MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
28 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
146 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Taksitli CD key almak
Arkadaşlar AC origins'i almayı planlıyorum fakat malum fiyatı aşırı pahalı. Kredi kartımdan taksitle almayı düşündüm fakat bulamadım düzgün bir site. Eğer bildiğiniz ucuz ve taksit yapabilen site varssa paylaşırsanız çok sevinirim.
5 yıl
lys başvuru acil yardım!
Arkadaşlar bir arkadaşım başvuru tarihini geçirmiş bunun herhangi bir yolu var mı yoksa gitti mi bu sene çöp mü oldu. Lütfen ciddi yorum yapalım adamın bir senesi yalan olcak kafayı yemek üzere.
5 yıl
Focus 2 Ghia Hoparlör hakkında acil bilgi.
Arkadaşlar merhaba, benim 2006 model ghiam var ve arabayı alış sebeplerimden biri sonynin kurduğu müthiş ses sistemiydi. Çoğu sonradan kurulan tehsisatlardan bile iyi sistemi arabanın aux ile bağlayıp ipod ile çalarsan efsane sonuçlar alabiliyorum. Fakat dün sol ön kapının alttaki hoparlörünü patlattım sanırım yenisini alacağım acil olarak kısık sesle radyo bile dinleyesim gelmiyor OCD var bende çok rahatsız oluyorum fakat ne kadar araştırsam da bilgi bulamadım, bire bir aynısını alacağım modeli nedir, teknik bilgileri nedir tam olarak söyleyebilecek birileri var mı?
5 yıl
Jant plasti dip hakkında
Arkdaşlar merhaba. 2006 model focus ghia var bende ve jantları siyah plasti diple boyamaya çok niyatlıyım kafayı koydum ama bir iki sorum var. Birincisi fiyat durumları eğer kendim yaparsam ne kadara patlar birine yaptırırsam ne kadar patlar. ikincisi ise kendim yapabilir miyim sizce?
6 yıl
Linux Mint Windows 8.1 Dual Boot yardım.
Arkadaşlar merhaba dün linux mint 17.2 indirdim Windows 8.1'in yanına kurmak istiyorum fakat bir iki sorum var. Şimdi Windows 8.1 120lik ssdye yüklü linuxü de bunun yanına kurmak istiyorum ama internette nereye baksam diski bölmeniz gerekiyor diyo. Deniyorum disk bölmeye uygun değil format atmadan bölünmüyor daha doğrusu ben de 8.1imi formatlamak istemiyorum ne yapabilirim?
6 yıl
aracımın heryerini çizdiler tüm boya masrafı ne kadar
arkadaşlar merhaba 12 ay önce 2006 focus ghia aldım koyu yeşil renkte nasıl özene özene aldım anlatamam. Aldığım günden beri arabaya topla 6 adet aşırı derecede derin çizikler atıldı şuan arabanın neresinden yaklaşırsan yaklaşın neresinden bakarsanız bakın gözünüze çizikler geliyor. öncelikle polis mi gitmeliyim kaskoyla mı görüşmeliyim ya da başka ne yapabilirim? Ve tüm boya fiyatları ne kadar bide onu öğrenmek istiyorum çünkü tavanda da çok az da ola güneş yanığı var gücüm yeterse yapayım diyorum.
6 yıl
essay konusu lazım acil
arkadaşlar yarın derste essay yazmam gerekiyor daha konu bulamadım acil yardımınız gerekiyor. öyle bi konu lazım ki normal bilgi olsun akademik araştırma falan yapılmaması gerekiyor. Hadi dh size güveniyorum.
Bir tane buldum arkadaşlar hem kolay olur hem ilgi çekici: Why are Americans rapidly becoming more obese?
6 yıl
tivibu acil yardım. edit:100 tl soktular.
ben superonline kullanıcısıym bunu bağlanmak gibi bir aptallık yaptım, iptv ve uydu arasındaki farkı bilmiyordum. şimdi neredeyse spor kanalları dışında hiç bir kanal yok napacağımı şaşırdım 2 yıl buna mahkum mu kaldım şimdi ben? etheneti bağlasam hadi diyelim yayını sağlasam bu sefer de kotayı kör edecek. Arkadaşlar çözüm varsa bi yardımcı olun lütfen güzelim dsmartı iptal ettim.
Edit:100 tl para ödeyip sildirdim üyeliğimi. 3 saat kullanmadım aletim 100 lira para aldılar uzak durun bu ttnetten tivibudan.
6 yıl
acil yardım bu gün bağlattım
ben superonline kullanıcısıym bunu bağlanmak gibi bir aptallık yaptım, iptv ve uydu arasındaki farkı bilmiyordum. şimdi neredeyse spor kanalları dışında hiç bir kanal yok napacağımı şaşırdım 2 yıl buna mahkum mu kaldım şimdi ben? etheneti bağlasam hadi diyelim yayını sağlasam bu sefer de kotayı kör edecek. Arkadaşlar çözüm varsa bi yardımcı olun lütfen güzelim dsmartı iptal ettim.
6 yıl
Alkollü araç kullanmanın cezası
Arkadaşlar 5 yıldır araç kullanıyorum Ankaradayım malum başımızdaki imparator yüzünden toplu taşıma rezalet gece hayatı hiç kalmadı mecbur araç ile gidiyoruz sağa sola. Yakın zamanda kulağıma bir bilgi geldi alkollü araç kullanmanın yaptırımı değişti falan diye bir bilginiz var mı. Yakalanırsak tam ne oluyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.