Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
24 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Amneciğime telefon önerisi
Selamünaleyküm arkadaşlar, annem 5 yıldır Avea intouch 3 kullanıyor. 3-4 ay içinde bir telefon almayı düşünüyorum. Bütçe maksimum 1.500. Siyah Samsung telefonlara heves ediyor. Yani bu tek olmazsa olmazımız. Kamerası video çekimi iyi olması güzel olur. Zaten amaç torunun foto ve videolarını çekmek. Harici işlerde kullanılmayacak. 3-4 ay içinde almayı düşünüyorum şu an için ne önerirsiniz? Ben araştırdığımda fiyat olarak A10 görüyorum. J7 prime çok güzel ama siyah değil.
3 yıl
Özgüven için duloksetin (cymbalta) mı yoksa paroksetin (paxil, paxera vs) mi daha etkili arkadaşlar?
Paxil iyi geliyor ama çok kilo aldırıyor. Günde üç ekmeği geçiyorum. :(
4 yıl
Aynı boyuttaki monitör mü yoksa TV mi daha net olur?
Merhaba arkadaşlar monitör olarak Asus 23"(58 ekran) VP239H 1920x1080 çözünürlüklü piksel aralığı 0,2652 olan bir ekran kullanıyorum. Bunu evimizdeki 37 ekran tüplü tvnin bağlı olduğu bir uydu alıcıya hdmi kablo ile bağladığımda (uydu alıcı hdmi yanını desteklemiyor sadece hdmi bağlantıyı destekliyor.) 37 ekran tvden daha kötü gösterdiğini gördüm ki aşağıdan geçen haber şeridi kesik kesikti, akıcı değildi. Ancak tek sorun aşağıdaki haber şeridinin kesik kesik akması değil. Durağan görüntü de eski model tvdeki kadar net değildi. Yani 750 liraya aldığım yeni monitörüm eski model 37 ekran tüplü televizyon kadar dahi iyi göstermiyordu bu beni üzdü. Bu denemeden sonra aklıma başka bir soru takıldı. 24 inç hd tv mi daha net gösterir yoksa 24 inç hd monitör mü? TVde veya monitörde video izlerken görüntü kalitesi için tek kıstas çözünürlük değil sanırım?
5 yıl
Word 2007'de çarpma, toplama nasıl yapılır?
Merhabalar wordde fiyat teklifi hazırlıyorum, wordde hazırlamam gerekiyor. Ancak aşağıdaki tablo içerisinde formül kullanamıyorum. Mesela iki yan yana hücreyi çarpıp sağdaki hücreye yazacağım. Matype programını indirdim olmuyor. Denklem yazmaya yarıyor. Nasıl yapmam gerekiyor?
5 yıl
Outlook kurulumu sunucu hatası
Merhabalar selamün aleyküm ramazan ayımız mübarek olsun.
İş yerimdeki bilgisayara outlook 2007 kurmak istiyorum ama başarılı olamadım. Forumda bir konu var oradakileri denedim olmadı. Sanırım sunucu ayarları ile ilgili bir sorun var. Bakabilirseniz sevinirim. İyi günler.

6 yıl
İşlemcimi yükseltmek istiyorum???
Merhabalar anakartım Asus P5GD1 Pro. İşlemcim ise pentium 4 cpu 3.00 ghz.
Pcde doğru dürüst program olmamasına rağmen sadece choromenin çalışmasına rağmen işlemcim 100de 100 performans ile çalışıyor ve pc epey yavaş. Anakartıma olabilecek şekilde nasıl bir işlemci önerirsiniz? Pcde oyun falan oynamam.
6 yıl
Konya'da basketbol öğretecek birisi var mı?
Merhaba arkadaşlar şu an 28 yaşındayım. Küçükken basketbola gitmiştim ama bırakmak zorunda kalmıştım. Basketbol öğrenme isteğim içimde kaldı. Saha bulup, ücret karşılığı bana basket öğretecek birisi var mı?
7 yıl
Facebook"a giremiyorum. (SSL Bağlantısı Hatası)
Merhaba arkadaşlar facee girmek istediğimde sayfa açılmıyor SSL Bağlantı Hatası uyarısı veriyor. Ancak diğer sitelere rahatlıkla girebiliyorum. Cepten wifi ile gireceğimde de aynı hatayı alıyorum. Dün ise pcden rahat bir şekilde facee girebiliyordum. Modemi kapattım açtım bütün fişleri çektim 5 dk pc kapalı kaldı. Çerezleri sildim. ie, mozilla ve choremeden denedim yine de olmadı. Dediğim gibi cepten wifi ile nete girebiliyorum ancak face girmek istediğimde ssl hatası veriyor. Aynı şekilde pcden de aynı uyarıyı alıyorum.
7 yıl
Ticaret lisesi okuyan var mı?
Merhaba arkadaşlar. Ticaret meslek lisesi 1,2,3 ve 4. sınıf güncel ders kitapları lazım. Gerekirse para ile alabilirim yardımcı olacak var mı?
8 yıl
Ginseng ve Omega 3 birlikte kullanılır mı?
Selamün aleyküm, merhaba arkadaşlar...
Okbli biriyim, bu yüzden kendimi derse vermekte epey zorlanıyorum. Ayrıca dalgınlık, halsizlik, uyku hali ve stres var. Bu şikayetlerden dolayı ginseng ve omega 3 kullanmak istiyorum ama ikisi aynı anda kullanılır mı bilmiyorum?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.