Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Haber Editörü
15 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
206 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
Sniper Elite, Flight Simulator, PAC-MAN ve dahası! Oyun Dünyasında Bu Ay - Mayıs 2022

Oyun dünyasında bu ay programının yeni bölümünden herkese merhabalar. Bu videomuzda Mayıs ayı içerisinde çıkış yapacak olan oyunlardan bazı dikkat çeken yapımlara yakından bakıyoruz.


3 hafta
Kirlere "Gülümse Çekiyorum" Dedirten Güçlü Süpürge - LG CordZero A9K İnceleme
4 hafta
LEGO Star-Wars: The Skywalker Saga'yı İyi Yapan Ne? - Oynadık, Yorumladık

Bu videomuzda sizlerle birlikte LEGO oyunlarının en yenisi olan ve tüm Star-Wars filmlerini bünyesinde barından LEGO Star-Wars: The Skywalker Saga'yı PlayStation 5 üzerinde oynayıp yorumluyoruz.


4 hafta
Karaca Vantuz High Force - Video İncelemeBu videomuzda sizlerle birlikte Karaca'nın Vantuz High Force model isimli süpürge modelinin performansına, tasarımsal detaylarına ve teknik özelliklerine yakından bakıyoruz.


geçen ay
Esnekliğiyle Şaşırtan 165Hz Oyuncu Monitörü! - Philips 24M1N3200 İnceleme

Bu videomuzda Philips'in bir oyuncu monitöründen beklenmedik ölçüde hareket kabiliyetine sahip olan 24 inç Full HD 165Hz'lik monitörüne yakından bakıyoruz.


geçen ay
Apple Arcade'de Bu Ay - Nisan 2022 (FİNAL)

Apple Arcade sistemindeki oyunları sizlerle buluşturduğumuz seride dolu dolu 2 yılı geride bıraktık. Nisan ayıyla birlikte final bölümüyle karşınızdayız. İyi seyirler!


2 ay
Star Wars, MotoGP, Total War ve dahası! Oyun Dünyasında Bu Ay - Nisan 2022

Oyun dünyasında bu ay programının yeni bölümünden herkese merhabalar. Bu videomuzda Nisan ayı içerisinde çıkış yapacak olan oyunlardan bazı dikkat çeken yapımlara yakından bakıyoruz.


2 ay
27" 4K 144Hz HDMI 2.1 Oyuncu Monitörü! Philips 279M1RV İncelemeBu videomuzda Philips'in 279M1RV model isimli 27" boyutunda 4K 144Hz Nano IPS panele sahip DisplayHDR600 sertifikalı, 3 adet HDMI 2.1 portuna sahip Ambiglow aydınlatmalı oyuncu monitörüne yakından bakıyoruz.


2 ay
GTA 5 Yeni Nesil Versiyonunu Oynadık! Grafikler Nasıl? Neler Değişmiş?

Bu videomuzda GTA 5'in yeni nesil versiyonuna giriş yapıyoruz. Oyuna eklenen yeni grafik modlarına yakından bakıp, yeni nesille birlikte oyunun kazandığı yeni özellikleri ve avantajları masaya yatırıyoruz.


2 ay
Son Teknoloji Oyuncu Monitörü Kutusundan Çıkıyor! Philips Momentum 279M1RV

Bu videomuzda Philips'in Momentum 279M1RV adını verdiği, 27 inç 4K 144Hz Nano IPS ekrana, Display HDR600 sertifikasına, 3 adet HDMI 2.1 portuna, 65W hızlı şarj desteğine ve Ambiglow aydınlatmaya sahip oyuncu monitörünü kutusundan çıkarıyoruz. İncelemesi yakında!


DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle