Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
03 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
110 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
geçen ay
Türkiye'de rastgele arabaları durdurup ehliyet kontrölü neden çok yaygın?

Gündüz vakti geçen arabaları rastgele durdurup ehliyet sorulan başka ülke var mı? Japonya'da biri bir trafik ihlali yaparsa ceza kesmek için durdurulur hemen ama Türkiye'de trafik ihlali için hiç durdurulmuyor arabalar.

2 ay
T tipi kontrolsüz kavşaklarda geçiş üstünlüğü

Hiçbir yolda ana yol/dur/yol ver levhası olmayan T tipi bir kavşakta geçiş üstünlüğü kime aittir? Dönem: 22 (tbmm.gov.tr)

2005'te çıkan kanunda T tipi kavşaklar için özel madde var. Hiç böyle bir kavşakta kaza yapan oldu mu? Kusur kime verildi?

2 ay
Turkcell Taahhüt Bitiş Tarihi ve Operatör Değiştirme

Turkcell hesabıma girdiğimde taahhüt bitiş tarihim 24 Mayıs gözüküyor. Türk Telekom'a geçmek istiyorum, hangi günde geçiş için Türk Telekom'a başvurmalıyım?

25 Mayıs mı yoksa 24 Mayıs mı?

4 ay
Türkiye'de Otomatik Vitesli Taksi Neden Yok?

Taksiye biniyorum adamın kullanışı hamallık gibi geliyor, konforlu hissetmiyorsun adamı izlerken bile. 10 bin lira daha ucuz olduğu için mi bütün taksiler manuel? Belki yolcular otomatik viteslilere binmek istiyor?

6 ay
Rusya'da 500Mpbs internet 75 lira

https://mgts.ru/home/internet/


Bulgaristan'da daha da ucuzdur. Üstelik bu ülkelerde fiber her yerde neredeyse. 20-30 yıl önce bu ülkelerden daha gelişmiş değil miydik? Nasıl bu kadar geri kaldık?

6 ay
Turkcell ve Kablonet neden sadece Kadıköy'in en zengin mahallelerine fiber çekiyor?

Turkcell ve Kablonet neden sadece 34549 daireli sitelere ve Kadıköy'ün en zengin mahallelerinde apartmanlara fiber hattı çekiyor? Dünya'da böyle bir şey var mı? Japonya'da her evde fiber hat var, bizim teknoloji şirketleri neden böyle yönetiliyor?

10 ay
Yayalar Bölünmüş Yollarda Karşıdan Karşıya Geçebilir Mi?
Yaya geçidi olmayan bir bölünmüş yolda yayalar karşıdan karşıya geçebilir mi?
11 ay
Türkiye'de Trafik Kurallarına Uyuş
11 ay
Dönel Kavşaklarda Kimsenin Yol Vermemesi
Arkadaşlar bu sorun ile nasıl mücadele ediyorsunuz? Dönel kavşakta dönerken bana hiçbir araba yol vermiyor, sürekli kavşak içinde bekleme yapmak zorunda kalıyorum. Bu ülkede kurallara uyan var mı?
11 ay
Park yasağı levhasının park yasakladığı alan?
Park yasağı levhası metre olarak ne kadar alanı kapsıyor? Levhadan sonraki kavşağa kadar yasak mıdır? Ya levhadan öncesi? Tam olarak kaç metreye kadar levhanın önünde park edebiliriz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.