Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
07 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
CASIO ProTrek PWR600 incelemesi Horobox.com
Casio'nun ikonik modeli Protrek serisinin incelemesini paylaşmak ve size yeni yayına geçen bir siteyi tanitmak için konu açıyorum. Türkçe kaynak oldukça zor ve bu açığı kapatmaya çalışan bir internet sitesi Horobox.com. Günlük haber ve inceleme paylaşımlarıyla bu işe merak duyanların açlıgını doyuracak bir site, bir göz atmanızı tavsiye ederim. Aşağıda da bir inceleme örneği paylaşıyorum. Daha fazlası için --- Horobox.com
http://horobox.com/inceleme-detay/?UserKey=CASIO-ProTrek-PWR600-e-k%C4%B1sa-bir-bak%C4%B1s-&P=1[simage][/simage]Bazı saat markalarının ikonikleşmiş koleksiyonları bulunmaktadır. Bunlardan biri de Casio'ya ait ProTrek serisidir.İnceleme konumuz olan PRW 6000 modeli ise ihtiva ettiği 3. nesil Triple Sensor ile koleksiyonun önceki modellerinden ayrılmaktadır. Aslına bakarsak sırf bu sensor teknolojisi için Casio'nun teknolojik ve inovatif birikiminin en güzel meyvelerinden biri olarak bahsedersek mübalağa etmemiş oluruz.
PRW6000 serisi önceki modellerle kıyaslandığında daha ince ve kolda oldukça konforlu ( benim gibi ince bilekli kullanıcılarda bile ).Konfor ve incelik konusu ProTrek koleksiyonunu düşündüğümüzde biraz ironik duruyor farkındayım fakat burada devreye Triple Sensor V3 giriyor.

Özellikle bahsetmek istediğim nokta ise sensor boyutu; önceki seri olan V2 ye göre %95 daha küçük ve güç yönetimi %90 oranında daha iyi duruma getirilmiş sonuç ise 12.8mm lik oldukça ince kasa kalınlığı.Ölçüm aralığı artık 1 metre ve bu ölçümü sadece 1 saniyede yapabiliyor.V2 ile yapılabilen 20 saniyelik sürekli pusula ölçüm değeri V3 ile 60 saniye değerine ulaşmış durumda.

Sağ üst köşede konumlandırılmış pusula butonuna bastığımızda hızlıca dönen kollar çok kısa sürede yönü digital olarak ekranda gösteriyor.

Ekranın okunabilirliği için led aydınlatma sistemi tekrardan dizayn edilmiş ve bakış açımıza göre otomatik aydınlatma sistemi ilave edilmiş.Termometre fonksiyonu saat kolumuzdayken vücut ısımızı ölçülen değere ilave ediyor, dolayısıyla bu fonksionu saati koldan çıkararak kullanmak bize daha sağlıklı ölçüm değeri verebilir.

Bu durum aslında tool watch olarak tabir edilen tüm modeler için aynı. Radyo kontrolü konusunda oldukça kabiliyetli olan model bu özelliğini ülkemiz sınırları içerisinde sağlıklı şekilde kullanamıyor fakat her gittiğiniz ülkenin zaman dilimine göre günde 6 kere otomatik ayarlanan saat fikri kullanmadığımız takdirde bile kulağa hoş geliyor.


PRW 6000 modeli ile toolwatch saatlerden çok da fazla alamadığımız kalite hissini alabiliyoruz.Burada fark yaratan ise kadran, bezel ve kollarda kullanılan metal ayrıntılar.

Kordondan bahsetmem gerekirse kalitesi önceki modellerden ayırt edici farklılıkta değil fakat tuzlu su ile etkileşimi halinde leke bırakması belkide kordon ile alakalı bahsedebileceğim tek eksi nokta
Son olarak bahsetmek istediğim Tough Solar özelliği ile ortam ışığını en verimli şekilde kullanıyor olması.

Saat kullanılmadığında veya çekmecede bırakıldığında kendini otomatik olarak uyku moduna alıyor, tekrar kolunuza taktığınızda uyku modundan çıkarak kollar anlık saat bilgisine otomatik olarak ayarlanıyor.
13 yıl
modem tavsitesi
bütçe max 120-130 lira çekim gücü iyi kaliteli bir modem istiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum
13 yıl
Net Framework 3.5:
Net Framework 3.5 indirdim arkadaşlar fakat yükleme kısmında yüklenecek dosya boyutu falan 0 bayt diyor ileri ye tıklayıncada hataoluştu diyip kalıyor sorun ne olabilir.vista kullanıyorum
13 yıl
kitap tanıtım sitesi
arkadaşlar bileniniz var mı?ben araştırdım fakat bulamadım güncel tanıtımların yapıldığı üyelerin yorum yaptığı bir site var mı?
13 yıl
ede. dönem ödevi yardım acil.
arkadaşlar edebiyatta kocakarı ile ömer m.akif ersoy un şiirinin şekil incelemesi yapılacak.Fakat sayısal ögrencisi oldugum için şiirdeki tezat istiare benzetme gibi sanatları bulamıyorum yardım ederseniz çok sevinirim.teşekkürler
14 yıl
kısaltılmış kitaplar
arkadaşlar baktım bir çok kitabın cep boyları çıkmış ama çogu orjinali ile aynı sayfa.bu kitaplar kısaltılmış mı oluyor.
14 yıl
cococola saat başı ipod shuffle kampanyası
fazla söze gerek yok cokenmusic.com a girin her saat başı bir ipod shuffla kazanma şansı...
14 yıl
idm yardım
arkadaşlar dailymotiondan idm ile video indiriyorum ve izleyebiliyorum fakat cowon media center ile ipod formatına dönüştürdüğümde videonun sadece 10 sn sini gösteriyor sizce sorun nedir?
14 yıl
telefona gelen mesaj ingilizce yardım
bu öglen telefonuma mesaj geldi yabancı bir numaradan anlayanlar yardımcı olursa sevinirim.

congratulations:your mobile number has just won 760.000 pounds in the ongoing MOTOROLA MOBİLE PROMO.payment no:xx/xxxxx FOR claims call:+447031954833&email:motorola.uk@hotmail.com

mesaj budur.parayı görünce heyecanlandım tabi birde 1 ay önce amerikadaydım:D
14 yıl
itunes app sorunu
arkadaşlar ipoduma uygulama yuklerken aşagıdaki uyarıyı veriyor cevapları bekliyorum

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle