Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
08 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
66 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Motorola SB6120 Firmware Güncelleme
Bu modemi kullanıp firmware güncellemesi yapabilen var mı? Az önce Uydunet çağrı merkezini aradım, biz bir şey yapamayız bu konuda, üretici firmayı aramanız gerekli dediler. Bu konuda bilgisi olanlar var mı?
9 yıl
Next 515 vs Next 555
Navigasyon cihazları hakkında neredeyse hiç bilgim yok. Forumda dolaştım uzun süre, Next çok övülmüş ve alanlar memnun anladığım kadarıyla. Bu iki modeli listeye aldım. 515'in fiyatının da etkisi var doğal olarak. Sorum, 515 ile 555 arasında TBS dışında 50-70TL fazla verecek kadar fark var mı yoksa 515 basit bir kullanım için yeterli mi? 555'in, 515'e TBS dışında artısı var mı?
10 yıl
225TL fiyata kadar PSU önerisi
Başlıkta da yazdığı gibi, 225TL limit belirledim. Bu fiyata kadar tavsiye edebileceğiniz modeller hangileridir? HP Absolute serisinin bol seçeneği mevcut ama kaliteli mi değil mi, emin olamadım. Genel olarak 500W ve civarı olan modeller var sanırım bu fiyata kadar? 6870 ekran kartı kullanacak bir sisteme, verimli bir 500W yeter de artar değil mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
10 yıl
En kaliteli PSU üreticisi?
Şu an piyasadaki en kaliteli modeller hangi firma tarafından üretiliyor arkadaşlar? Uzun zamandır Tagan 480W ile idare ediyorum, değiştirme vakti geldi. Bütçeme göre, en kaliteli firma/lardan bir model alayım diyorum. Piyasa son aldığımdan beri çok değişmiş gördüğüm kadarıyla, yeni yeni firmalar gelmiş. Bilgilendirebilirseniz, teşekkürler.
11 yıl
Performans açısından en iyi HDD?
Raptor serisi hariç performans açısından en verimli HDD markası ve modeli nedir bu aralar acaba, hiç takip edemedim. Ama biraz göz attım, HD103SJ ve genelde F3 serisi en iyisi sanırım?
11 yıl
PSN Hesap Ayarları (web üzerinden)
quote:

Site Maintenance Notice

The server is currently down for maintenance.

We apologize for the inconvenience. Please try again later.


Web üzerinden PSN hesap bilgilerine erişmeye çalıştığımda böyle bir uyarı alıyorum, sebebini bilen var mı acaba?
12 yıl
ATI 9.12 CCC Açılmıyor
Ekran kartım 4850, geçen gün 9.12 sürücüsünü yükledim ve ardından yamasını (hotfix) da yükledim. Masaüstünde sağ tıklayıp CCC 'ye ulaşmak istediğim zaman işlem yapar gibi gösteriyor fakat CCC açılmıyor. İşletim sistemim Windows XP SP3. Konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
12 yıl
PSN Hesabı Kapatmak?
PSN hesabı kapatmak mümkün mü, mümkünse nasıl yapacağız? Gereksiz bir US hesabı var, US Store girişi yapıp kapatmak için yer aradım ama bulamadım
12 yıl
PS3 2009 Ödülleri - IGN
IGN sitesi, 2009 yılının en iyilerini platformlara göre seçmiş. PS ödülleri şu şekilde;

En İyi Aksiyon Oyunu: Uncharted 2: Among Thieves
En İyi Dövüş Oyunu: BlazBlue: Calamity Trigger
En İyi Müzik Oyunu: DJ Hero
En İyi Bulmaca Oyunu: Critter Crunch
En İyi Yarış Oyunu: Need for Speed: Shift
En İyi RPG Oyunu: Demon's Souls
En İyi Shooter Oyunu: Killzone 2
En İyi Spor Oyunu: FIFA 10
En İyi Görsellik Ödülü: Uncharted 2: Among Thieves
En İyi Ses Ödülü: Uncharted 2: Among Thieves
En İyi Senaryo Ödülü: Infamous
En İyi Çok-Oyunculu Oyun: Uncharted 2: Among Thieves
En İyi PS2 Oyunu: Ar Tonelico 2: Melody of MetaFalica
En İyi PS Store Oyunu: Shatter

PS3 Yılın Oyunu: Uncharted 2: Among Thieves

Ayrıca diğer platformlardaki ödülleri merak ediyorsanız,http://bestof.ign.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 2009 yılının genel ödülleri 13 Ocak tarihinde açıklanacakmış, oy vermek istiyorsanızhttp://bestof.ign.com/2009/overall/index.html adresini ziyaret edebilirsiniz.
14 yıl
Elinde The Witcher veya Mass Effect olan HD 4850 sahipleri →
Elinde bu oyunlardan biri olanlardan ricam, aşağıda resimlerde de görüldüğü gibi hatalarla karşılaştınız mı? Catalyst 8.8 sürücüsü ile aynı hataları alıyordum, düzelir diye 8.9 yükledim, değişme olmadı. Bu sorun aydınlatma veya gölgelendirme ayarlarından kaynaklanıyor sanırım. Zira The Witcher 'da, aşağıda resimlerde görüldüğü gibi, kaldırımlar, aydınlatma ayarı yüksekteyken öyle saçma sapan birşey oluyor. Aydınlatma ayarını ortaya veya düşüğe alınca düzeliyor. Binaların camlarından veya gölgenin vurduğu yerlerde arka tarafın gözükmesi problemine ise çözüm bulamadım. Ayrıca, yine The Witcher 'da, konuşmalar esnasında karakterlerin yüzlerini kare kare modelliyor, 6600GT ile oynarken mesela, öyle bir sorun yoktu. Ayrıca Mass Effect 'de sadece o bölümde olan hataya da çözüm bulamadım.

CCC 'de;

AA Uygulama ayarları (Edge Detect)

AF Uygulma ayarları

A.I Açık, Standart

Mip Map Detay Seviyesi Yüksek Kalite

Adavtive AA

Açık, kalite

The Witcher 1.3 'da;

1280x1024, tüm ayarlar yüksek, Depth of Field açık, AF 8x, AA 4x

Mass Effect 1.01a 'da;

1280x1024, Texture Detail Ultra High, Particle Detail High, Dinamik Gölgeler açık, Film Grain açık, Motion Blur açık, Filterin Mod Anisotropic

Resimler;

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle