Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
O

Teğmen
13 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
80 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
5 yıl
Avrasya tüneli 16.60 TL den 21 TL oluyor(oldu)


Yuuhhh diyorum..
O
5 yıl
Bağkur primi 524 Liradan 598 Lira olmuş
Bugün primleri yaptırırken Bağkur primini 598 Lira olarak yatırdım.. Midem bulanıyor artık.Böyle zam olur mu? 524 ten 598 Lira çok abartmışlar..
. Kime ne faydası var anlamıyorum. 60lı yaşlara kadar her ay dünya para yatır, sonra kaç sene yaşayacağım da kaç para verecekler.. Ellerinizi cebimizden çekin artık..
O
5 yıl
istanbul'daki ücretsiz cami tuvaletleri
İstanbul çok büyük şehir, dışarda gezerken ihtiyaç halinde 1.-1.5 TL arası ücret alan WC ler var ama bazı merkezlerde WC ler ücretsiz.. Sıcak Fırsatlar olarak bu bölümde paylaşsak iyi olur diye düşündüm.. Bu vesile ile ilk ben bir iki isim yazayım.. Sizler de burada bildiğiniz WC leri yazıp paylaşırsınız..

1-Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camii
2- Eminönü Yeni Camii
3- Karacaahmet Şakirin Camii
O
5 yıl
Beylikdüzü - Küçükçekmece Trafiği (duyun sesimizi)
İstanbul da trafik yoğunluğu diyelim ki % 15 işte %10u bu güzergahta.. Yol boyunca simitçi sucu yanyoldan vazgeçip geri geri E-5 e dalanlar. Tırlar, kamyonlar, vinçler herşey var ama malesef yolda polis yok.. Bir araba bozulur saatlerce orada kalır. Geriye 10 km yol kilit vaziyette. Her gün yüzlerce araç trafiğe katılır, onlarca lüx proje devam ediyor, binlerce yeni ev sahibini buluyor ama yol 30senedir aynı..Farjlı güzergahları deniyoruz ama o yollar kırık dökük araçlar tırlar parketmiş durumda ve ara sokaklarda kilitlenip kalıyoruz..Giden yakıtın bozulan araçların ve yıpranan sinirlerin ne haddi var ne hesabı.. Servis araçları Halk otobüsleri yan yolda değil artık E-5 te yolcu indirip bindirir.. Emniyet şeridi ihlali had safhada..

İstanbul un neredeyse 4/1 i bu bölgede yaşıyor.. 10km lik yol minimum 45 dk bazen 90 dakika sürüyor.. Sabah başka dert akşam başka dert.. Yollarda masaj salonu kartı dağıtan gavatlara daha çözüm bulamadılar, bunlar da trafiği sıkıştırıyor..
Peki yok mu bu işin bir çözümü.. Bir trafik amiri müdürü bu işlerin yetkilisi hiç yol haritasına bakıp demiyor mu "bu ne hal" diye.. Alternatif güzergahlar üretip neden vatandaşı rahatlatmazlar.. Bir sabah gelsinler Beylikdüzü nda K. Çekmece ye kadar araçlarıyla bir analiz etsinler de anlasınlar insanların ne sıkıntı çektiklerini..

Kafanız bozulur da derseniz metrobüs e bineyim diye.. Aman Allah'ım bu araçlara binmek için çok mukavemeti ve sabırlı sağlıklı olmanız lazım.. Her türlü kavgaya hakarete hazır olmanız lazım.. Gören de bedava taşıyorlar zanneder.. Bir bilet 3.85 Lira ve Çin işkencesi tıkış tıkış herkes birbirine yapışık halde... Her sabah muhakkak kavga bağırış, hakaret ikaz.. Herkesin sinirleri tepesinde. İnsanlar işe varmadan daha yolda performanslarını yitiriyorlar..

Bize başımızdakilerin verdiği değeri ben bu yukarıdaki yazdığım satırlarla endeksli olarak görüyorum.. Varsa benim gibi şikayetçi veya farklı bir önerisi olan yazsın da paylaşalım...
O
6 yıl
Sivrisinek önlemleri
Uyutmuyor uyutmuyor uyutmuyorlar.
O
7 yıl
Kredi Kartı Tıbbi Yardım
Vesselam
O
8 yıl
HTC one mini 2 16 GB 799TL
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle