Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Kurmay Yarbay
08 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
30 üye
Görüntülenme (?)
404 (Bu ay: 14)
Gönderiler Hakkında
6 ay
Whatsapp Sohbet Geçmişini Geri Getirme
Beyler belki 10 kere Whatsapp'ı silip tekrar yüklemişimdir. Her seferinde 3 senelik mesajlar bile geri gelmişti hep.Dün tekrar yükledim bir sebepten dolayı,bu sefer mesajlar gelmedi.tekrar o mesajları geri getirmenin yolu yok mu?
7 ay
Bu içerik Kullanılamıyor Hatası!
Ps5 The evil withın2 oyunu var kardeşlik ile sec aldığım.menüde hata verip duruyor,lisanlar doğrulanıyor diyor.geçende oldu ama lisansları geri yükle yapınca açılmıştı.şimdi ise olmuyor öyle yapınca.

8 ay
İp Çakışması?
Mrb kablolu yada kablosuz modeme bağlanınca internetim kopuyor.birde resimdeki en stabil ayar hangisi acaba?yardımcı olursanız sevinirim.
geçen yıl
Gelen Güncellemenin Kaybolmasi!!!
Mrb redmi 9T telefonuma öğlen güncelleme gelmisti.disarda olduğum icin eve dönünce yaparim demiştim.sonra eve geldim ama güncelleme kaybolmuştu..bir kaç araştırma yaptim.belli sure guncelleme yapmayınca sistemleri baska kullaniciya veriyor falan yaziyordu nette..sonra yine araştırınca bölgenizi değiştirin belki geri gelir diye bir takım yazıları okudum.farkli ülkeleri seçerken bir baktim,benim suan kullandigim sürümümden 2-3 üst versiyon sürümlerinin güncellemesini gördüm:S

Benim anlamadığım ben hâlâ mevcut sürümüm olan 12.0.5.0 kararlı iken,diger ülkeler neden benim sürümünden Üstünler acaba?
geçen yıl
(KONAMİ) Efootball 2022//Ps4-Ps5/[ANA KONU]( OYUN ÇIKTI )
eFootball'ın ilk büyük ücretsiz güncellemesi bu Sonbaharda yayınlanacak!

Çıkış Tarihi: 30 Eylül

Platformlar: Ps5-Ps4-Xbox seresi x-Xbox series s-Pc-Mobil

Resmi Site:https://www.konami.com/efootball/tr/


(KONAMİ) Efootball 2022//Ps4-Ps5/[ANA KONU]( OYUN ÇIKTI ) (KONAMİ) Efootball 2022//Ps4-Ps5/[ANA KONU]( OYUN ÇIKTI ) (KONAMİ) Efootball 2022//Ps4-Ps5/[ANA KONU]( OYUN ÇIKTI ) (KONAMİ) Efootball 2022//Ps4-Ps5/[ANA KONU]( OYUN ÇIKTI )
geçen yıl
android dropper virus heur trojen?
Telefona virüs bulaşmış,bir kaç virüs programı ile tarattım,virüsü buluyor ama ama sistem dosyası diye silmiyor.var mı bunun bir çözümü??

geçen yıl
BİR ŞARKI VARDI?

2009 da dinliyordum galiba,elektro gitar ile giriş yapıyordu,söyleyen ahaa ahaaa deyip giriyordu şarkıya..klibinde aklımda kalan ise tank vardı eve giriyordu bir kız miydı ne sürekli kacıyordu.kosova mı çekya mı desem sanki orada olan sokak olaylarını anlatıyordu klip..tank vardı abi çözen oradan çözer :)

geçen yıl
Lenovo laptop güncelleme sorunu
Arkadaşlar şu laptop aldığım günden beri güncellemeleri çok yavaş yapıyor.işkence yemin ederim güncelleme geldiğinde.

Model g50
Windows 8.1
2 yıl
Philips 40Puk Youtube Girmeme Sorunu
Tv'yi yeniden kurmuştum.kurmadan önce youtube'a giriyordu. ama şimdi girmiyor( bu işeme izin verilmiyor hatası alıyorum)

İnternetten araştırdım baya kişiler de giremiyormuş..neden tekrar kurulum yaptım,keşke yapmasaydım
2 yıl
PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
Resmi Çıkış tarihi 15 Eylül!


DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle