Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
26 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Gittigidiyor'da pazaranka isimli kullancı sahte ds4 sattı
Arkadaşlar konuyu uyarı amaçlı açıyorum. 2 adet ds4 satın aldım ve kollar sahte idi. Kolların sorunu şuydu, oynuyorsun ve 5 dakikaka sonra kol kilitleniyor, kullanılmaz hale geliyor. İyiki başıma böyle birşey geldi diyorum, çünkü sahte ve orjinali ayırt etmek oldukça zor, yoksa 1 ay sonra bozulsaydı yanmıştım. Kolların arkadasındaki sticker'daki renk orjinalinde mavi iken bunda siyah-beyaz renkli'ydi. Ayrıca içerisinden şarj kablosu çıkıyor, gerçek kollarda şarj kablosu verilmiyor.
Şunuda belirteyim gittidiyordaki pazaranka isimli kullancı bana ds4 sattıktan sonra, benim kollarım sahte değildir diye mesaj attı. Ben üzerine gidince çark etmeye başladı ve kollarımı değiştirdi. Ondan sonra bir daha ds4 satmak için başlık açmadı, ilginç...

7 yıl
FİFA 15 match day'e bir tek bağlanamayan ben miyim?
Arkadaşlar günlerdir "fifa 15 ps4" konusuna yazıyorum ama kimse cevaplamıyor. Match day'i "on" yapamıyorum, bunun nedeni nedir, yardımcı olabilirmisiniz?
9 yıl
Acil yardıma ihtiyacım var (Guitar Hero Sorunu)
Merhaba arkadaşlar. Ben ps3 salonu işletiyorum o yüzden yardımınıza "acil" ihtiyacım var. Ben kafemde odalarda guitar hero oynatıyorum. 3 tane odam var. Yaklaşık 7 aydır hiçbir sorun yok iken içinden çıkamadığım bir sorunla karşılaştım. Bu anlatacağım sorun 3 tane odada aynı şekilde oluyor.
Müşteri 3 kişi geldi diyelim. 2 gitar 1 bateri çalışıyor. Bateride hiçbir sorun yok ama gitarların wireless ışıkları aninden gidip geliyor. Mesela şarkının ortasında gitarın wireless ışıklarının 4'ü birden yanıp sönmeye başlıyor. E doğal olarak müşteride şarkıyı çalamaz oluyor. Pilleri değiştiriyorum, yaklaşık 10 dakika sonra yine gidip geliyor. Tüm gitarlarımda aynı sorun olmaya başladı. Müşteriler artık 15 dakika içerisinde odadan çıkar oldular. Müthiş derecede canım sıkılıyor, lütfen yardımcı olun :(Yukarıda kırmızı içine aldığım alanın aynısı guitar hero'nun gitarının üzerindede var. Ps3'ü ilk açtığımda ordaki ışık aynı şekilde sabit yanıyor ama belirli bir süre sonra gidip gelmeler başlıyor.
13 yıl
Anakart ile ilgili küçük bir sorum var..
Merhaba arkadaşlar, ben ddr2 destekli bir anakart alırsam ve bunun üzerine ddr3 bir ekran kartı takarsam çalıştıtır mı ? buralarda yeniyimde cevabınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle