Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
O

Yarbay
27 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
12 ay
Dali İkon2 Mk2 için Amfi Arıyorum

Hiface usb dac ve SMSL amfi ile kullandığım Dali ikon2 mk2 lerin sesinden memnun değilim. Ses yüksek olsa da doyurucu bir ses alamıyorum. Sorunun amfiden kaynaklandığını düşünüyorum. Sizce SMSL amfi iyi bir amfi mi?


Değilse Dali için sesi yumuşak, doğal ve detaylı hangi amfiyi önerisiniz? Her tür müzik dinliyorum ayrıca film de izliyorum aynı sistemde.


Bütçem düşük, ikinci el maksimum 1000-1500tl lik sesi güzel olan bir amfi arıyorum. Çok özellik aramıyorum.

O
3 yıl
Wordpress aynı anda 2 farklı Slider kullanılır mı?
Wordpress ile yaptığım sitemde Smart Slider3 kurulu. 8-10 tane slider var. Ancak referansları eklemek için farklı bir kayan slider ekledim. birkaç farklı slider denememe rağmen bir türlü slider çıkmıyor. Sadece kodu görünüyor. Acaba aynı anda farklı slider kurulu olduğu için mi oluyor bu durum?
O
3 yıl
Wordpress adres taşıma sorunu
Arkadaşlar merhaba,

robomaks.com adresinde eski sitem duruyor. wordpress te yeni bir site yaptım. adresi robomaks.com/wp
wordpress ayarlarından adresi değiştirmeyi denedim ama olmadı. ftp içinden sanırım eski siteyi silip wordpress sitesini ana dizine atmam gerekiyor.

ama hangi dosyaları atacağımdan emin olamadım. ana dizinim resimdeki gibi:
nasıl wordpress sitesini ana robomaks.com adresine taşıyabilirim?O
4 yıl
Çatım su sızdırıyor basit çözüm var mı?
Teras katında kiracıyım. balkon kısmı kapatılmış çatısı şingıl kaplı. ancak gözümle görmedim ama delikler varmış, buralardan yağmur yağınca birçok noktadan damla damla su sızıyor.

ev sahibi pek uğraşmadığı için basitçe kışı atlatmalık ucuz çözümü var mıdır?

bir de pencere işçilikleri berbat. iki pencere arasına tahta ile geçiş yapmışlar her yeri çatlak ve açık. sürekli hava alıyor. silikonlasam silikon yetmez. daha hacimli ne ile doldurabilirim?
O
4 yıl
Yol Bisikleti Alacağım Tavsiye Lazım
6-7 senedir Kron xc250 kullanıyorum, üzerinde continental asfalt lastikleri olmasına rağmen artık performans olarak istediğimi anlamadığımı farkettim. Yüksek hızda yatmam gerekiyor ancak dağ bisikleti olduğu için yatarak kullanıma uygun değil.

Uygun fiyatlı fiyat/performans yol bisikleti bakıyorum ama kararsız kaldım. Btwin 520 var sıfır olarak çok tavsiye ediliyor ama bilemedim. Böyle sıfır mı almalı yoksa 2.el daha köklü bir marka mı almalıyım? Trek lerin benzer fiyata ikinci eli var mıdır?
O
4 yıl
Sadece bilgisayar üzerinden Tivibu var mı?
Smart TV kullanmıyorum, laptop sürekli tv ye bağlı. uydu bağlantım ve receiver yok. Bilgisayar üzerinden tv izlemek için Tivibu paketi var mıdır? En ucuz çözüm nedir?
O
4 yıl
30tl civarı 6-8gb tarife var mı?
14-15 yıldır Aria zamanından beri turk telekom kullanıyorum. şu an 1000dk 6gb tarifem var ve sürekli 50tl üzeri geliyor. geçen sene taahhüt vardı 32tl idi, şimdi taahhüt bitti. Diğer operatörlerde benzer bir tarife var mı?

aradıkları
en az 750-1000dk
en az 6gb
mesaj önemsiz
fiyat 30-35tl maksimum
O
5 yıl
Tek Program Hariç Tüm İnternet Erişimini Engelleme
Chrome hariç tüm interneti engellemek mümkün mü? tek tek windows güvenlik duvarından engelliyorum ama tek program hariç olmuyor
O
5 yıl
Kopyalanamayan Disket - çözülemeyen sorun
Elimizde 1998 den kalma 2DD disket var 720kb lik. Disketi bilgisayara taktığımızda hiçbir şekilde disketi göremiyoruz. Partitionlar dahil görünmüyor. Veri kurtarmacılar dahi disketi bırak kopyalamayı, açamadı bile. Ancak diskette veri var, bir makinanın başlangıç disketi bu. Makinaya taktığımızda çalışıyor. Ama bilgisayar görmüyor. Nasıl kopyalayabiliriz bir yöntemi var mıdır?
O
5 yıl
İnternetten 42tl ek ücret
Avea nin sözde indirimli bir tarifesine geçtim bu ay 1000dk 1000sms 6gb 32,5tl. Ancak eski tarifemde internet bitince maksimum 50tl olurken bunda geçirdikçe geçirmiş 1,5gb ek için 42 TL ek ödemeniz var diye mesaj geldi. Ne yapabilirim yapılabilecek bir şey var mı? Faturalı tarife kullanıyorum taahhütlü sizce değiştirmeli miyim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle