bir sorun mudur ne yapmalıyım. hic bir ayar degistirmedim, hdmi kabloda sorun yok. canakta sorun olsa ipdende ses gelmiyor. tv uydusuna takınca sorun yok. Destek lütfen.
3 yıl
Photoshop Basit Bir Soru
Arkadaşlar basit bir sorum olacak, destek olursanız cok memnun olacagım.

Bir resmin içindeki bir objeye yanına cizgi atmak istiyorum (kontur). Ben objesi secebiliyorum ve kontur at dedigimde tüm fotografa kontur atıyor. Resmin geri kalanında bir değişiklik yapmayacagım sadece resmin içindeki bir objeye kontur atmak istiyorum hepsi bu. Tesekkurler.
5 yıl
Turknet ve Tivibu Problemi
Merhaba,
Daha önce ttnet ve tivibu web aboneligim vardı ve nadiren baglantı sorunu yasıyordum, Ancak son bir iki aydır Turk.net e gectim tivibu web/pc uyeligim devam ediyor. Tivibuyu pcden seyrediyorum ancak turk.net e gectikten sonra cok fazla takılma ve donma yasıyorum. kanal gecişleri 5 6 saniniyeyi buluyor. Bazen okadar cok suruyorki seyredemeden kapatmak zorunda kalıyorum.

Bu sorunu yasayan ve cozum onerisinde bulunacak arkadasların yorumlarını bekliyorum.
6 yıl
Curl Bilek ve Kol Ağrısı
Arkadaslar,

Curl hareketi yaparken 2 tip ağrı yaşıyorum.

1. Kolun alt ve üst tarafında özellikle barı bırakırken sızlama şeklinde bu bi süre sonra geçiyor.

2. Zaman zaman ve yaklaşık 1 hafta süren bileğin sağ bileğin sağ, sol bileğin sol tarafındaki çıkıntılı kemiğin orada olan ve bileğin bükülmesine bile müsade etmeyen ağrı.

Siz bu tip ağrılar yaşıyor musunuz? Ağrıları önlemek icin neler yapıyorsunuz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle