Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
19 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
360734 Gün Cezalı
357382 gün 13 s. 27 dk.
Gönderiler Hakkında
9 yıl
22 Günlük cezam 28 gündür bitmiyor
17 Martta ceza aldım üstüne 18 Mart'ta ceza aldım 22 gün fakat cezam 14 mayıs'ta bitecek yazıyor.


Bir işi yapacaksanız ya tam yapın ya hiç yapmayın.
9 yıl
Ekran neden böyle oluyor
Bugün kurdum daha sistemi bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar altı çizili yer

Intel sistem varken olmuyordu monitörden değil yaniGPU'ya herhangi bir OC yapmadım zaten OB
9 yıl
FX-6100 MSI 760GM-P21 Anakart Auto OC hk.
Arkadaşlar bu Auto OC ile 4 GHz yapan varmış bende en azından 3.8 görmek istiyorum nasıl yapabilirim BIOS'a girdim ama Auto falan yazmıyor hiçbirşeyde
9 yıl
Sistemin tüketeceği güç ve galiba ölen HD4870'im hk. [YARDIM]
FX-6100
MSI 760GM-P21
HIS HD6850 IceQ X
Kingston 2x2 2400 MHz DDR3 RAM
Xigmatek Asgard kasa, içinde 1 tane 14cm fan var galiba
DVD,HDD,Kart okuyucu
Arkadaşlar bu sistem için şu an 350W PSU'um var fakat bunun yetmeyeceğini biliyorum bu sebeple yazın yeni bir PSU almayı düşünüyorum. Kartı da yazın kullanacağım takmayacağım yani söylemenize gerek yok.

HighPower 500W almayı düşünüyordum ama bu sisteme 500W yeter mi bilmiyorum çünkü ben HD4870 kullanırken 630W kullanıyordum HD6850 sanırım HD4870'den daha fazla güç tüketiyor.

Bide bi arkadaş vardı geçen sene özelden bela okumuştu o bilgisayarın patlar inşallah diye bana heralde duası kabul oldu bütün bilgisayar yandı HDD haricinde powera kadar yandı (LED fanı vardı o bile ölmüş RAIDMAX'ın)
Bide arkadaşlar kartı takıyorum ekrana çizik çizik görüntüler geliyor efsane çift 6-pin gerektiren kral öldü mü arkadaşlar tamiri oluyor mu bunun :(
9 yıl
Xigmatek UTGARD P.Black Edt. vs Xigmatek ASGARD P.Black Edt.
Arkadaşlar ikinci el bölümünde bu 2 kasayı sıfır olarak buldum.
Utgard 100(Plexi),
Asgard 70 TL(Plexi yok)

Utgard almayı düşünüyorum fakat aradaki fiyat farkına değer mi? Şu fan kontrolcüsü olayını merak ediyorum alma sebebim biraz da onu merak etmemden dolayı.
9 yıl
Megane II Extreme ne kadar yakar?
Arkadaşlar git gel 70 km yapacağız bugün, araçta tüp takılı ne kadar yakar azami? KM'si 35.000'de 2009 model herhangi bir kazası yok sadece triger kayışı değişti bilmiyorum yakacağına bir etkisi olur mu o yüzden söylüyorum.

Saygılar
9 yıl
Bilgisayar açılmıyor
Arkadaşlar modem bilgisyarın üstündeydi sürekli net gidiyordu bende anlık sinirle modeme yumruk attım fakat altında kasa vardı şimdi açmaya çalıştığımda ekrana görüntü gelmiyor sadece çalışıyor, ve açma düğmesinin altındaki sarı ışık sürekli yanıyor sanırım CPU ışığı o.
CPU mefta mı oldu sizce?
9 yıl
Kac K?
trk 35,25
sos 24
mat 19,25

Batirdim. 100K'ya girebilir miyim?
LYS'de 30kya cekme imkanim var mi?
TM_1
9 yıl
Death of a T-72 [+18]


7.15

Diğer tank yanlış binayı vurdu. Doğru binayı vursaydı karşı taraftan çekilmiş video olmazdı.
9 yıl
Bilet olayını anlamayan, anlayamayan ve at gözlüğüne sahip olan kişiler, buradan lütfen
Öncelikle arkadaşlar biletler kesinlikle satışa çıkmadı bunu belirteyim. İkinci olarak uA bedava bilet istemiyor, ücreti neyse onunla almak istiyor.

Karaborsa demişsiniz de klüp zaten tur şirketlerine 2-3 katına kendi sattı bu biletleri ve karaborsayı bi nevi kendisi yaptı.

Ki uA'nın haricinde normal taraftar bile gidemiyor maça, siz hemen "beleşçi uA, karaborsacı uA, şerefsiz uA" vs vs saydırmışsınız.

Taraftarın tepkisi önceden haber verilmemesinedir. Almanya'ya gitmek ne kadar zor biliyor musunuz? Hele hele Türk vatandaşı iken. Bilmiyorsunuz sadece uyduruyorsunuz. 1 haftalık bile olsa 40 dereden su getirin konsolosluk istemezse sizi göndermiyor, sebep sakalınız bile olabilir, kaşınızın üstünde gözünüz olması olabilir vb. sebepler olabilir belki de hepsinin altında yatan Türk olmanızdır.

Bütün bu zorluklara rağmen vize alan, gidiş-dönüş uçak bileti alan kişiler bilet alamadığında ne yapacak? Dizini kırıp oturacak "aa klübüm yapmış naparsa doğrudur ses çıkarmayayım" mı diyecek? Afedersiniz ama burası başka bir klüp değil burası Galatasaray. Diktatörlükle, baskıyla değil demokrasiyle yönetilen bir klüp ve demokrasinin işlemesi için gereken şartların senelerdir olduğu ender klüplerden. Muhalefeti, hak arama özgürlüğü olan bir klüp. Ayrıca herkesin herhangi bir konuda fikrini beyan edebilmeside bir haktır ve sizler bu kişilere fikirlerini söylüyor diye, yanlış karşısında susuyor diye klübe zarar veriyor diyorsunuz.

Soracağınız soru varsa da buyurun sorun elimden geldiğince cevaplamaya hazırım ama bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olupta "uA karaborsa yapacaktı oh olsun" vb cümlelerle diğer konurlarda fink atıp ahkâm kesmeyelim lütfen.

Saygılar.

"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır"
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle