Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
14 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
En Sıcak Ramazan Kampanyası: CardFinans'tan Ramazan'da 75 TL ParaPuan!
En iyi Ramazan Kampanyası sanırım, detaylar aşağıda:

5 Temmuz - 11 Ağustos tarihleri arasında kampanyaya kaydolduktan sonra CardFinans ile tek seferde yapılacak 4 adet 75 TL ve üzeri gıda alışverişine 75 TL ParaPuan hediye! Kayıt için RAMAZAN yazıp 2273’e gönderin.

-Kampanyadan yararlanmak için öncelikle 5 Temmuz - 11 Ağustos 2013 tarihleri arasında kayıt olunması gerekmektedir. Kampanyaya katılım ücretsiz olup 0850 222 0 900, IVR veya SMS kanalları ile kayıt olunabilir. SMS ile kaydolmak için RAMAZAN yazıp 2273’e gönderilmelidir.
-SMS gönderimi Bankamızda kayıtlı cep telefonundan yapılmalıdır, aksi takdirde kayıt olunamamaktadır. Kayıt SMS’inin ardından gelecek teyit SMS’inden sonra yapılacak harcamalar kampanya kapsamında sayılacaktır.
-Kampanyaya kayıt olunduktan sonra 11 Ağustos’a kadar yapılacak 75 TL ve üzeri işlemler kampanya kapsamında sayılacaktır.
-Kampanya kapsamında tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri tek çekim gıda harcamaları dikkate alınacaktır. Gıda sektöründe 4 adet 75 TL ve üzeri alışverişe 75 TL değerinde ParaPuan verilecektir. 75 TL ve üzeri harcamaların Finansbank POS’larından (yani üye işyerlerinden) yapılma zorunluluğu yoktur.
-Kazanılan ParaPuan’lar en son alışveriş yapılan kredi kartına yüklenecek olup 21 Ağustos’a kadar kullanılmayan ParaPuan’lar 22 Ağustos’ta geri alınacaktır.
-Kampanyaya gıda sektöründe hizmet veren market, bakkal, kasap, şarküteri ve benzeri Finansbank üye kuruluşu olan veya olmayan tüm işyerleri dahildir. Restoran harcamaları kampanya kapsamında değildir.
-İnternetten ve mail order ile gıda sektöründen yapılacak harcamalar kampanyaya dahildir.
-Aynı gün içinde aynı iş yerinde birden fazla alışveriş yapıldığı durumda ilk yapılan 75 TL ve üzeri gıda alışverişi kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
-Kampanya süresince ek kartlar da dahil tüm bireysel kredi kartları ile yapılacak gıda alışverişleri dikkate alınacaktır.
-Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.
-Taksitli veya ParaPuan’larla yapılacak işlemler ve yurtdışı harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
-Banka kartları ve ticari kredi kartları hariçtir.
-Başka banka POS’u kullanılarak yapılacak alışverişlerden kazanılacak ParaPuan karşı bankadan işlem provizyonunun bankamıza ulaşması sonrasında kartınıza yüklenecektir.
-Kampanya müşteri bazında olup, müşterilerin tüm bireysel kredi kartları ile yapacağı gıda alışverişleri kampanya kapsamında sayılacaktır. Bir müşteri -kampanya kapsamında en fazla 75 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
-Kazanılan ParaPuan’lar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
-Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
-Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-kullanin/kampanyalar/kamp4801/ramazanda-herkese-bi-cardfinans-lazim.aspx?ref=ASBO

9 yıl
Hangi tarz kredi kartı kampanyası ilginizi çekerdi?
Arkadaşlar daha önce bahsetmiştim, proje ödevim için bu anket çok önemli. Katılırsaniz sevinirim.
9 yıl
Proje Ödevim için Fikir Arayışı! [ACİL]
Arkadaşlar selam,

Pazarlama bölümü öğrencisiyim ve proje ödevi olarak kredi kartı kampanyası oluşturmamız isteniyor. Forumun sıcak fırsatlar bölümünde böyle kampanyalar, fırsatlar vs. paylaşıldığı için bu konularda uzman arkadaşlar olduğunu biliyorum .O yüzden burdan danışmak istedim. Belki de bana fikir konusunda yardımcı olursunuz.


Konu olarak;

- Ne tarz taksit kampanyaları olsa o kredi kartını alırdınız?

- Parapuan, bonus vs. kampanyaları nasıl olsa ilginizi çeker o kartı alırsınız ya da kullandığınız diğer kartlar arasında bu kartı kaçıncı planda tutarsınız?

- Kartınız sizi çekilişle yurtdışına gönderse nasıl hissederdiniz? Gibi gibi gibi ..Projede XYZ Bank’in kredi kartı pazarlama departmanında görevli olacağız ve her türlü kampanya çalışmasını yapmamız isteniyor. Tek ihtiyacım olan şey ise fikir :) Aslında yukarıda biraz benim aklıma gelenleri yazdım. Sizin farklı fikirleriniz varsa da cooook mutlu olurum.

Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler!
10 yıl
Filmekimi 2011
Filmekimi 10 yaşında!

Filmekimi bu yıl 8-15 Ekim tarihlerinde 10. yaşını kutluyor. 10. yıla özel olarak, Filmekimi ilk kez İstanbul sınırlarını aşıyor ve Türkiye'nin beş kentinde daha sinemaseverlerle buluşuyor.

Bu yıl da dünyanın belli başlı festivallerinde ödüller kazanmış, Berlin, Cannes, Venedik ve Toronto'da dünya prömiyerlerini yapan filmlerle usta yönetmenlerin son yapıtlarının da aralarında bulunduğu 40'a yakın film, Filmekimi boyunca izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bu zengin program 8 gün boyunca Beyoğlu'nda Atlas ve Beyoğlu sinemalarının yanı sıra Nişantaşı City's ve Cinebonus Maçka G-Mall olmak üzere 4 sinemada izleyicilerle buluşacak.

Filmekimi kapsamında bu yıl Avrupa Birliği MEDIA programının desteğiyle İstanbul'un yanı sıra İzmir, Bursa, Konya, Trabzon ve Diyarbakır'da hafta sonları gösterimler yapılacak ve böylece Filmekimi Türkiye'nin dört bir yanında yeni sinema sezonunu müjdeleyecek. Filmekimi seçkisi 13-16 Ekim'de İzmir YKM Cinebonus, 20-23 Ekim'de Bursa Burç ve Konya'da Kule Site Sineması, 27-30 Ekim'de Trabzon'da Cinebonus ****abzon ve Diyarbakır'da Avrupa Sineması'nda izleyicilerle buluşacak. İstanbul dışındaki kentlerde yapılacak gösterimlerin programı, ağırlıklı olarak Avrupa filmlerinden oluşacak.


Programa şurdan ulaşabilirsiniz..

http://filmekimi.iksv.org/tr/index.asp

IMDB'den tek tek bakmak zor olabilir film seçiminde, onun için de şuraya bakabilirsiniz..

http://fullartifull.blogspot.com/2011/09/film-ekimi-filmleri-ve-imdb-linkleri.html


Herkese iyi seyirler !
13 yıl
Laptop önerilenizi bekliyorum
1300-1400 ytl lik bir laptop düşünüyorum. Ekran kartının paylaşımsız olması lazım. Yurtdışından getirteceğim. Nasıl bi laptop önerebilirsiniz o fiyata.. Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum..

Görüşmek üzere..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.