Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
22 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
Mikrofon Problemi
Merhaba, kulaklığımın mikrofonu durup dururken çalışmamaya başladı. Creative Audigy Value ses kartı kullanıyorum. Olayı bugün farkettim. Uzun süren araştırmalar sonucu hiçbir sonuca varamadım. Jackları onboard ses kartına takıp bilgisayarı yeniden başlattım. Sonra pc açılınca tekrar creative ses kartına taktım. Mucizevi bir şekilde çalıştı(raslantı olabilir). Daha sonra pc'yi açık bırakıp evden ayrıldım. Bir saat sonra döndüğüm zaman mikrofonun gene çalışmayı durdurduğunu farkettim. İşin garip yanı sistem mikrofonu görüyor ancak mikrofon sesi almıyor. Acaba bunun sebebi nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.
9 yıl
Mesut Çevik Savaşta (Foto İçerir.)
Beyler caps yaptım nasıl olmuş?


Yenisi


Daha Yenisi
9 yıl
Beyan Formları Nasıl Alınır?
Arkadaşlar üniversite kayıt için gereken belgelerde hiç bilmediğim iki tane belge var. Biri askerlik durumu beyan formu, diğeri adres bildirim beyan formu. Bunları nereden bulabilirim?
11 yıl
Modemi Sürekli Baştan Kurmak Zorunda Kalıyorum!
Arkadaşlar Airties RT 205 modeme sahibim. Son zamanlarda modemimde bir sorun var. Ya arkasındaki power tuşu olsun ya direk fişten çekeyim, modem açıldığında internet erişimi gelmiyor. Ağ Yöneticisinden bakıyorum Birden Çok Ağ ile İnternet arasındaki erişimde kesinti var. Modeme bir kaç kere reset atıyorum, ayarları en baştan giriyorum. Biraz sonra düzeliyor. Artık bıktım bu problemden acaba sorun nerede?
11 yıl
Tarayıcılar çalışmıyor!
Arkadaşlar hp 6730b modeli bir notebook'a sahibim. Ancak son bir haftadır bir sorunum var. Bilgisayardaki hiçbir browser çalışmıyor. Yani şu şekilde, internete bağlanamıyorlar. Ancak Skype'dan görüntülü görüşme yapabiliyorum. Wireless'ı da görüyor. Tüm driverları yüklememe rağmen bluetooth'da çalışmıyor. Sorunların çözümünü arıyorum bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
11 yıl
Ekran Kartımın Sorunu Ne?
Arkadaşlar benim sapphire hd 5870 vapor-x ekran kartım var. Kendisi bilmediğim bir soruna sahip. Çoğunlukla oyunlarda başıma geliyor. Durup dururken ekranda yatay çizgiler meydana geliyor (renkleri her zaman farklı oluyor) ve bilgisayar kitleniyor. Eskiden reset atardım şimdi hdmi kablosunu çıkarıp biraz bekliyorum düzeliyor ancak ekranda yanıp sönen lekeler oluşuyor ekranın yirmide biri kadar. Bu sorun neden kaynaklanıyor? Çok canımı sıkmaya başladı, oc filan da hiç yapmadım. Yardımlarınıza muhtacım.
11 yıl
(+ - ) monitor speaker ı RCA ya cevirme
Geçen gün aldıgım ses kartında bende eskiden beri bulunan monitor speakerları takıcam ama RCA giris seklinde benim speakerın cıkısı + - cıkıslardan , bunun bi ceviricisi bulunuyor mu ?
11 yıl
Disk boot failure
Arkadaslar kuzenimin bilgisayarına yeni bir DVD rw taktım. Sonra bilgisayarı actık. Disk boot failure insert system disk and press enter yazıyor. Bunun sebebi nedir çözümü nedir lütfen yardımcı olun çok mahcup durumdayım.
11 yıl
HP Flash Diskim Bozuldu!
Arkadaşlar 1 ay önce 8 gb hp v125w flash disk almıştım. Windows 7 üzerinde readyboostta kullanıyordum. Bugün baktım bozulmuş. Büyük ihtimalle daha önce bozuldu ben farketmedim. Başına aynı sorun gelen veya çözümü bilen biri yardım edebilir mi? 0 mb olarak gözüküyor, ve biçimlendirilemiyor. Bilgisayarımdan açmaya çalışınca 'Lütfen çıkarılabilir disk I içine bir disk takın' diyor.
11 yıl
Iphone ve imageshack
Arkadaslar iphone'da herhangi bir imageshack linkine girdiğimde resim küçücük oluyor ve zoom yapılamıyor. Çok berbat bir durum çözümü var mı acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.