Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
01 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
159 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 yıl
LG LM660s Pc'ye HDMI sorunu. Lütfen yardım!
Arkadaşlar geçen pazar LG 42LM660s tv aldım salı günü gelip kurdular görüntü iyi pek bir sorun yok, şu an pc için monitör olarak kullanmayı düşünüyorum. Tv'nin HDMI 4(çünkü pc için uygun deniliyor) girşine kabloyu bağlıyorum giriş ayarlarından seçtiğimde sinyal yok uyarısı alıyorum yada bozuk renklerden oluşan bir görüntü alıyorum. VGA dan HDMI kontrol panelinden geçişde olmuyor. Nvidia denetim masasında her iki bağlantıda görülüyor. HDMI kabloyu direk mini HDMI dönüştürücüyle ekran kartına taktım DVI bağlantı yapmadım. Tam olarak ne yapmam gerkli sinir oldum bu duruma ekran kartının modeli 560ti, hdmı dan ses aktarımınada yardımcı olursanız çok sevinirim hatta havalara uçarım.

VGA bağlantısında bir sıkıntı yok HDMI kabloda da bir sıkıntı yok daha yeni alındı ve monitörüm üzerinde deneme yaptım çalışıyor.
12 yıl
Harici Disk NTSC den Fat32 ye çevrildi. Yardım Lütfen!
Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.
500GB hardisk im işyerinde mac takma girişiminde bulunduk malesef tam bilgi sahibi olmadan, taktıkdan sonra mac kilitlendi, bizde çıkardık. İş yerinden bir arkadaşa verdim bugün gelip içi boş dedi kafamdan şoğuk sular döküldü resmen. (Şüpeleniyorum arkadaştan ama neyse olan oldu artık) Bilen arkadaşlara sorduk win 7 kurulu pc takdığımızda NFTS formatlı hardisk im FAT32 gözüküyor ve içine abuk subuk düşük boyutta xbox360 diye bir klasör yüklenmiş. (bende xbox360 yoktur) Nasıl kurtulabilir sizde içinde grafik dosyalarım, 340 gb film arşivi daha bir sürü program vardı baya emek harcadık.

Bana recovery my files programını önerdiler ama sizce çoğunu kurtarabilir miyim? Birde önerileriniz nelerdir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle