Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Binbaşı
13 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
C
12 yıl
NY Times: Battlefield BC 2 Modern Warfare 2'den daha iyi!
New York Times'ın dediğine göre Battlefield BC2, MW 2'den daha iyi bir oyunmuş. NYT editörü Seth Schiesel'a göre BC2'deki atmosferin daha iyi olduğu, daha eğlenceli bir oyun yapısına sahip ve daha detaylı olduğunu belirtmiş.

Yazının geri kalanı için:

http://www.nytimes.com/2010/04/08/arts/television/08battle.html

BFBC2'nin Twitter sayafasındaki duyuru:

The New York Times: “Battlefield: Bad Company 2 is a better game than Call of Duty: Modern Warfare 2.”
C
12 yıl
BF BC2: Bu Oyun Hala BETA!
Öncelikle EA ve DICE geliştiricilerine bize hala daha BETA oyun oynattıkları için teşekkür ederim. Basitçe söylemek gerekirse; hala inanamıyorum. Final sürüm diye önümüze konan oyunun BETA'dan çok az farkı olduğunu görmek insanı delirtiyor. Oyunu ilk oynayan Amerikalıların Steam forumlarında daha birkaç saat geçmeden açtığı konu başlıklarının hepsi oyundaki sorunlarla ilgiliydi. Bu kadar fazla sorunu görünce hafiften nelerle karşılaşacağımı anlamıştım ama bu kadarını tahmin bile edememiştim. Oyun bir kere stabil değil. Arada bir beyaz ekran veya siyah ekran verip masaüstüne atıyor, oyun içindeyken durduk yere kendini kapatıyor vs. Oyunun çoklu oyuncu moduna değinmiyorum bile. Neymiş efendim EA, DICE'a yeni sunucu veriyormuş, sunucu bakımı yapıyormuş, Punkbuster oyundan atıyormuş ve cabası yüksek pingler. Madem çoklu oyuncu modu için oyun yapıyorsun, sunucularının bakımlarını, düzenlemelerini, bağlantı ve güvenlik ayarlarını aylar öncesinden yapsana! Bu kadar mı öngörüsüzsünüz? Ayrıca, koca bir ay BETA safhasıyla geçti, hiç mi ders çıkarılmadı bundan? Madem hata düzeltmeyecektin, BETA'yı neden önümüze sundun? Kısacası, Pazar günümü mahvettiğin için teşekkür ederim DICE-EA ikilisi!
C
13 yıl
Oyun Yorumları Hakkında
Merhaba arkadaşlar,

Daha öncede çeşitli forumlarda yazmışlığım vardır ancak DH'nin özellikle oyun forumları ile ilgili bir soun gözüme çarpıyor. Elbette bu teknik değil ancak yorumlarla ilgili. Oyun ve marka fanatikliği dışında, oyunu oynamadan sadece önyargıyla yakşaıp sonra da bunu genelleme olarak foruma yazan insanların yorumlarından , sizi bilmem ama, ben cidden sıkıldım. Kastetmek istediğim; hem olumlu hem de olumsuz yorumlar. Adam sadece oyunun adına ve birkaç kez izlediği yarım yamalak İngilizcesiyle ya oyunu çok süper yapıyor ya da yerin dibine geçiriyor. Oynamadan bir de millete ahkam kesiyor. En azından oynarsın, eksik yönlerini tartarsın kafanda ona göre eleştiri yazarsın. Veya tam tersi. Neden genelleme yapıp (yok efendim konsola çıkan X oyunu PC'de de kötü olur tarzı) oynamadığın bir oyunu eksik bilginle buraya yazıyorsun ki?
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi nasıl olunuyormuş gelin görün oyun forumlarında. Bunlara hatasını yazsanız size etmedikleri saygısızlık kalmaz. Yaşı ne olursa olsun böyleleri çok var burada ve onların saçma sapan yorum dedikleri şeylere tahammül etmek zor geliyor. Bloklasam kaç kişiyi nereye kadar engelleyeceğim orası da ayrı bir tartışma konusu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle