Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
08 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme (?)
642 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
6 ay
Alınık Epic Seven Hesabı [Maksimum ₺12,000]

Discord üzerinden ekran paylaşıp, hesapta biraz turladıktan sonra buluşup alışverişi gerçekleştirebiliriz. Stove hesabı tercihimdir. Endgame seviyede olup artık oyundan uzaklaşmak isteyen herkese duyurulur.

geçen yıl
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super AE = 6850 TL
geçen yıl
MSI B450 Tomahawk MAX'tan anlayanlar bir bakar mısınız?
İşlemcinizin modelini, konfigürasyonunu (voltajlar, frekans, BIOS sürümü vs.), boşta ve %100 yük altındayken HWiNFO64 yazılımında aldığınız VR MOS girdisindeki değerlerinizi paylaşabilir misiniz? Boşta, 40~45 °C, %100 yükte kasanın içi çok çok havadar olmasına rağmen 70~75 °C gördükçe paniğe kapılıyorum. İleride olur da işlemciyi zorlarsam sıcaklık/akım/voltaj limitine ulaşıp performans kaybı yaşamak istemediğimden biraz strese girdim. MOSFET'lerin 100 °C'ye kadar yolu olduğunun farkındayım ama teknolojik ürünleri 2-3 yıldan önce zorlamaktan çekiniyorum. Ne olurdu şu anakart üreticileri eskiden olduğu gibi finli yapıda soğutma blokları kullansalardı... Gamer kitlenin RGB'leri yüzünden çok para harcamak zorunda kalıyoruz.
2 yıl
Sönmeyen Akü Lambası
Merhaba,

Aracımın akü lambası yanıyor ve sanayide ölçüm yapıldığında şarj dinamosunun/alternatörün aküyü hiç doldurmadığını görüyoruz. İki tane yepyeni aküyle test ettik. (Şu an Varta 74Ah E11 takılı.) Elektrikçi alternatörü test ettiğinde ise göstergede alternatörün sorunsuz bir şekilde 14V verdiğini görüyoruz. Kayışla ilgili de hiçbir sıkıntı yok, tertemiz. Alternatör test sonrası tekrar monte edildiğinde garip bir şekilde akü lambası söndü ve araçla ilgili bir sıkıntı kalmadı. Fakat bugün araca bindiğimde tekrar akü lambasının yandığını gördüğüm zaman buraya başlık açmak aklıma geldi. Her türlü yardımlarınız için şimiden teşekkürler.
13 yıl
PSP Tamir
Silinebilir...
13 yıl
GTX 285 Zotac mı MSI mı?
13 yıl
"Aspect Ratio Control" Özellikli LCD Tavsiyesi
Silinebilir...
13 yıl
Sony CMT-HX50BTR
-
13 yıl
Silinebilir...
-
13 yıl
Silinebilir...
-
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.