Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
14 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
TV alırken yada kullanırken neyine dikkat edersiniz (Öneri/Yorum)

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar.


TV almak istiyorum ve derin bir araştırmaya girdim.


TV alırken nelere dikkat edersiniz?

Kullandığınız TV 'de nelerin olmasını istersiniz? (Netflix olması , browser olması , kumandasının smart/kullanışlı olması)

Estetik (örneğin ayağının yamuk/büyük/küçük/kötü) açıdan güzel olması mesela sizin için bir kıstas mıdır?Şimdiden gelecek cevaplar için teşekkür ederim.

3 yıl
FM2019 Gözlemci ve Oyuncu Gözlemleme hk.
Merhaba arkadaşlar. FM2019 kariyerine dün Inter ile başladım alt yapıdan oyuncu çıkartıp yada kendim regen keşfedip oynatmayı çok sevdiğim için FM2017-2015 te çok rahat bu gözlemci özelliğini kullanabiliyordum. Genç girişlerini vs çok iyi takip ediyordum , elimde güzel oyuncu havuzu oluyordu fakat bu FM2018 ve FM2019da bunu pek beğenmedim. Mesela takip ettirdiğim oyuncunun potansiyelini ve profilini vs göremiyorum. Çözebilen var mı bu gözlemci olaylarını şu oyunda? Takip ettirdiğin adamlar nerede gözüküyor vs? Bana saçma sapan 25-30 yaş bandında oyuncular gösteriyor benim takip ettirdiklerim yok piyasada.
5 yıl
regenlerin gelişip gelişmeyeceğini anlayabilmek..
başlıktada belirttiğim gibi aldığımız bi regenin gelişip gelişmeyeceğini hangi özelliklerinden anlayabiliriz. yani kararlılık , çalışkanlık , karar alma vs. hangi özelliklerinin iyi olması lazım.. mesela bi regen alıyorum dünya para veriyorum 1 sene sonra 5 olan yıldızı 4e 3.5a düşüyor. antrenman tesisleri kötü falanda değil takım İnter
6 yıl
Windows 10 Depolama sorunu
Öncelikle merhaba. Cumartesi günü Windows 7den Windows 10a geçiş yaptım , geçiş yaparken sanırım dosyaları sıfırlayabiliyormuşuz ve format gibi oluyormuş ama bende böyle bişey sormadı W10 yüklerken. Tüm dosyalarım vs herşey W10 da geldi ben pcye format atmak istediğimden biraz nette baktım W10da sanırım tüm dosya vs. silip format tarzı bişey atılıyormuş bende bunu yaptım ama depolama kısmında resimdeki şekilde çıkıyor.
Benim pc HDD 750gb olmasına rağmen bana 260gb yer veriyor (C) sonradan biraz kurcalayınca geriye kalan kısmı buldum ve 400 küsur gblık bi alan D oluşturdum kendime fakat şu resimdeki olay yinede düzelmedi ve sistem dosyası adı altında 300gb bi alan kaplayan bişey var pcde bunun çözümü varmıdır nedir bu?
6 yıl
Beşiktaş maçında van Persie 'yi gömenler gelin hele
Beşiktaş maçında ısındığı yer konusunda van Persie'ye demedikleri kalmamıştı herkesin şimdi bi de bu akşam ki maçtaki pozisyona bakın

6 yıl
Fred'e doping cezası (1 yıl men)
6 yıl
Note 3 Ön Bellek sorunu
Merhaba arkadaşlar. N9005 modelini kullanıyorum geçen gün telefonun hafızasına bakmak için depolama kısmına girdiğimde farkettim ön bellek kısmı 8 gb gibi bi alan kullanıyordu bunun 5 gb kısmı İndirme yöneticisi adlı uygulama kullanıyordu.. neyse araştırdım silmenin bi sorun yaratmadığını gördüm ve neredeyse tümünü temizledim 100 mb kadar bi kısmı kaldı 3 gün sonra tekrar 1 gb çıkmış toplamda.. neden bi anda bu kadar çok artıyor bu ön bellek sizde de durum aynı mı?
7 yıl
Note3 (N9005) 'ten LG G3 'e geçilir mi?
Note3 (N9005) 'ten LG G3 'e geçmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı karşılaştırma sitelerinde özellik olarak ikiside aynı diyebiliriz ama performans olarak nasıldır , benim gibi bi geçiş yapan varsa yorumlarını alabilirmiyim.
7 yıl
Note3 (N9005) 'ten LG G3 'e geçilir mi?
Note3 (N9005) 'ten LG G3 'e geçmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı karşılaştırma sitelerinde özellik olarak ikiside aynı diyebiliriz ama performans olarak nasıldır , benim gibi bi geçiş yapan varsa yorumlarını alabilirmiyim.
7 yıl
Note3 (N9005) * 5.0 sorunları hk.
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Size sormak istediğim iki şey var bu güncellemeden sonra. 2 haftadır güncelleme ile telefonu kullanıyorum demin bi şeyle karşılaştım ses kısma tuşuna bastığımda resimdeki gibi "Ses modunu değiştirmek için Kesinti modunu Öncelikli veya Tümü olarak ayarlayın" diye bir uyarı çıkıyor. Bu kesinti modu nerededir bulamıyorum. İkinci olarak bildirim ekranındaki bu "S Finder" ve "Quick Connect" seçeneklerini nasıl kaldırabilirim?


DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle