PANASONİC ES-LV65 S Model tıraş makinesi hakkında;

Panasonic ıslak kuru tıraş makinesinin, lineer motorun ve bunun gibi birçok yeniliğin mucidi. Firma Türkiye'de ürünlerini yeterli tanıtamadığı için malesef bilinirliği oldukça az. Lineer motor içeren tıraş makineleri ile Panasonic, diğer markalara gönderme yapmaktan da çekinmiyor. Lineer motor sayesinde motorunun pilin son damlasına kadar aynı devirle döndüğünü ve devir hızıyla diğer makinelerden çok daha güçlü olduğunu özellikle vurguluyorlar. Makine orjinal Japon üretimi bir makine. Kesinlikle çin malı bir ürün değildir.

Tıraş makinesiyle sinek kaydı tıraş isteyenler ve bu tıraşı yaparken "sıfır tahriş" deneyimi yaşayarak tıraş olmayı keyifli hale getirmek isteyen erkekler için bulunabilecek en ideal makinedir. Sahip olduğu üstün teknik özellikler ( özellikle lineer motor ) sayesinde rakipleri Braun ve Philips markalı tıraş makinelerine açık ara fark atan bir makinedir.

"Lineer motor" nedir ?
Panasonic tarafından patentli Lineer Motor, bıçakları elektro-manyetik itme teknolojisini kullanarak inanılmaz bir hızla dakikada 14.000 defa ileri geri hareket ettirir. Dakikada 14.000 devirde, dünyanın en hızlı tıraş makinesi sadece daha yakın bir tıraş sağlamakla kalmaz, bunu çok çabuk yapar. Böylece daha güçlü bir tıraş, en sert ve sık sakallarda bile motor zorlanmayarak sürekli bir tıraş performansı sağlanır. Temel olarak, Lineer motorun ayırt edici özelliği güç ve performansın azalma ve kesinti olmaksızın sonuna dek aynı seviyede korunabilmesidir. Oysa, geleneksel tıraş makinelerinin performansı sert ve sık sakallarda zorlanarak olumsuz etkilenmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER;

5 BIÇAKLI, ISLAK / KURU TIRAŞ MAKİNESİ
YIKANABİLİR (100% SU GEÇİRMEZ)
ÇOK YÖNLÜ PİVOT BAŞLIK
YÜZE UYUMLU KIVRIMLI DİZAYN
FOLYO TIRAŞ BIÇAKLARI
30 DERECE NANO-POLİSHED İÇ BIÇAKLAR
14.000 DEVİR LİNEER MOTOR
1 SAAT ŞARJ İLE 60 DAK. KABLOSUZ KULLANIM
LCD EKRAN
AÇILIR FAVORİ KESME BIÇAĞI
SAKAL YOĞUNLUĞUNU ALGILAYAN SENSÖR
JAPONYA ÜRETİMİ

ÜRÜNÜN TEKNİK ÖZELLKİLERİNİ GÖSTEREN FOTOĞRAFLAR;Ürün satışı tarafımdan yapılmaktadır... Detaylı bilgi almak isteyenler buradan veya talattopac@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirler...

https://youtu.be/4AjYbTO9YcM