Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
L

Yarbay
23 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
130 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
L
8 yıl
V8 Zamanı.w220 S500 AMG
Yaklaşık 1-2 ay önce aldığım araç dostlar.

Maşallahınızı esirgemeyin malüm sebeplerden

2000 model s500 v8 AMG paket

307 beygir.
L
9 yıl
w204 c200k AMG / Yeni Agresif
18' AMG Jantlarla2009 model c200 Kompressör AMG paket.

1.8lt 184beygirlik.

Maşallahı eksik etmeden, herkese keyifli sürüşler.
L
9 yıl
2012 model Dizel/Otomatik C4
L
10 yıl
Soğutmatlı-AirMatic-Cam Tavanlı - e270 CDİ
L
10 yıl
Netten Alınmaması Gereken Sıkıntılı Araç ve Bu Tarz Araçları Satanların Bilgi Havuzu.

Bu konunun amacı kimsenin malını yada şahsını kötülemek değildir.

Bu konunun tek amacı vardır oda, ilandaki yazılan ile aracın gerçek durumunun farklı olduğunu ispat şeklinde buraya yazmak ve forumdaki arkadaşlarımızı dostlarımızı bu tarz sıkıntılı araçlardan uzak tutmaktır.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

İlk ben başlıyorum dostlar.1. Araç.

Bu aracı almaya gittik ve bize 70 bine satıldığı söylendi.Sonrasında ilan devam ettiğinden bir kez daha gittik ve alıcak kişi vazgeçmiş.Bu durumdan şüphe duyarak araçla olan ilgimizi kestik ve başka bir w211 kasa aldık.

Sonrasında Bostancı'da ustamdan öğrendiğim kadarıyla araç kazalı ve sıkıntılı çıktığı söylendi ve baktıran kişiler bu yüzden vazgeçtiğini belirttiler.

Oysa ilanda öyle yazmıyor gördüğünüz gibi.

Galeride ki araç başkasının yani konsinye.Galeri durumu biliyor mu bilmiyorum.

Fiyatı ise 72.500TL'den bu fiyata gerilemiştir.


Araç ilanı için tıklayınız.

Bu araç yazıldığı gibi değildir dikkat ediniz.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


2. Araç.

35 GB 0170 Koyu Gri Renault Fluence.

Fotoğraflarda görüldüğü gibi işlemi mevcuttur.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


3. Araç.

quote:

Orijinalden alıntı: zero01

Hatayda Doktordan satılık peugeot 407 HDI comfort var. 80binde. 2007 model. gümüş gri.
araç tavan hariç boyalı.
değişen parçalar var. airbaglar açılmış.

ilan kaldırılmış. sol çamurluk boyalı diyordu.

ilana düşerse dikkat edin.L
10 yıl
Dodge Journey RT Alındı..
...............................
L
11 yıl
BMW 7.30d Yeni F kasa.Borusan çıkışlı.Siyah/Bej
L
12 yıl
0-200 8.9 sn.1015 Beygir MKB P1000 SL65 AMG Black Series


SL65 AMG Black Series'in sınırlarına dayanıldığını düşünenler yanılıyor, zira Alman firma MKB bu aracın gücünü dört haneli rakamlara taşıyor.

700 beygire yaklaşan gücü ve çift turbo beslemeye sahip v12 motoruyla oldukça etkileyici bir otomobil olan Mercedes SL65 AMG Black Series'i yeterli bulmayan müşteriler için BRABUS'un VANISH ve STEALTH 65, RENNTECH'inse kendi modifikasyon kiti uygulamaları bulunuyor.Aracın motor gücünü 800 beygirin üzerine çıkartabilen bu firmalar sayesinde SL65 AMG Black Series'in sınırlarına dayanıldığını düşünenlerse yanılıyor, zira Alman firma MKB bu aracın gücünü dört haneli rakamlara taşıyor.Süspansiyon, fren ve egzoz sistemleri modifiye edilen otomobilin jant ve lastikleri de yenilenmiş ve bu şekilde 350 km/s'in üzerindeki hızlara hazır bir hale getirilmiş.6 litre hacimli v12 motorun her köşesinde modifikasyon çalışması yapan firma, çift turbo beslemeye sahip olan bu üniteyi 1.015 beygir güç, 1.300 Nm tork üretebilir hale getirmiş. 0'dan 100 km/s sürate ulaşması, arkadan itişli olması sebebiyle inanılmaz derecede hızlı olmayan (3.6 saniye) otomobilin 0'dan 200 km/s sürate ulaşmasıysa 8.9 saniye sürmekte. Durağan halden 300 km/s sürate ulaşması 21.5 saniye süren otomobilin maksimum sürati henüz ölçülmemiş olsa da teorik olarak 370 km/s mümkün görünüyor.

Aracın modifikasyon bedeliyse tahmin de edilebileceği gibi oldukça tuzlu. Avrupa'da bile yaklaşık 250.000 Euro bedelle alınabilen SL65 AMG Black Series'in P1000 ismini alabilmesi için 116.800 Euro ödenmesi gerekiyor.

Modifiyem.com'dan alıntıdır.
L
12 yıl
SLR Efsanesi veda ediyor..İşte son modeli..
Mercedes-Benz SLR’ın son örnekleri bugünlerde üretiliyor. Böylece Mercedes-Benz ve McLaren’in SLR süper spor otomobil dönemi kapanmış olacak.2004 yılında Mercedes-Benz ve McLaren, martı kanatlı coupe ile 1950lerin SLR spor otomobil efsanesini yeniden hayata geçirdiler. SLR ailesi beş üyeye sahip oldu; iki coupe, iki roadster ve nihai olarak rakipsiz SLR Stirling Moss. Yüksek sürat aracı olarak nefes kesen bu model günümüz SLR tarihinin son noktası olarak belirlendi ve bu sebeple de üretimi 75 adet ile sınırlandırıldı.
SLR’dan yaklaşık 2.000 adet üretildi ki bu da bu kategoride üretilen süper spor otomobillerin epey ötesinde bir rakam.

Bir SLR aynı zamanda ayrıcalıklı SLR CLUB a giriş anahtarıdır. Centilmen sürücülerin yer aldığı bu kulüp ile SLR’ın ruhu üretim sona erdiğinde dahi yaşatılmaya devam edecek.

Mercedes-Benz, Ocak 2009 da SLR ailesinin nihai modeli olarak büyüleyici ve eşsiz 300 SLR modelin yeniden yorumlanmış halini satışa sundu - SLR Stirling Moss.Bu otomobilde ne tavan ne de ön cam doğa ile yolcular arasına girebiliyor. Yüksek sürati doğrudan, tüm duyularınız ile adeta his ediyorsunuz. Bunun ötesinde Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss sahip olduğu iddialı teknoloji ve nefes kesen tasarımı ile SLR efsanesini yeniden yorumluyor. Stirling Moss’un V8 Kompressor motoru 650 PS güç ile otomobili 3,5 saniyeden daha kısa bir sürede 100 km/h sürate ulaştırıyor. Otomobilin azami sürati ise inanılması güç ama gerçek olan 350 km/h buluyor ki, bu kadar havadar ve aynı zamanda bu kadar hızlı gitmek başka bir otomobilde şu anda mümkün değil. Olağanüstü tasarım bu yüksek performanslı spor otomobilin, 1950lerde efsane SLR yarış otomobilini zaferden zafere ulaştıran usta pilot Stirling Moss ismini adeta şerefi ve bileği ile hak ettiğinin göstergesi gibi.SLR projesinin başından beri kısıtlı zaman için hayatta kalması planlandığından bu proje SLR Stirling Moss ile son buluyor. Ancak SLR ruhu gerek bu otomobile sahip kişiler gerekse SLR CLUB üyeleri tarafından yaşatılmaya devam edecek.
*Alıntıdır..Mbturkiye..
L
12 yıl
Kelepir fiyata satılık - 18' AMG Jantları..Ön arka Farklı
Satılmıştır dostlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle