Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
12 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
27 üye
Görüntülenme (?)
2048 (Bu ay: 201)
Gönderiler Hakkında
10 yıl
An error occurred during the install operation - Sorun Çözüldü
Alakasız belki ama sorunu arka planda indirmeyerek çözdüm,kendisi otomatik olarak yükledi.
10 yıl
RED DEAD REDEMPTION + MASS EFFECT 2
10 yıl
MiniInTheBox PS3 Controller ve Aksesuar İndirimi(Kısa bir süre için)
Merhabalar aslında konuyu Sıcak Fırsatlara açacaktım daha çok Playstation kullanıcısına hitap etmesi amacıyla burayı uygun gördüm.

Gezinirken rastladım siteye PS3 kolu ve aksesuarlarında güzel indirimler var free shipping ve Türkiye'ye shipping olmasıda ayrıca cabası.
İhtiyacım olmadığından bizzat kendim alışveriş yapmış değilim ama site içinde ki yorumlara bakılırsan güvenilir görünüyor.


http://www.miniinthebox.com/ps3-wireless-controller_c1842
12 yıl
PowerColor 5770 PCS Kazanma Şansı!
Sadece iki dakikanızı ayırıp PowerColor PCS 5770 kazanma şansını yakalamak isterseniz,


The Best Of 2009 anketine katılıp formu doldurabilir, 15 Adet PCS 5770'den birine sahip olma hakkı kazanabilirsiniz..


Ps: Strateji,cinlik düşünmenize gerek yoktur formu doldururken talihliler rastgele seçilmekte..
12 yıl
TURKCELL 3G'li Ol Bedava Konuş
1 Aralık-31 Aralık 2009 tarihleri arasında, telefonu 3G uyumlu olan, 3G yazıp 2323'e gönderen bireysel aboneler, ilk gün 8 saat/1000 kontör Turkcell'lilerle ücretsiz konuşuyor.

Kampanyadan yine sadece Gençtarife dışındaki aboneler yararlanabiliyor.
12 yıl
HERYONE 18Kuruş Kampanyası Cayma Bedelli Dakikalarla Çakışıyor mu?
Selamlar arkadaşlar..

Geçenlerde kuzenin detaylı Turkcell faturasını incelerken gözüme çarptı, sözünüze hediye dakikalar bitmemiş olmasına rağmen aramalar HERYÖNE kampanyası (18 küsür kuruş olan) adı altında futuralandırılmış.

İkisinin birbirini etkilediği gibi bir post görmüştüm sanki hayal meyal böyle bir şey var mı? Yoksa ikiside sorunsuz kullanılabildiği halde Turkcell hatalı mı faturalandırdı ? Bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim..
12 yıl
HP Compaq Cpu Upgrade
Geçenlerde Hp Compaq serisi notebooklarda cpu upgrade konusunu araştırken gördüğüm bir yazı hakkında bilgi edinmek istedim..

Yazıda geçen bilgiye göre bazı Compaq serilerinde Cpu upgrade'inin mümkün olmadığını, çünkü işlemcinin soket olarak çıkarılıp takılmak yerine anakarta yapışık olarak dizayn edildiğini (zift işlemci diye de tabir ettiğimiz bir yerleşim) belirtiyordu. Malesef laptop'un garanti süresi devam ettiğinden notebook'u açıp cpu soğutucusunu söküp, bakmak gibi bir riske girmek istemedim.

Öğrenmek istediğim ise şu; Almak istediğim bir işlemci var ve elimde kalmasından korkuyorum bu neden suretiyle. Compaq serilerinde bu tür işlemci ile karşılan arkadaşlar var mı? Yada bilgisi olanlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.. Compaq Presario F700 modeli yardımı olursa, soket türü ile bir problemim yok tek merak ettiğim böyle bir sorunla karşılaşma olasılığım var mı?

Bir tek soru daha eğer upgrade mümkün olur ise tahmin ediyorumki garanti dışı kalması mümkün. Kendi teknik servislerine gidersem kendi bilgileri dahilinde takılması yine garanti kapsamını ihlal eder mi ? Şimdiden teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.