Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
12 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
239 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Devletin size faydası ne?

Yoksa sizin devlete faydanız ne die mi sorayım.


https://twitter.com/FiratDogusu31/status/1529951939223494657?t=CS0TH1dUDraqajRXKjX0dA&s=19

3 ay
Devlet(Hükümet) nasıl bekası için servet transferi yapar.

Aşağıda ekleyeceğim kısa youtube videosunda halkın nasıl fakirleştiğine dair sunum yapılıyor. İzleyin cahil kalmayın. Dogma olmayan itirazlarıda yazın.


youtube
Erdoğan Nasıl Fakirden Zengine Servet Transferi Yapıyor? Gazeteci Bahadır Özgür Olağan İşler KRT TVKRT Haber Koordinatörü Bengü Şap Babaeker'in konukları;Gaz...
https://www.youtube.com/watch?v=gToWkRaBfZ8&feature=youtu.be
3 ay
uyuz isp turknet

bu firmadan hizmet alıyorum. günlerdir fatura ödeyemiyorum. neden mi.

çünkü şifremi hatırlamıyorum. ne telefondaki uygulamadan, ne telefonla arayarak (zaten müşteri hizmetleri yok) ne laptoptan internetten ne de dumanla haberleşerek, hiçbirisiyle hesabıma giremiyorum.

Şifremi unuttum yazan yere tıklayınca şu salak numaraya sifre yaz gönder dior. 504 defa yazdım ama ne gelen var ne giden. Bunların üstüne bide mail atmışlar. " şu tarihe kadar ödeyin yoksa kapatcaz diye. "

diğer şirketlerde aynı terane olduğundan isp değiştirmekle uğraşmadım. lütfen kapatında banada bahane verin. sizin gibi lüzumsuz firmadan kurtulmuş olurum. neydi sloganınız, en hızlı internet kapatan firma sizmiydiniz öle bişiler.

5 ay
Lenovo adı var kendi yok premium hizmetleri

Lenovo legion 5 Pro laptop var. İçindeki ekran kartı 130 watt güç tüketmesi gerekirken (rtx3060 ) 80 watt güç tüketiyor. Daha az güç tüketmesi demek laptopun yavaş çalışması demektir. Sözüm ona Lenovo bu alet için Premium hizmet veriyor ama alakası yok. İnternetten bulduğum numarayı aradım dediler ki şu numaray ara. Bende o numarayı zaten 5 dakika evvel aradım üstüme kapandı açan yok dedim. Oda siz genede arayın adet yerini bulsun dedi.


Neyse ben gene aradım açan olmadı önceki numarayı tekrar aradım. Onlarda servis kaydı açtılar sizi arıcaklar dediler. Ben aynı gün içerisinde arandım. Laptobuma uzaktan bağlantı yaptı eleman. Dedim ki buna, ürün çalışması gerektiği gibi çalışmıyor düşük güç çekiyor. Yani 80 watt. Bu aletin 130 WAT çekmesi lazım. Eleman bana hayır çekmez (RTX 3060) çekmesi için overclock yapmanız lazım oda garanti dışı kalır diye cevap verdi. Tek bir oyun testi bile yapmadı. Fumark diye bi yazılım yükledi sadece.


Cahil olsam laptoptan anlamasam bu cevabı sineye çekip haa öyleymiş deyip popomun üstüne oturacağım. Ama kazın ayağı öyle değil. Laptopu satarken her yerde bu ürün şu özelliklere sahip deyip o özellikler çıkmayınca da o özellik üründe yok eğer olursa garantiye girmez denildi tarafıma telefondaki eleman tarafından. Yahu uzaktan bağlantı demek laptopun başında eleman oturuyor demek. Bu aletin düzgün çalışıp çalışmadığını test etmekten aciz ya bilerek ya da bilmeyerek salak saçma bir eğitimden geçmiş telefondaki eleman, ürünün bana normal olduğunu söyledi. Ama değil. Yasal haklarımı sonuna kadar arayacağım

9 ay
bankadaki paralara el konulur mu

Bu herifler kurtuluş savaşı veriyoruz safsatasıyla banka hesaplarına el koyar mı fikriniz nedir?

Bunu nie sölüom. Bu safsataya destek vericek milyonlar var. Twittere bakmanız yeterli toplumun seviyesini görmek için.

9 ay
Beleş maaş

https://twitter.com/gercekgundem/status/1459745359341756420?t=gxWlwDf-7jPqI4MU07wgbg&s=19

Bu hafta okdum kaçıncı haber böle. Hırsız adam başına dürüst adamı seçmez onu yönetsin die.

Her zamanki mesajımıda vereyim. Coğrafya kaderdir.

9 ay
9.nesil xbox kolu nerden alınır arkadaş.

İlk iki satın alımda satıcılar beni kerkmeye çalıştı. Biri amazondan diğeri trendyol havuz elektronikten. Bana 2 yıl microsoft garanrisi dendi , sitesinden kontrol ettiğimde bir yıl çıktı.

Önerebileceğiniz bir yer mi var mı?

Eşşek yüküyle diğer rakiplerden pahalıya satıp ( distiribitör garantili) sonrada bu resmi garantili demek. herkes birini kerkme derdinde.

9.nesil xbox kolu nerden alınır arkadaş.
9 ay
sanayii gazı. başkasının gazı nası olursa olsun sizin gazınız güzel ossun.

ticaret yerlerinde giden gaza % 49 zam . bi hoş oldum ayol. hani eskiden taksit taksit yavaş yavaş şaapıyorlardı. ne bilim birden böle şaapınca.

10 ay
wifi den her gün düşme sorunu.

Merhaba,

legion 5 pro laptop kullanıyorum. windowsu 11 e geçirdim. günde 6-7 kez internetten düşüyorum.

networkten değil. sorun modemde değil telefon bağlı. Sorunun laptop mu yoksa driver mı sorunu oldunu anlayamadım. Netten bi ton seçenek bulup hepsini tek tek denedim. Fayda etmedi. Burda fikirleri olan var mı. Yoksa servise göndermek zorunda kalıcam. Kopmadan sonra windows sorun gidermeyi çalıştırdığımda tekrar bağlanıyor.


wifi den her gün düşme sorunu.
10 ay
9 nesil controller hakkında

Bu kolu aldığımda içinden kablosuz adaptörü çıkıyormu yoksa onuda mı ayrı satın almam gerekiyor. Bildiğim kadarıyla bluetooth bağlantısı var ama bu bağlantı her zaman sorunludur. Birde bu aleti pilini normal kalem pillerle mi sağlamalıyım yoksa buna özel piller mi var satın almak lazımmı. Win 11 de kullanılıcak.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle