Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
10 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
402112 Gün Cezalı
357372 gün 20 s. 53 dk.
Gönderiler Hakkında
13 yıl
BİZE YAKIŞMIYOR....İSTİKAMET OLİMPİYAT
Beyler bahane bulmak çok kolay maça gitmemek için ama Beşiktaş için 1-2 saatlik çile çekmek çok mu bizim için.


Eminim herkes Beşiktaş için 20 lirasına kıyabilir.

Kimse yolu bahane etmesin fenerbahçe maçına bile 50 dakikada falan gittik şimdi de otobüsle daha kısa sürer hele de arabanız varsa.

2 sene önce şampiyonluğa oynarken bomboş bıraktık orayı şampiyonluktan şaştık.

Yalnız gitmek istemiyorum diyen varsa benle de irtibata geçebilir birlikte de gidebiliriz ama alın biletinizi, alın arkadaşlarınızı gelin Olimpiyata.

Şampiyon takımı ilk maçında yalnız bırakmak olmaz.
13 yıl
İstanbul BB - BJK maçına gidecekler
Dün de maçtaydım ve güzel bir tribün dersi verdik. İBB maçında da yalnız bırakmayalım Beşiktaş'ımızı. Ben 5 gün sonra yine Olimpiyat Stadı'nda olacağım İnşallah gelen var mı bu maça?
13 yıl
TFF 1.lig oyuncu tavsiyesi
Sakaryaspor'a 65 K ya genç ya da sağlam oyuncular lazım.
13 yıl
Ertuğrul Sağlam: ''Ben Bursasporluyum.''
Bursa Polis Koleji öğrencileri, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ı yılın teknik direktörü seçti. Geleceğin polisleri, ödül töreninin ardından düzenlenen panelde Sağlam'ı sorularıyla terletti. Sağlam öğrencilere, "Ben Bursasporluyum" dedi.


Emniyet Genel Müdürlüğü Bursa Polis Koleji, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ı yılın teknik direktörü seçti. Polis Koleji öğrencileri Sağlam'ın ödülünü verdikten sonra düzenlenen panelde sorularıyla adeta teknik adamı sorguya çekti. Yılın teknik direktörü ödülüne kendisini layık gördükleri için çok mutlu olduğunu ifade eden Sağlam, "Hepinize çok teşekkür ediyorum. Demek ki ben de Bursaspor'a bir şeyler verebilmişim. Şimdilik bu kadar oldu. UEFA Kupası hedefimizden sapmadık, hala devam ediyor. İstanbul'daki maçtan galip geleceğiz. Üçlü averajda olacağız ve rakiplerimizi bekleyeceğiz. Ben bizim de şansımız var diyorum" dedi.

"KALİTESİZ YABANCILAR GELİYOR"

Öğrencilerin yabancı futbolcu transferi ile ilgili sorularını yanıtlayan Sağlam, "Türkiye'ye kalitesiz yabancılar geliyor. Bunlar yöneticilerin suçu bana göre. 6 artı 2 yerine ben olsam bunu 4 olarak karar kılarım ve kaliteli futbolcuları getiririm. Kalitesiz oyuncular gelince hem lifdeki oyuncularımız yer bulamıyor hem de milli takımımızda bazı oyuncularımız yer bulamıyor" diye konuştu.

"BEN BURSASPORLUYUM"

Bursa'yı çok sevdiğini belirten teknik direktör Ertuğrul Sağlam, "Samsun ve Kayseri'den sonra Beşiktaş'ta görev yaptım. Şimdi ise ben Bursasporluyum. Başkanımızla üç buçuk yıllık sözleşme yaptık. Yarım sezonu geride bıraktık 3 sezon daha var. Ben buraya büyük projelere imza atmak için geldim. Önümüzdeki sene hedefimiz ilk 4 arasına girip hem ligde hem de UEFA maratonunda kendimizi göstermek" diye konuştu.

Not: ALINTIDIR


Çok yazık sana söylenecek fazla bir şey yok Ertuğrul Sağlam.
13 yıl
iPhone'umdaki şarkıları zil sesi yapmak? Yardım lütfen
Çoğu kişi biliyor zannedersem ama nasıl yapıldığı hakkında hiç bir fikrim yok. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.
13 yıl
Screen Shot (SS) alamıyorum lütfen yardım
print screen e basıyorum, sonra paint te yapıştır diyorum olmuyor bir türlü başka nasıl ss alabilirim ya da nedne olmuyor acaba?
13 yıl
Polisin taraftara muamelesi
Öncelikle merhabalar arkadaşlar uzun bir aradan sonra aranıza tekrar dönüyorum (kartallar_yalnız_uçar). Hepinize merhabalar.


Evet Ankara'daki Hacettepe maçı öncesi yaşadıklarımı anlatacağım. Saatli kale arkası tribününün oralarda hereskin maç öncesi takıldığı yerde biz de arkadaşlarla takılıyorduk. Bira falan içiyorduk tezahürat ediyorduk. Tribüne girmek için bilet geçişine doğru ilerledik. Elimizdeki biraları atıp geçecektik sıraya girmek için. Daha içeri girmeden bir polis geldi ve niye bira içiyorsun bunla mı gireceksin dedi ben de hayır biliyorum tabii ki atacağım ve öyle sıraya gireceğim dedim. Taşkınlık falan da hiç bir şey yapmadık kenarda duruyoruz bitirip atacağız şişeleri sıraya gireceğiz. Polis memuru birden bana karşılık verme dedi kolumu tuttu ben de bırak noluyo gibisinden karşılık verdim sonra alın bunu dedi 3 polis tuttu beni gençlik parkı tarafındaki emniyet aracına bindirdi ve giderken neden bira içiyorsun falan filan abuk subuj şeyler söylediler. Buraya kadar çok anormal bir şey yok neyse araca bindirdiler beni kimlik falan aldılar gbt me baktılar falan, oturduk komiser bekliyoruz. Memurun biri var adama bir şey soruyorum gayet normal bir şekilde dönüyor devamli ana avrat küfrediyor bana aracı falan tekmeliyor. Yanda büfe var abi bir su alayım diyorum su bile aldırmadılar aracı kitlediler kaldım orda. O küfredenlerden biri bana diyor ki yaşın 17 seni bırakacağız mecbur komiser gelince maç da başlar sizinkiler girmiş olur atarım seni gençlik parkına ankaragüçlülerin ortasına görürsün bilmem neyi falan diyor. Biz alışığız abi farketmez diyorum yine sinirleniyor küfrediyor falan sonra komiser geldi bıraktılar beni maça burun fakrıyla yetiştim eğer maça yetişecek olmasaydım o memurun adını falan alır kesin şikayetçi olurdum ama şimdi bir de onla uğraşırken maçı kaçırmak istemedim. Neticede haksız gözaltına alındım, haklı olrak alınsam bile bunları söylemeye ve bu muameleyi yapmaya hakları yok.
13 yıl
Nokia 6310i yardım lütfen.
Bir hayli eskimiş olan efsane telefonum gri renk 6310i mi sıfırlatmak ve siyah sarı olan model kapak taktırmak istiyorum. Galiba Genppalar yapıyordu ama emin değilim Ankara'da bu işi nerede yaptırabilirim.
13 yıl
Oyun tavsiyesi
OFM yani online football manager ayarında o tarz kaliteli oyun ne var?
13 yıl
En iyi/istikrarlı savunmacı
Oynadığım takımlarda Maldini, Siviglia, İbrahim Toraman
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle