Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
15 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 9)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Yeni server Beramus açıldı


Gülmekten başka bir şey gelmiyor aklıma.
6 yıl
Ankara'da okullar 1 gün tatil
İlimiz genelinde görülen kar yağışı ve beraberinde oluşabilecek buzlanma nedeniyle trafikte yaşanması muhtemel olumsuzlukları en aza indirmek, öğrencilerimiz için oluşabilecek riskleri bertaraf etmek amacıyla 21.01.2016 Perşembe günü Milli Eğitime bağlı ilk, orta ve liseler ile bağlı kurumlarda eğitim ve öğretime 1 (bir) gün süre ile ara verilmiştir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve emzikli bayanlar ile engelli personeller de aynı tarihte idari izinli sayılacaklardır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

http://www.ankara.gov.tr/21012016---ankara-valiligi-basin-aciklamasi---kar-yagisi

Sabah görecek genç arkadaşlarımız için paylaşayım dedim.
7 yıl
Özel bir çeşit balık videosu arıyorum
Arkadaşlar neredeyse 3-4 yıl önce DH'de paylaşılmış bir balık videosu vardı burada görmediyseniz bile başka bir yerde görmüş olabilirsiniz oldukça fazla izlenmesi olan bir Youtube videosuydu.Bir adam ve eşi kumsala gidiyorlardı böyle yerden çıkmış çubuklar vardı onlara dokununca içinden solucan gibi balık çıkıyordu toplayıp eve götürüp özenle pişirip yiyorlardı bulana minnettar kalıcam.
7 yıl
CS:GO Stickers ile ilgili
Arkadaşlar bugün CsgoLounge'da bir tane Startrak Five-Seven Kami kazandım üstünde sticker vardı hemen pazarda araştırdım değeri 50 liraya yakın. Ama silah 2 TL kadar bir şey benim stickeri ayırıp ayrıca satma imkanım var mı yoksa kimsenin alıcağını sanmıyorum.
7 yıl
...
...
7 yıl
Bu bulmacayı çözebilecek var mı ?


Evet arkadaşlar soru işareti yerine ne gelicek tahmin edebilen var mı acaba ?
7 yıl
Riot Türkiye ofisinde kimsenin İngilizce bilmiyor oluşu
9 yıl
Sistem Ve Tercihlerdeki Resimi Değiştirme Bugu
Sistem ve Tercihler'de hepimizin bildiği gibi bazı forumlarda geçerli olmak üzere bazı kişisel bilgilerimizi paylaşabiliyoruz.

Örneğin LOL bölümünde oyun için kullandığımız şampiyonu seçebiliyoruz ancak bunlar rahatlıkla /images/systems klasöründeki diğer resimlerle değiştirilebilmekte örneğin ben LOL bölümüne mesaj attığımda kullanıcı adımın altında Fenerbahçe logosu kullanabiliyorum. Çok önemli olmasa da bildireyim dedim.
9 yıl
Oyunun ortasında ekran kilitleniyor
Evet arkadaşlar sorunum başlıkta normalde böle bir problem yoktu bayram ziyaretini felan bitirmiş bir kaç oyun oynayayım diye girdim 13. dakikalara doğru oyun takıldı kaldı.Ne kapatabiliyorsun ne birşey yapabiliyorsun Görev yöneticisinden bile kapatatamadım daha sonra 2 tane custom game açıp denedim gene aynı şeyler oldu.Repair denedim , reinstal denedim şu an ekran kartının driver'ini güncelliyorum ama pek bir çözüm olucağını sanmıyorum daha önceden böyle bir şey başına gelen var mı acaba ?
9 yıl
Hafif sürümdeki linklerin mobile yönlenmesi
Hafif sürümdeki bazı bölümler sözde hafif sürüme yönlendiriliyor gibi görünülse de mobil sürüme yönleniyor böylece daha az kota harcamak gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Örneğin " Mesajımın geçtiği konular " bölümünden bir konuya tıklarsak gene mobile yöneliyoruz. Daha başka yerlerde de olabilir tamamen kontrol etmek lazım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle