Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
02 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
155 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 ay
Monitör için harici güç adaptörü

Monitörüm orijinal Asus 19V 4.74A 90W harici güç adaptörü kullanmakta fakat çok ısınmakta. Belli kullanımdan sonra monitör anlık olarak görüntü kesiliyor. Sorun güç adaptöründen mi veya başka bir şeyden mi kaynaklanmakta sizce. Eğer öyleyse ısınmasını engelleyebilecek bir yol var mı ?

9 yıl
ölü pikselimsi
Merhaba arkadaşlar.6-7 ay evvel aldığım LG 47LM660s bulunmakta elimde fakat dün gözüme birşey takıldı ölü piksel değil gibi garip bir şey.Panel ile modül arasına girmiş toz gibi geldi aklıma ama sormak istedim size yine de.Ölü piksel mi toz mu nedir ?

10 yıl
Hyper 212 evo ve Fan error
Herkese merhaba arkadaşlar birkaç hafta önce yeni bir sistem topladım soğutucum CM Hyper 212.Genel olarak 500-600 devir arası dönüyor, sıcaklık 34-35 arası gözüküyor biosta.Anakarta takılı olduğu pin ve fanın yönü doğru ayrıca biosta güncel ama bilgisayarı ilk açtığımda neden CPU Fan Error hatasını alıyorum ? Sizce sebep devirin fazla düşük olmasımı
10 yıl
LG HB1100RE 1080p .mkv görüntü problemi
Merhaba arkadaşlar 3-4 gün evvel LG'nin HB1100RE modelini aldım.USB ile harici hdd'den mkv formatlı 1080p dts filmleri seyretmek istesem sadece ses geliyor ve görüntü başlamıyor bir türlü.ARC ile bağlı fakat televizyona bağlayınca görüntü sorunsuzca oynuyor.Usb ile ses sistemine bağlayınca görüntü yok.Çeşitli release gruplara ait filmleri vs denesemde hiç birini oynatamadı.

Forumları detaylıca inceledim arkadaşlar pek alakalı birşey bulamadım,yardımlarınızı esirgemesseniz sevinirim.
11 yıl
3000 liraya kadar led tv
selam arkadaşlar bu aralar televizyon alacağız fakat forumdaki konuları bayağıdır karıştırmama rağmen net bir karar veremedim.Smart tv vs şart değil olsa da olur olmasa da tek istenen blunanıklık olmaması,renklerin gerçek ve en iyi full hd görüntü kalitesini alabileceğim bu fiyat aralığında led tv önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle