Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
J

Yarbay
11 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
129 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
11 ay
Xbox kol tamiri izmir
Merhaba bende xbox elite 1 kolu bulunmakta.

2 analogda da drift başladı kısaca motorları değişmeli .

Rb tuşunun ortadaki bağlantı kırık oda değişmeli

Birde elite1 tutma yerlerindeki olastik esniyordu bende çıkardım. O noktalar için yeni tutma yerleri lazım.

İzmir de bu işleri yapacak yada yaptığını bildiğiniz bir servis varmıdır?

Özellikle motorları değiştirdikten sonra kalibre yapmayı da bilen biri olmalı.
J
geçen yıl
Xbox da twich yayını sırasında party chat eklenmesi sorunu
Selamlar, twich panelinde herşey tamam ama xbox daki grup sohbetindeki arkadaşların sesini yayına ekleyemiyorum.
Eskiden yayın açılınca arkadaşlar sesimi ver gibi bir onay kutusu işaretlşyordu ama şimdi birtürlü beceremedim. Nasıl olduğunu bilen varmı acaba? Capture kart vs. kullanmıyorum , bizimki eğlencelik zaten ∆∆
J
2 yıl
Üst konuların neden çoğu 360 ile ilgili?
Series serisi geldi ama xbox tarafında buradaki 3-4 üst konu xbox360 ile ilgili ve bu başlıklar aşağı yukarı aynı şeylerden bahsediyor.
Düzenleme gerektiğini düşünüyorum. Foruma konsol almaya gelen biri için bu kadar 360 konusu biraz hayal kırıklığı yaratıp heyecanını bile bitirebilir.
Hele 1 konu xbox hakkında bilinmesi gereken gibi bir başlığa sahip, girmeden 360 olduğu anlaşılmıyor.
J
2 yıl
OUTRİDERS indirip oynayanların yorumlarını alalım
Demosu sonrası full oyunu oynamaya başlayanların yorumlarını alalım
J
3 yıl
xbox da dual nat problemi yaşıyorum türksat kablo net
Arkadaşlar selam evimi taşıdım ve yeni evimede yine aynı şekilde türksat uydu net bağlattım ama bu sefer dual nat hatası alıyorum. Sabit ip dns vs denedim ama bu durumdan çıkamadım, aynı durumu yaşamış çözebilen arkadaşlar varsa yardım edebilirmi
J
3 yıl
Silinebilir
Silinebilir.
J
4 yıl
Disney adventures dil sorunu
Arkadaşlar selam game pass ile gelen oyunu indirdik ama direk almanca indi ve seçeneklerde ingilizce yok. Çözen bilen varsa yardım pls
J
4 yıl
İş yerinde kullanılmak üzere
Merhaba iş yerinde kullanılmak üzere terminal özellikleri barındıran kullandığınız yada önerebileceğiniz cihaz varmıdır.
J
5 yıl
Digital piyano kurzwail ka 130 - medeli dp 60 ve casioap220
Merhabalar, kızım henüz 7 yaşında ve piyano kursuna gidiyor, hocamızın dediğine göre gayette hevesli ve yetenekli olduğunu iletiyor. Normalde bu yaşta bir çocuk için daha neyin ne olduğunu anlamadan harcama yapmam ama farklı bir durum sözkonusu.
Kayın pederim bundan 40 sene önce kızı için heves esip rusyadan bir piyano getirtmiş ama oradan İzmir e taşınırken yanına alamamış anlayacağınız içinde uhte kalmış. Şimdi aynı hevesi torunu için istiyor biz ne kadar erken desekte almak istiyor.
Hocamız casio ap 220 tavsiye etmişti ama piyasada bulmak kolay değil. Geçen ikinci el bir ap 220 için gittiğimiz mağazada satılmadan önce uğrayamadık. Ama mağazada ki arkadaş diğer yazdığım iki modelin ciddi indirime girdiğini iletti 2700 civarları şu an.
Sizce değerlendirebilirmi yoksa casio için bekleyiştemi olmalıyım.
Modeller kurzwail ka 130 - medeli dp 60 lake beyaz
J
6 yıl
ekran kartı ve açmayan oyunlar
Merhabalar 2009 senesinde pc mi yenilemiştim evet maalesef baya eski . O zamanlar agp olan ana kartım ve onların çok pahalı olması sebebiyle pc nin her şeyini değiştirmiştim .
O zamanlar Cod un ilk oyunları ve Knight online falan oynuyordum .

Geçtiğimiz bir kaç sene önce Street fighter 4 ultra falan rahatça oynuyordum , hatta ekran kartının oyun oynatmakla ilgili puan verdiği yerde mükemmel diye işaretlenmiş.
Sorunlar bundan yaklaşık 1-2 sene önce başladı Nvidia ya gelen 3d yada gölgelendirmelerle ilgili yapmam gereken güncellemeyi yaptıktan sonra maalesef her şey yavaş yavaş kararmaya kasmaya ve oynatmamaya başladı. Kendi elleri ile sırf sf oynamak için stick yapan ben oyunu bile sildim zamanla sinirden .

Xboxla geçiştirdiğim oyun keyfim bu günlerde başlayan knight online isteğiyle aynı sorunlarla yeniden uğraşmama vesile oldu.

Bir arkadaşın acaba sizin anakartın onboard ekran kartını kullanıyor olabilir mi diye sordu. Ve biostan falan bakınca tam emin olmasak da sanırım ilk tercih hep ekran kartımız ama saçma sapan knight online da bile oynatmama sorunu yaşıyoruz.

Acaba ekran kartımız artık hiç çalışmıyor yada bozulmuşmudur diye düşünmekteyiz ama pc onunla ilgili bir sorun görmüyor.
Fazla para harcamadan belki ekran kartı değiştirebilirim bu nedenle bu sisteme uyacak 250 -300 tl seviyelerini geçmeyecek bir yatırım düşünebilirim . eğer tavsiye edeceğiniz başka bir ekran kartı varsa bu önerilerinizi bekliyorum .
ama en çok şimdiki sistemde yaşadığım problemin ne olduğunu bulmak ve bunu çözümlemek isterim .

Eskiden bir elektronik markette çalışıyordum ama insan evlenip çoluk çocuğa karıştıktan sonra nasıl uzaklaşmışsam bu konuda odun gibi bir adam olmuşum ^^ yardımınıza muhtaç ve müteşekkir olarak önerilerinizi beklemekteyim . iyi bayramlar
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle