Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
M

Yüzbaşı
18 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
7 ay
Sbarro pizza rezaleti (Buna pizza diyorlar)

Herkese merhabalar bugün arkadaşımla pizza aldığımda karşılaştığım bir durumu göstermek istiyorum. Sbarro'dan orta boy pizza sipariş ettik. Bildiğiniz üzere satın alırken örnekler vardır üstünde kocaman sucuklar, zeytin, peynir vs dolu dolu resimler... Ayrıca kalın kenarlı hamuru ve iştah kabartan yumuşaklık. Ama gel gör ki size afişlerde gösterdikleri resim tamamen dolandırma amaçlı. Öyle ki aldığınız pizzada yuvarlak sucuklar yok. Hepsi kırpılmış ve serpiştirilmiş. Diğer malzemeler de aynı. Peyniri de yok gibi. Hamuru ise bildiğiniz lahmacun hamuru (Evet evet aynen o incelikte bir hamur) ve kenarsız yani kurumaktan kırıldı o kadar ince. Siparişi alırken bu ne diye bakındım. Masaya oturdum hiç içimden yemek dahi gelmedi. Bir ısırık aldım ve kupkuru hamuru olan incecik malzemesiz o şeye bakakaldım. Ardından fotoğrafını çektim. Bu bildiğiniz dolandırıcılık. Oradaki malzeme ve fotoğraflar sırf insanları çekmek için yapılmış birer üçkağıt. Yorumu size bırakıyorum. (Not: Mantarsız istedim)

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/2a/af/b3/2aafb33b2b3af1836a70e987be83ea26.jpeg&t=0&width=480&text=1
M
4 yıl
PUBG Mobile İndirme ve Ayarlar (Global & LightSpeed & Timi) İngilizce Dili Geldi
Güncelleme: Artık Global versiyonuyla birlikte PUBG mobile yayınlandı.

Play Store:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.ig
IOS:https://itunes.apple.com/ca/app/pubg-mobile/id1330123889

Ekran Görüntüleri

İşte size kullandığım ayar fotosu. Bu ayarların aynısını Crossfire Mobile oyununda kullanmaktayım. En uygun ve rahat hareket imkanı veren ayarlardır bana göre =) Sağ başparmak rahatça sağa sola dönmeyi sağlar ateş zamanı da alta basıp edersiniz.İndirme Bağlantıları:
İngilizce:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.ig

Çince
Light Speed:https://yadi.sk/d/P3o962SC3TJJQh (Çoğu telefonda çalışır)
Timi:https://yadi.sk/d/7X4toWV_3TJJTc (Daha üst düzey telefonlarda çalışır)

Çince versiyonu oynamak için WeChat hesabı ya da QQ hesabı gereklidir. QQ hesabı açmak için link;https://ssl.zc.qq.com/v3/index-en.html (Sorun yaşayanlar Yahoo hesabı ile deneyin)
M
4 yıl
Crossfire Mobile PUBG Modu
Herkese Merhabalar. Çin kökenli ünlü oyun firması Tencent'in mobil platformlar için sunduğu oyun Crossfire Mobile'ın son güncellemesi ile PUBG deneyimini mobil platformlarda da sorunsuz yaşayabileceksiniz. Oyunu uzun zamandır oynayan biri olarak tavsiye ediyorum. Yalnız oyunun dili Çincedir ve mağazada bulunmamaktadır. Ancak kısa sürede öğrenebilirsiniz. Pc versiyonundan farklı bir çok modu bulunan oyun sizi fazlasıyla saracaktır. Bu arada oyunda neredeyse hiç Türk yok gibi malum markette bulunmuyor =)

Ekran görüntüleri:

Pubg Eklenti Videosu:


İndirme bağlantısı:http://cfm.qq.com
Not: Oyunu oynayabilmeniz için WeChat ya da QQ hesabı açmanız gerekiyor.
M
5 yıl
Masa üstünden çekim için Tripod benzeri şeyler
Masa üstünden çekim yapmak istiyorum ancak tripod diye aratınca bildiğimiz 3 bacaklar çıkıyor. Ben katlanabilen aynı şu beton döken araçlara benzeyen bir şey arıyorum tabi dslr makinayı taşımalı. İsmini bilsem arayacağım nasıl nerden bulabilirim acaba?
M
10 yıl
Wi-Fi ile Pc-Telefon Arasında Ayarsız En Hızlı Dosya Transferi (Dukto)
Programı bileniniz mutlaka vardır. Wi-Fi ile Bilgisayardan-Telefona, Telefondan-Bilgisayara dosya ve klasörleri en hızlı ve güvenilir bir biçimde yollar.

Dukto'nun temel özellikleri şunlardır:

- Basit kullanıcı arabirimi
- Sıfır konfigürasyon
- Otomatik bulma
- Yüksek hızda dosya transferi
- Multi-OS doğal destek
- Dosyaları veya kayıt defterinde değişiklik
- Çoklu dosya ve klasörler transferi
- Transferler günlüğü
- Ücretsiz ve açık kaynak kodları
- IP bağlantısı sayfasında IP adresleri gösterme

2 adet program var. Sis dosyasını telefona Diğerini ise Pc ye kuruyoruz. Telefondan ve Pc den programı açıyoruz. Telefon bağlantıyı seçmemizi isteyecek. Modeminizi seçip devam ediyoruz. Pc de açık olan programda telefonumuz gözükecek
(Bknz Resim)


Artık hızlı bir şekilde istediğiniz gibi film, müzik, resim, klasör transferi yapabilirsiniz.

Not: Qt bileşenleri gerekebilir
Link:http://www.multiupload.com/NL1TIP0UIF
M
11 yıl
Vodafone Hattı Olanlara Ocak Ayı Boyunca İnternet Bedava
M
11 yıl
Güncel: Menü Düzeni ve Orjinal N8 Simgeleri (Buglar Giderildi)
[19 Aralık itibarı ile; Ana ekranda müzik widget değiştirilmiştir.]

[26 Kasım itibari ile; Hatalı ikonlar ve eksik ikonlar düzeltilmiştir. Media Player simge hataları düzeltilmiştir.]

[27 Kasım itibari ile; Fotograf makinesi, Ses kaydı, Hesap mak, Notlar, Ovi, Map,Medya, Saat ve BtSwitch simgesi (mavi bluetooth) değiştirildi çok daha güzel oldu. ]

Forumda Bir çok mod yapan arkadaşımız var bende yabancı forumlarda düzenlenmiş N8 simgelerini menü düzeni ile tekrar düzenledim. Önceden klasör içerisinde klasör oluşurdu şimdi ise direk simgeleri değişecek. Bazı simgeleri kendim değiştirdim fark belli olacak tabi görünüm de çok güzelleşecek Sadece ana menü değil alt menülerde değişecek. Yapmanız gereken indirdiğiniz rar dosyasından çıkanları olduğu gibi rofs klasörüne atıp paketlemek hepsi bu.

Not: Bazı programların simgesini sis pakedi içinde de değiştirebilirsiniz böylece o simge ile kurulur. Örneğin Ovi Maps simgesi smart2go_aif.mif bunu sis dosyasında değişirseniz başka olur. Resimlerde o simge değişmedi ama ana klasör olduğu için mavi simgeli koydum Ovi Maps için siz N8 iconu kullanın o da pakete eklidir.

Güncel Download - 19 Aralık :http://www.multiupload.com/1EBCFRLKZF

Öncelikli olarak resimlere bakın menü düzeni bu şekilde olacak ve simgeler de değişecek. Ayrıca resimlerde olduğu gibi uygulamalar kendi klasörüne gidecek (Bazıları yer almayabilir)


Ek Bilgi: Bu hali ile çok seveceksiniz ayrıca programları ya da klasörleri değiştirmenize gerek kalmayacak. Menü tam kullanımlık ihtiyaca göre hepsi sıralı. Güncelleme yapılmıştır resimlerden farklı olabilir.
M
11 yıl
Kendi TV-OUT kablonu kendin yap, resimli anlatım (5800 da denenmiştir)
Evet arkadaşlar buradaki bilgilerle kendi tv çıkış kablonuzu kendiniz yapabileceksiniz hem de çok kolay bir biçimde.
*Ben elimde olan eski bir discman in kablosu ile yaptım*

Öncelikli olarak malzemelerimiz:
1. 3 çıkışlı (erkek) tv out kablosu
2. 1 adet 3,5 mm ses giriş jak'ı (bu jak 4 bölmeli 3 bölmeli denemedim ama aynı sonuç olabilir bilemiyorum :) 5800 a giren orjinal kablonun çıkışından kullandım bozuk bir kulaklık fişi işinizi görür)
3. Lehim yapmak için çeşitli aletler (ben yaparken çıplak yaptım göstermek amacıyla)

Herşey resimlerde gösteriliyor. Dikkat ederseniz renkler farklı çünkü Nokia kendine göre renkleri sıralamış başka fişler yada çıkışlar olmasın diye. resme göre anlatacak olursak Kırmızı ile Sarı, Beyaz ile Kırmızı ve Sarı ile Beyaz. (Sarı resimde çıkmadı koptu çünkü en üstte yer alıyor)
)
Evet tüm bunları yaptıktan sonra tv ye bağlandığında görüntüyü almış oluyoruz.Ve sonunda..

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.