Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
25 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
PTTCELL MANİSAYA ÖZEL %50 İNDİRİM (BUGÜNE OZEL)
YALNIZCA BUGÜNE VE MANISAYA ÖZEL PTTCELL TÜM FATURALI TARIFELERDE %50 İNDİRİM 12 AY BOYUNCA.

ARKADASLAR SÖZ KONUSU TARİFE SADECE MANİSA YA ÖZEL İNDİRİM Lİ FİYATLAR ÜZERİNDEN %50 İNDİRİM YAPILACAKTIR. MANİSA PTT MERKEZİNE GELMENİZ YETERLİ. SAAT 17.00 A KADAR YAPILACAK AKTİVASYONLAR DA GECERLİ.

MEVCUT PTTCELLLİLERE OLMUYOR. TÜRK TELEKOM DAHİL DİĞER BÜTÜN ABONELİKLERDEN GEÇİŞTE GECERLİDIR.
5 yıl
W7 Kullanıyorum ama W10 Kullanamıyorum
Merhabalar arkadaşlar...

Şimdi şöyle bir problemim var.

Bilgisayarımda bundan 1 ay öncesine kadar W10 kuruluydu ve rahat bir şekilde kullanıyordum. Çok yavaşladı ve kredi kartım kopyalandığı için şüphelendim ve bilgisayarımı formatladım. Tekrar W10 kurdum, kurulum çok yavaştı. Kurulum sonrası bazen açıldı bazen açılmadı. Dondu kaldı Win10. Neyse denemek için tekrar Win 7 kurdum. Win 7 neredeyse sorunsuz çalışıyor. Kurulum hatalı diye başka bir W10 kurdum. Yine aynı. 4 5 tane windows 10'u tekrardan sıfırdan kurdum ama sonuç aynı. Şimdi yine Win7 kurdum pc yine çalışıyor.

Bilgisayar özellikleri şu şekilde...
6 yıl
World'den Büyük Kış Fırsatı 6*100 e 50 WP!
Sömestir tatili ve Şubat boyunca Worldcard'ınızla gıda marketi, giyim, eğitim ve restoran sektörlerinde yapacağınız ilk 100 TL’lik alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye!

Kampanyaya katılmak için KAZAN yapıp boşluk bırakarak, kredi kartınızın son 6 hanesini 3160'a göndermeniz yeterlidir.
Paylaş

Kampanya Koşulları
Kampanya 20 Ocak -28 Şubat 2015 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, eğitim, kırtasiye, kafe, restoran ve fast food sektörlerindeki World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler için geçerlidir. Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160'a gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahipleri ise FIRSAT yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 6635'e SMS göndermelidir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 13 Mart 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 24 Mart 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Mart 2015'te geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar TLcard’lara 16 Mart 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda yüklenecektir. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,60 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL'dir. Kampanyaya World, adios, Play Facebook sayfaları ve World Alışveriş Asistanı uygulaması üzerinden de katılım sağlanabilecektir. TLcard’lar için sms katılımı, Facebook veya World Alışveriş Asistanı uygulaması üzerinden katılım yapılması gerekmemektedir.Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.