Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
25 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
41 üye
Görüntülenme (?)
375 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 ay
Toki ev başvurusu mantıklı mı?

Ödeme gücü olan bir genç için, şuan oturma amaçlı değil sadece yatırım amaçlı, bu Toki'nin açıkladığı sosyal konut muhabbeti mantıklı mı?


Taksitler 6 ayda bir artıyormuş o sıkıntı. Ancak yine de ödeyebilirim diye düşünüyorum beni sıkıntıya sokmaz. Ancak buna rağmen mantıklı mı değil mi emin olamadım. Fikir alışverişi yapalım istedim.


Yer: İstanbul için.

geçen yıl
Satılık Orijinal Kartlar

Ey Yugiohcular selam, forum ölmüş ama olsun belki birileri vardır hala... Elimde 200+ orijinal kart var, satacağım. İstanbul içiyim.


Değerli ya da çok nadir bir kart yok, normal kartlar var. Kartlar çok çok temiz hiç hasar yok. Orijinal kartlardır. İlan linki bırakıyorum, ilgilenirseniz konuşuruz. Teşekkürler.


https://www.letgo.com/tr-tr/i/200-adet-orijinal-yugioh-karti_18ea9a68-0465-4954-a077-8bafddb9f115

geçen yıl
Hayata karşı hiç motive değilim, sizde durumlar nasıl?

DH ailem, hayatımda hiç olmadığı kadar motivasyonsuz, enerjisizim.


  • Özel sektörde çalışıyorum işime karşı hiç motive değilim adeta her gün zorla çalışıyorum. Evden çalışıyorum ona rağmen her online toplantı işkence gibi geliyor.
  • Yüksek lisansa başladım, ödevleri ve sınavları laf olsun diye yaptım notlar umurumda değil. 1 dönem oldu, inanın ne öğrendin derseniz hiçbir şey öğrenemedim. (İyi bir özel üniversiteye tam burslu girdim).
  • Kendimi geliştirmek için birkaç program öğrenmeye heveslendim, kurulumlarını yaptım sonra açıp 1 ders bile izlemedim.
  • Spor salonuna giderdim onu bıraktım.
  • Hayatta mal mülk gibi bir hedefim kalmadı ne araba ne ev hepsi hayal mevcut ekonomik durumda. Elimde biriktirecek para kalmıyor. Hayat amacım yok.
  • Oyun oynamaktan keyif alırdım artık ondan da hiç keyif alamıyorum, bilgisayarım da eskidi yeni oyunları açamıyor birçoğu kasıyor.
  • Kütüphanem kitap dolu ama okuduğum kitap uzun süredir 0...Bilgisayarı açıp boş boş takılıyorum, twitch açıyorum twitterda vb. vakit öldürüp "Next Day" diyorum. Minimum 1-2 aydır böyle hissediyorum... Sizde durumlar nasıl?


Not: Manita yap demeyin evliyim   Konuyu muhabbet olması, belki bu Pandemi döneminde veya mevcut durumunda aynı durumdaki arkadaşlar ya da bu dönemi geçirip bundan çıkan arkadaşlar varsa yazsın konuşalım diye açıyorum... Bir yanım diyor bu durum çok normal, zor dönemlerden geçiyoruz, bir yanım da ne bu hal hayatı yaşamıyorsun günler geçip gidiyor... Arada kaldım.

2 yıl
Sleeping Cycle app'i gerçekten işe yarıyor mu?

Sevgili DH ailesi,


Kronik uyanma problemi olan biri olarak sabahları çok enerjisiz ve kötü uyanıyorum. Muhtemelen nefes alma ile ilgili sorunum var ama şu Sleeping app i ilgimi çekti bir denemek istiyorum. Epey de ünlü ve indirmesi var.


Gerçekten işe yarıyor mu, deneyen var mı? Hafif uykuda uyandırabiliyor mu? Mikrofondan da ses takip yapıyormuş, odada 1'den fazla kişi varsa saçmalıyor mu?  

