Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
01 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
207 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Skoda Octavia 2014 fiyatları
3 yıl
Jant nereden alınır
Merhaba arkadaşlar İstanbul'da yaşıyorum. Ekim ayında teslim alacağım Suzuki Vitara için yeni jant almak istiyorum. Nelere dikkat etmeli, nereden almalı ?
3 yıl
Siz olsanız hangisini seçersiniz
Arkadaşlar merhaba,

Bir süredir bu iksi arasında gidip geliyorum. Suzuki Vitarada karar kılmıştık ancak son anda siparişi iptal ettik. Biraz daha düşünelim dedik. Alacağımız bayiide her ikiside var.

3 yıl
Siz olsanız hangisini seçersiniz


Arkadaşlar merhaba,

Bir süredir bu iksi arasında gidip geliyorum. Suzuki Vitarada karar kılmıştık ancak son anda siparişi iptal ettik. Biraz daha düşünelim dedik. Alacağımız bayiide her ikiside var.
3 yıl
Ticari araç ile hususi araç farkı
Arkadaşlar bugüne kadar hep normal hususi araçlara sahip oldum. Ancak ticari bir araç olan Peugeot Rifter i çok beğeniyorum ve almak istiyorum. Satın aldıktan sonra ki süreçte zorlayıcı olan durumlar nelerdir? Mesela muayene ne sıklıkla, vergisi nasıl, köprülerden geçebilir miyim, yada benim aklıma gelmeyen başka neler var?
3 yıl
200.000 TL'ye kadar SUV
Merhaba arkadaşlar,

Halihazırda 5500 km'de Suzuki Baleno sahibiyim. Arabayı satıp SUV almak istiyorum. Sizin tavsiyeniz nedir ?
3 yıl
Bir an Türkiye’den bir sahne sandım
CNN yayınına bağlanan ABD’li emekli general Russel Honore’a, Donald Trump'ın kilise önünde Hristiyanların kutsal kitabı İncil'le çekildiği fotoğraf soruldu."İlk gördüğümde bir an Türkiye’den bir sahne izliyorum sandım” diyen Honore, Trump’ın anayasayı anlamadığını ya da umursamadığını savundu.Russel Honore, yaşananları rahatsız edici bulduğunu söyleyerek ABD askerlerinin bu şekilde kullanılmaması gerektiğini ifade etti.Honore ayrıca, Honoreyaşananları rahatsız edici bulduğunu söyleyerek ABD askerlerinin bu şekilde kullanılmaması gerektiğini ifade etti.

Video Linki

Emekli bir amerikan generalinin böyle bir ifadesi size neyi düşündürüyor ? Yıllar önce ERdoğan tarafından yapılmış bir hareketi emekli bir Amerkan generalinin hatırlaması, hafızasına kazıması bana çok ilginç geldi.
3 yıl
Arenas of Glory
Merhaba arkadaşlar,
Boş zamanlarında biraz kafa dağıtmak için buna benzer bir oyun istiyorum. İmperia online, ogames gibi oyunlar da oynadım zamanında ama günlük hayatımı ben değil oyun yönettiği için istemiyorum bu tarz strateji oyunları.
Arenas of Glory ise oynarsan geliştiğin oynamadığında kimsenin seni yok edemediği güzel bir oyundu.
Bu tarz oynadınız oyunlar varsa söyleyebilir misiniz
3 yıl
3 yaşındaki oğlum için takip cihazı/uygulaması
Merhaba arkadaşlar,

3 yaşndaki oğlum yarım gün olmak üzere kreşe başlayacak. Evden kreşe götürmek sorun olmayacak ancak kreşten eve servis ile dönmesi gerekecek. Bu süre içinde oğlum tam olarak nerede ne yapıyor takip etmek istiyorum. Araştırmalarım sonucu birden fazla opsiyon olduğunu gördüm ancak birçoğu 3 yaşındaki çocuğun takibi için uygun değil. Koluna ufak basit bir cihaz takarak takibi yapmam daha uygun olacak sanıyorum. Sizleri tavsiyeleri nedir ?

Teşekkürler
4 yıl
Yokuş kalkış desteği manual araç tavsiye
Merhaba arkadaşlar,
Yokuş kalkış desteği olan manual araç arıyorum. Sıfır araç için limitim 120.000 civarı ancak 2.el için en fazla 90.000 verebilirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle