MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
24 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
29 üye
Görüntülenme (?)
186 (Bu ay: 9)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Sony Türkiye'nin Mükemmel Fiyat Politikası

Fiyatlar aşağıdadır. Artık enayi avına mı çıkıyorlar yoksa dolar arttı bahanesine mi sığınıyorlar bilemem. Hala oyun alıyorsanız alırken 2 kere düşünmek de yarar var.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/5a/2d/e5/5a2de57362fd8813ba0af38cfdac0b1e.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/10/6d/0d/106d0d8b9aded16980a29161862eeca9.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d0/e3/82/d0e382c9651fcd6e330edcdb0e1b1d75.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/15/97/95/159795d578feea07d5ce8ee767d29bba.jpeg&t=0&width=480&text=1

Metro oyunu Bundle 35 TL'den satılırken çok değil geçtiğimiz yaz şimdi Exodus ekleyerek 640 TL'den satmak nasıl bir dolandırıcılık belli değil.

5 ay
Bozuk Analog - Oyun Haber Sitesi
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/21/f2/27/21f227e7dcd52a9c12702f115f933d4b.jpeg&t=0&width=480&text=1

işsizlikten ve can sıkıntısından dolayı oyun haberleri paylaştığım bir site açtım.

https://bozukanalog.wixsite.com/website


Ayrıca Bozuk Analog adında YouTube kanalımda mevcuttur

5 ay
Bozuk Analog - Oyun Haber Sitesi

Arkadaşlar oyun haberlerini takip etmek için wix üzerinden bir site oluşturdum ve paylaşım yapmaya başladım. İşsizlik'den dolayı bir şeylere uğraşayım vakit geçsin diye.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8d/ba/1f/8dba1fc242bec42ab3cf8e987c0cda39.jpeg&t=0&width=480&text=1

https://bozukanalog.wixsite.com/website


Ayrıca Bozuk Analog adında YouTube kanalımda mevcuttur

6 ay
Silinebilir

.

11 ay
Yeni Oyunlar ve DLC Tanıtım Videoları
PlayStation 4 ve 5 için çıkacak olan oyunların fragmanları ve oynanış videoları dahilinde var olan oyunlara çıkacak olan ek paket videoları2 yıl
Final Fantasy 8 Remastered (2019 Sonbahar)


Final Fantasy VIII Remastered, 2019 sonbaharında PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC üzerinden Steam üzerinden satışa sunulacak.

Bence bu demek oluyor ki ( aynısı 7 için de olmuştu ) siz bu Remastered ile idare edin biz 8'in remake'ini yapıncaya kadar demek istiyorlar. Ff8 remake ps5'e çıkar.
3 yıl
Saygı ve minnetle anıyoruz 💕 Mustafa Kemal Atatürk 💕
Tarih onu bağımsızlığın baş mimarı olarak yazar çünkü o, yaşadığı süre boyunca tarih yazan bir kahramandır. Dünyanın nadir yetiştirdiği dâhilerden biri olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, adını Türk tarihine altın harflerle yazdırmıştır.

Her #10Kasım'da olduğu gibi bugün de Ata'mıza olan bağlılığımızı ve sevgimizi bir kez daha dile getiriyor, özlem ve rahmetle anıyoruz.
3 yıl
Judgment (Exculisive PS4) - Ana Konu - 25 Haziran 2019Yakuza serisinin arkasındaki ekip, PlayStation 4 için geliştirilmekte olan Jugde Eyes (Yargıç Gözler) adlı yeni bir oyun tanıttılar. Oyun, Tokyo Game Show'un başlangıcından önce PlayStation Lineup Tour etkinliği sırasında gösterildi. Yargıç Gözler bir avukat olarak oynamayı , bir dizi cinayeti ve suçu araştırmayı içeriyor. Japonya'da 13 Aralık'da satışa sunulması bekleniyor.

Karakterler


Oynanış

Olayları çözmek için çeşitli "soruşturma eylemleri" gereklidir.
Yukarıda belirtildiği gibi bu çalışmaların özelliklerinden biri olan dövüş → arama modu → izleme → takip etme → gibi bir dizi gelişen olayları çözmek için çeşitli soruşturma eylemleri kullanmalıdır.

---> Arama modu, insanları veya kanıt aramak gibi çeşitli durumlarda kullanılan önemli bir soruşturma eylemidir.
İmlecinizi birinci şahıs bakış açısıyla şüpheli bir yere, eşyaya veya kişiye işaret ederek çeşitli ipuçları alabilirsiniz.---> Dedektif olarak çalışmanın en vazgeçilmez kısmı belirli insanları takip etmektir.
Hedef tarafından kolayca algılanan bir hareket yapılırsa, "alarm ölçeği" artacak ve izleme başarısız olabilir.---> Kaçırılan şahıs, kalabalığı, engelleri ve takip etmeyi engellemek için diğer araçları kullanacak.Oyuncu, engeli engellerden uzak tutmalı ve hedefe yetişmeye çalışmalıdır.---> Bir soruşturma yürütürken, çok çeşitli popülasyonlardan gerekli bilgileri istemek için "sorgulama bilgilerini" kullanmanız gerekir. Oyuncular konuşmayı yönlendirmek için seçeneklerden uygun soruları seçmelidir.---> Bir hedefe teşebbüs ettiğinizde, soru sormak için "kanıt kanıtı" nı kullanmanız gerekir. Araştırma sürecinde elde edilen bir dizi kanıttan taranması ve duruma cevaben kanıt sunulması gerekir.---> İşten çıkarma veya kurum içi araştırmaları incelerken, en yaygın kullanım, bir akıllı telefon ile fotoğraf çekerek bir "çekim görevi" yapmaktır.---> "Disguise", "Unlocking" ile aynıdır ve bu , dalış yaparken çok kullanışlı bir beceridir.
Bir profesyonel veya güvenlik görevlisi olarak gizleyerek, sizi yakalamadan bir binaya gizlice girebilir, hatta araştırmak için belirli bir kişi gibi davranabilirsiniz.---> Soruşturulması gereken bir binaya gizlice girerseniz veya gizli öğeler ile bir kapı açmak istiyorsanız, "kilit açma" becerisini kullanmanız gerekir. Çok sayıda kapı kilitleri vardır, bu nedenle kilitleri açmak için "açma kilidi yöntemi", "döner kilit kolu açma yöntemi", "şifre açma" ve "seçim tuşu" gibi birçok farklı yol vardır.Yayınlanan Videolar

TGS Duyuru Videosu


Resmi Sitesi :http://asia.sega.com/ryu-ga-gotoku/judgeeyes/cht/

Sega Yakuza oyununa alternatif ve daha fazla içeriğe sahip olan yeni oyunu Judge Eyes Avrupa'ya 2019 yılında gelecekmiş fakat tarihi belli değil.

Demosunu oynadm ve gerçekten çok güzel olmuş

3 yıl
The Surge 2 yeni oynanış videosu geldi
3 yıl
Superonline 50 ve 100 mbit'de kota bitince internet kesilecekmiş
Şimdi superonline ile görüştüm 50 ve 100 mbit alınca kota bitince internet kesilecek dedi. Yeni güncelleme ile bu şekilde olacakmış. İnternete devam etmek için parayla kota alınacakmış. Ve ayrıca 50 ve 100 mbit alınca gece 2'den sonra kotadan düşecekmiş. Diyorum BTK kararı ile mi yapılıyor bu şekilde güncellendi deniyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.