3 yıl
TTKOM Gaziosmanpaşa Hız Sorunu ve Kopma (Binada sorun var dediler, napmalıyım)
Merhaba, TTKOM a yeni abone oldum, İstanbul Gaziosmanpaşa Meydanda çok merkezi bir yerdeyim. 16 MBye kadar paketim var ancak hız genelde yerlerde sürünüyor ve sürekli kopuyor. (Sinyal sorunu olduğu söylendi). İşin ilginç yanı, bana çok yakın oturan bir akrabamda daha stabil ve kesintisiz bir internet kullaınımı var.

TTNET binaya kadar olan kısımda sorun olmadığını, binada veya kablolarda vb. sorun olduğunu söylüyor. Bu durumda ne yapmamı tavsiye edersiniz? Bina eski olduğu için telefon kutusu eski ve kablolar da eski muhtemelen. Ben tek başıma nasıl bir işlem yapabilirim? Bunu iyileştirme firsatım olur mu? Modem TTNEt ten verildi, yeni modem. Modem kurulurken de görevli yanında getirdiği kablolar ile bağlantı kurdu zaten.

Yol gösterebilecek varsa sevinirim. Kaç tane arıza kaydı ve şikayet açtım ancak aldığım cevaplar binada sıkıntı olduğundan öteye gitmedi. Onun için de ya paralı servis çağırın ya da 3. kişilerden hizmet alın diyor. Hangisini tavsiye edersiniz?

Pandemi sürecinde uzaktan çalıştığım için ciddi sıkıntı yaşıyorum. Teşekkürler şimdiden.
3 yıl
Uzaktan çalışmaya devam eden şirketler hangileri?

Merhaba arkadaşlar, hala uzaktan çalışmaya devam eden, ofislere dönüş yapmamış şirketler hangileri, kesin bildiklerinizi yazar mısınız?

3 yıl
Satılık Temiz Son Bekçi ve Büyük Şef
Arkadaşlar merhaba, elimde 0 ayarında Son Bekçi ve Büyük Şef kitapları var. Artık stoklarda olmayan koleksiyon ayarında kitaplar. Wowcu ve değerini bilecek arkadaşlara satmak istiyorum, bütçenize göre ayarlayabiliriz. İnternetet nadirkitapta vb. hasarlı halleri satılıyor bendekiler temiz durumda. İstanbul için elden vermek tercihim.
3 yıl
Yeni eve hangi marka beyaz eşya
Selam arkadaşlar, yeni evleneceğim, beyaz eşya markası belirleyip oradan toplu ürün almak istiyorum. Araştırmalarıma göre Siemens var. Bu yaklaşım doğru mu yoksa her ayrı beyaz eşya için farklı markalar mı belirlemeliyim? Ve bir marka belirleyecek olsanız hangi marka olurdu? Fikir alışverişi olsun diye konuyu açtım. Teşekkürler
3 yıl
İstanbul - İdealtepe'de yaşanır mı?
Selam beyler, İdealtepe de oturan ya da bilgisi olanlar yorum yapabilir mi? Hem güzel ve büyük bir parkı var, denize yakın, marmaray ve e5 e yakın ve elit bir yer gibi duruyor. Caddebostanın henüz tam dolmamış hali gibi geldi. Taşınma durumu olabilir. Yorum yapacak varsa buyursun
3 yıl
Deri ayakkabıda kırılma normal mi? (SS'li)
Arkadaşlar merhaba, maksimum 4-5 kere giyilmiş, yeni alınmış Greyder marka deri ayakkabılarda fotoğraflarda ilettiğim gibi ön kısımda kırılmalar oldu - oluyor. Bu normal midir merak ediyorum biraz garibime gitti. Eski ayakkabılar olsa neyse ama dediğim gibi yeniler. Hele son koyduğum siyah ayakkabı 1 kez giyildi.

Telefondan çekip attım biraz büyütmek gerekebilir görmek için.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle