Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
20 Eylül 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
173 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Çocuklar için manga tavsiye

Merhaba,

Hiç manga okumadığım için bu konu hakkında bilgim yok. Oğlum 12 yaşında ve geçen gün arkadaşından "Satürn evleri" adlı mangayı almış ve büyük bir zevkle okudu. Şua anda 6. serisi çıktı ve hepsini aldı. Geçmiş Mangalardan yaşı itibarıyla 12-15 yaş arası tavsiye edeceğiniz mangalar nelerdir. Şiddet ve cinsel içerik bulunmasın istiyorum. Bunların serilerini bulmak zor odluğundan ingilizce veya türkçe olarak okuyabileceği veya indirebileceğimzi site ismi tavsiye eder misiniz.

geçen yıl
Yarın LPG' ye büyük zam

Gazetelerde yer alan bilgilere göre 70 kuruş zam gelecek deniyor. Bu günden doldurmak gerek depoları.


https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonomi/lpgye-buyuk-zam-6679405

2 yıl
Katlanır mangal tavsiyesi

Merhaba, bu günlerde gitmek uzak bir ihtimal de olsa piknik için katlanır mangal tavsiyesine ihtiyacım var. Malzeme kalitesi sağlık için ve sağlamlık için iyi olsun. 4 kişilik bir aile kapasitesinde ve araba fazla yer kaplamasın. Kullanıp da memnun olan varsa veya tavsiye eden....

2 yıl
Kedi sahiplendim. Şarjlı süpürge tavsiye edin.

Merhaba. Sonunda eve yeni birisi geldi ancak biraz tüylü. İyi bir şarjlı süpürge almalıyım. Eşya kalabalığından dolayı robot süpürge düşünmüyorum. Bütçe max 2000.

Xiaomi Mi Handheld 1C modeli ve Roidmi S1 Special için biraz aşabilirim. Bu gün HB de Hoover H Free 500 kampanya olacak sanırım. amazondan daha aşağı inerse bu da olabilir.

Önereceğiniz fiyat performans ürünü var mı?

2 yıl
Hangi Tefal Tava alınmalı

Arkadaşlar evde döküm tava kullanıyoruz normalde. Hanım kolay oldun diye en az 2 li (büyük+ küçük) tava alalım dedi. Tefal düşünüyorum. Zilyon çeşidi var. Fiyat performans hangi modeli alınmalı bunun.

2 yıl
Accent era şanzuman yağı değişimi
Arkadaşlar 2009 otomatik eram var. kendi ustama otomatik şanzuman yağını değiştirmek istiyorum. Bunun için servise gidip yağ mı almalıyım. Yoksa piyasada kullanabileceğim daha iyi yağlar var mı? Bir de yağla beraber neler değişir. Filtre felan.
2 yıl
Silinsin
Aynı mesaj 2 kere gitmiş
3 yıl
Milas-Ören Tavsiye kalacak yer
Arkadaşlar yaz sezonu için milas ören de deneyimlerine dayanarak kalacak yer tavsiye edebilecek var mı? Denizinin güzel olduğunu duydum ve okudum. Tek çocuklu bir aileyiz. Pansiyon/uygun fiyatlı otel olabilir.
4 yıl
Faber-Castell 50'li Keçeli Kalem 35,81 TL
2 yıl önce 50 tl almıştım. Güzel bir ürün. DR de 118 tl olmak üzere piyasada 50-75 aralığında.

LİNK
4 yıl
Laptop a android işletim sistemi kurmak
Arkadaşlar, tablette versiyonu yetmediği için bir uygulamayı laptop a kurmayı düşünüyorum. Bunun için android emulatörler var. Mumu adlı olanını kurdum. Uygulamayı yükledim. Ancak uygulamanın çalışması için bluetooth bağlantısına ihtiyacı var. Emulatörde ne yaptıysam bluetooth u açamadım. Bildiğiniz bir bluetooth açılan emulatör var mı? Yada sıfırdan diskin herhangi bir bölümüne android işletim sistemi kursam bluetooth açılır mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle