Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
G

Onbaşı
01 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
362241 Gün Cezalı
357411 gün 22 s. 8 dk.
Gönderiler Hakkında
G
13 yıl
Facebook kadar başınıza taş düşsün
Bu facebook konuları son zamanlar çoğaldı gidiyor.Facebook gibi saçma bir siteye üye olmayanlar var.Yok "gruba üye olun" bilmem ne?Başlıyıcam grubunuzada Şöyle k t u n n e l linki atın birşey izleyeceksek veya grup kuracaksan birşey hakkında gel burada Fan kur.

Herkes kaptırmış Facebook zekası gidiyor.
G
13 yıl
2010-2014 Yılları arası deprem olabilir
Kütahya'da 5 büyüklüğünde deprem

"6 ila 6.9 arasında büyüklüğe sahip deprem yılda bir kere olurken, 1 Mayıs 2003'ten bu yana ülkemizde 6'nın üzerinde deprem yok. 17 Ağustostan önce de benzer açıklamalarda bulundum. Türkiye;nin her yerinde büyüklüğü 6'nın üzerinde deprem olabilir. Olasılık fonksiyonunu Marmara depremlerine uyguladığımızda ortaya şöyle bir sonuç çıkıyor, 2010 ile 2014 yılları arasında Marmara depreminin olma olasılığı yüksek. Olmama olasılığı da söz konusu."

Prof. Dr. Işıkara, olası depremin Adalar'ın güney batısında beklendiğine işaret ederek, şunları kaydetti:

"Depremi bu kez İstanbul yaşayacak. İstanbul'un Avrupa yakasının kıyı kesimleri bunu yaşayacak. Yalova'dan da hissedilecek. Küçük küçük depremlerin kümeleştiği yerler büyük depremlerin habercisi oluyor. 17 Ağustos depremi de bu kümeleşen yerde oldu. Yalova'ya yakın olarak Kuzey Anadolu fay yolunun güney kolu var. Bu kol İznik Gölü'nün güneyinden Gemlik Körfezi'nden Marmara'ya giriyor. Gemlik Körfezi'nde de kümeleşme var."


İnşallah böyle birşey yaşamayız.Kütahyada gerçekleşen depremde yani az şiddetde değil.Şu deprem olayları birazda olsun beni tırsak biri yapıyor.
G
13 yıl
Efes'de 1 lvllik oyuncuları kasacağım[Gelecek olan içeri]
Efes Sarı Bayrak'ta DH'den katılan 1 lvlli oyuncu varsa hepsini kasabilirim.Eğer benimle oyunda görüşmek isterseniz Efes CH2(Genellikle) Sarı Bayrak'ta beni bulabilirsiniz.

Katılanların "beni listeye al" demesi yeterlidir.

~~~~~~Liste~~~~~~
-Wizzy
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle