Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
09 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme (?)
248 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
4 ay
Turbo Özellikli, Tak-Kullan Gamepad Tavsiyesi
Merhabalar. Başlıkta belittiğim özellikler öncelikli bir gamepad arıyorum. Daha önce Monster Pusat Pro kullanıyordum. Pcde direkt Xbox gamepad olarak tanıyordu. Bu tarz gamepad önerilerinizi rica ediyorum.
geçen yıl
Seramik-Porselen Grubu Ürün Çekimi İçin Makine ve Ekipman Tavsiyesi

Merhabalar,


Ağırlıklı seramik ve porselen grubu ürün çekimlerimiz için fotoğraf makinesi ve ekipman tavsiyelerine ihtiyacımız var. Profesyonel fotoğrafçı değiliz. Bu sebeple aslında işi makinenin yapması gerekiyor. Ürünlerimiz mat ve parlak renklerden oluşmakta. Özellikle parlak renklerde yansıma, renk kayması vs. sorunlar yaşamamamız için ne tarz ekipmanlar kullanmalıyız? Yardımlarınızı rica ederim.


Fotoğraf makinesini ikinci el düşünüyoruz. Bütçe 3000-3500

Ekipman set olarak alınacaktır. Bütçe 1500-2000

geçen yıl
EKRAN DONMA, MAVİ NOKTALAR, RENK KAYMALARI VS.
Merhaba,

2 gündür pc birden bire kitleniyor, grafikler birbirine giriyor, şimdi de hiç açılmıyor ve boot ekranında bile böyle değişik görüntüler oluşmaya başladı. Sanırım ekran kartıyla alakalı. Neden kaynaklanır yardımlarınızı rica ediyorum.
geçen yıl
WhatsApp'ta Hiçbir İşlem Yapılamıyor!

Merhabalar,


Whatsapp güncelledikten sonra ne fotoğraf gönderebiliyorum ne gönderilen fotoğrafları açabiliyorum ne de yedekleme yapabiliyorum.


Üzgünüz, bu medya dosyası dahili belleğinizde mevcut değil diye bir hata verip duruyor.


Whatsapp klasöründeki dosyaları Android/Media/com.whatsapp'ın içine taşıdım yine olmadı.


Yardımlarınızı rica ederim.

geçen yıl
Tip7 Kabin Aktifleşti. Bu Değerlerle Kaç Mbit Alabilirim?

Merhabalar,


Geçenlerde konu açmıştım. Binamın tam dibine Tip7 kabin yerleştirdiler. Bugün de ekipler geldi. Bağlantılarımızı aktardılar. (Reglet bağlantıları vs yapıldı.) Şu an sorgulama sistemlerinde eski santralim gözüküyor (9mbit - 1691 metre) ancak modem arayüzünde aşağıdaki değerler mevcut. Sizce kaç mbit alabilirim?


Not: Ulaşılabilir hız, modem 10 yıllık (airties rt-206v4) adsl2 desteklediği için mi 27mbit gösteriyor? Çünkü kabine mesafem 1-2 metre kadar  


geçen yıl
2 HAFTADIR BİR ABONELİK BAŞLATAMAYAN NETSPEED
Merhabalar,

Ayın 2sinde abonelik işlemlerini başlattım. Port almak vs derken 1 hafta önce, bugün için kurulum ekibi geleceğini ilettiler. Ortada ne gelen var ne giden. Şimdi de kurulum ekibi gecikirse Pazartesiye kalır diyorlar. Türk Telekomun tekelinden kurtulalım diğer firmalar da büyüsün diyoruz ama böyle başarısız hizmetle biraz zor.
geçen yıl
TÜRLÜ MÜCADELELER VE SONUÇ

Merhaba arkadaşlar,


Kütahya merkezde vermiş olduğum türlü mücadele, BTK şikayeti sonucu kapımın dibine kadar fiber altyapı ve saha dolabı geldi. Bundan sonraki süreçte nasıl ilerlemeliyim? Apartmana kutu için vs. ne yapmalıyım? Bilgilerinizi rica ediyorum.


Not: 10 gün önce netspeed 8mbit abonelik başvurusu yapmıştım.
geçen yıl
40000TLyi Pasif Olarak Kullanmak
Merhabalar. Elimde 40000 nakit var ancak borsadan vs. anlamam. Çok da vaktim yok. Pasif olarak atıyorum 40ı 1 ayda 42 yapabileceğim bir sistem, yatırım aracı var mıdır? Altınla dolarla uğraşmak takip etmek istemiyorum. Para da durduğu yerde değer kaybediyor maalesef. Tavsiyelerinizi rica ediyorum.
geçen yıl
MAKSİMUM 80.000TL'YE ARAÇ TAVSİYESİ
Merhabalar. İki kişilik bir aileyiz. İlk aracımız olacak. Çok fazla sorun çıkarmayacak, yakıt tüketimi uygun, biraz da şık bir araç bakıyoruz. Tavsiyelerinizi rica ediyorum.
2 yıl
TURKCELL SUPERBOX DEĞİŞİM TALEBİNE KULLANILMIŞ MODEM GÖNDERDİLER
Merhabalar. 4 gün önce bu ZTE modem için arıza kaydı oluşturdum. Modem kendi kendine kapanıyordu. İnterner hızları sürekli düşük çıkıyordu. 2 gün kadar önce de ekipler gelmiş ben evde yoktum. Kullanılmış yazıları silinmiş bir ZTE modem getirmiş başlamışlar. Eşim evdeydi. Pek anlamadığı için bir şey diyememiş. Şimdi cihazı gördüğümden beri mücadele ediyorum. Yine aynı problemler devam ediyor. Her aradığımda modeme reset atın, güncelleme gönderdim, bir sorun olursa tekrar arayın gibi cümleler duyuyorum. Gerçekten aldığım günden bu yana rezil oldum. Keşke hiç bulaşmasaydım. Zaten satarken de bana 75-100 arası değerler göreceğim söylendi. Bu da yalan tabi ki. Saat 19:00dan sonra bilinçli bir şekilde hız sınırlaması yapıyorlar o da cabası.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle