Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
27 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Tek Hatlı Xiaomi Yok mu ?
Max 2000 TL ye kadar telefon arıyorum Xiaomi ler aklıma yatıyor ama hangine baksam çift hatlı. Nedense ısınamadım çift hatlı telefonlara yok mu bunun tek hatlı işe yarar bir modeli Veya başka önerebileceğiniz bir marka model var mı ? Daha çok sosyal medya amaçlı kullanılacak sar değeri ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur
geçen yıl
Msi H170 Gaming M3 için m2 disk önerisi
Merhabalar hali hazırda Msi'ın h170 gaming m3 anakartını kullanmaktayım ve bir adet m2 slotu var. Fakat sitesinde uyumluluk listelerinde bu slot için uyumlu ssd litesini göremedim. Ne tür bir m2 ssd almalıyım kullanan önerisi olan var mı ?

Anakartım bu:https://tr.msi.com/Motherboard/H170-GAMING-M3/Overview
4 yıl
Atx Anakart için yatay kasa ?
Merhabalar eski pc mi salonda tv ye bağlayıp değerledirmek istedim anakartım Gigabyte p31 s3g ölçüleri sitesinde bu şekilde görünüyor ATX 305mm x 194mm fakat en olarak dar buna uygun ufak yatay bir kasa bulamadım önerisi olan var mıdır ?
5 yıl
3000-3500 TL Arası Sitem Tavsiyeleri
Öncelikle merhabalar elimdeki laptop ile yılbaşına kadar idare ederim diyordum fakat su koyverdi sistem toplamak şart oldu. Şimdilik ekran olarak SEG 32" bir tv var çok üst seviye değil fakat bir süre idare eder diye düşünüyorum hdmi dan bağlayıp onu kullanacağım. Sizden ricam en en fazla 3500TL (ne kadar altı olursa o kadar iyi olur tabiki) ekran hariç bir sistem önermeniz bir de internetten alacağım hangi siteyi tavsiye edersiniz montajını kendim yapacağım. Genellikle oyun ve gündelik işler için kullanacağım en azından benide 3-4 sene idare etsin.Şimdiden herkese teşekkür ederim.
Birde ek olarak anakartta ekran çıkışı olmasının dezavantajı var mı ? Pek olmasını istemiyorum ama bilemedim .
5 yıl
Örgün öğretimde ön lisans okurken AÖF lisans okuyabilir miyim?
Merhabalar şuanda Kocaeli Üni. 2. öğretim Pc programcılığı öğrencisiyim azami eğitim sürem doldu fakat harcı ödediğim için öğrencilik hakkım devam ediyor. Bu sene tekrar sınava girdim AÖF Uluslararası İlişkiler'i kazandım. Benim sorum ikisine de aynı anda devam edebilir miyim AÖF 'e henüz kayıt yaptırmadım ikinci üniversite olarak kayıt yaptıracağım sanırım internet üzerinden. Örgün öğretim ön lisans okurken aynı anda AÖF lisans okuyabilir miyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
5 yıl
Yok mu şöyle eskileri hatırlayabilceğimiz bir sw ?
Bu ara yine sro aşkım depreşti Birlikte oynayıp eskileri yâd edebileceğimiz bir pwp sw arıyorum benim gibi oynamak isteyen ve ya oynayan arkadaşlar varsa birlikte başlayabiliriz
6 yıl
Yokmu ortamı güzel olan PVP Server
Uzun zamandır arıyorum hala bulamadım oynadığınız arkadaşlık ortamı güzel olan item satışı olmayan bir server emeğe dayalı olması tercihim. Veya başlamak isteyen arkadaşlar varsa server belirleyip orada başlıyalım
6 yıl
MYO Terkte Askerlik Tecili?
Merhabalar Kocaeli Üni MYO 2.öğretim öğrencisiyim şuanda 4.yılımın içindeyim aldığım bir öğrenci belgesinde bu bölümde öğrenim süresi asgari 2 azami 4 yıldır yazıyor harcımı yatırıyorum fakat bazı sebeplerden dolayı okula gitmiyorum sınavlara girmedim. ÖSYS ye kayıt yaptırdım bu sene tekrar sınava gireceğim başka bir bölüm istiyorum.Esas sorum ben liseden sonra direk geçiş yaptım üniversite ile ilişiğim kesildikten sonra askerlik tecil ettirebilir miyim? 1992 kasım doğumluyum şu zamana kadar boşluğum yok öğrenciydim devamlı.Bu zamana kadarda askerlik şubesine hiç gitmedim gelen giden kağıtta yok. Cevaplarınız için çok teşekkürler şimdiden.
6 yıl
MYO Terkte Askerlik Tecili?
Merhabalar Kocaeli Üni MYO 2.öğretim öğrencisiyim şuanda 4.yılımın içindeyim aldığım bir öğrenci belgesinde bu bölümde öğrenim süresi asgari 2 azami 4 yıldır yazıyor harcımı yatırıyorum fakat bazı sebeplerden dolayı okula gitmiyorum sınavlara girmedim. ÖSYS ye kayıt yaptırdım bu sene tekrar sınava gireceğim başka bir bölüm istiyorum.Esas sorum ben liseden sonra direk geçiş yaptım okul ile ilişiğim kesildikten sonra askerlik tecil ettirebilir miyim? 1992 kasım doğumluyum şu zamana kadar boşluğum yok öğrenciydim devamlı. Cevaplarınız için çok teşekkürler şimdiden.
7 yıl
i5-gt330m laptopa göre oyun önerileri
sistem özelliklerim
i5 m430
4gb ddr3 ram
nvidia gt330m
win 8.1 x64

Bu laptopta oynayabilceğim oyunları yazabilirseniz çok memnun olurum
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.