Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
14 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
29 üye
361029 Gün Cezalı
357657 gün 15 s. 57 dk.
Gönderiler Hakkında
9 yıl
Güney Üst Asaletin Bekçileri
Merhaba arkadaşlar. Yeni konu seçeneği uçtuğu için albüm açabiliyorum şu anda. O yüzden yadırgamayın. Biri şikayet ederse konu şekline çevirir yöneticiler. Ricam budur.


Gelelim ana konumuza. Biz bir grup olarak güney üst'ten kombine almış bulunuyoruz. Şu anda 25 kişiyiz kombine sahipleri olarak. Forumdan da öğrenci kombinesi almış arkadaşlar var gördüğümüz kadarıyla. Onlardan da isteyen arkadaşlar bize katılabilir. Bir grup oluşturup ; güzel - anlamlı bir pankart bastıralım , kendimizi tanımlayan bir simgemiz olsun istiyoruz.

Genç ve yaratıcı arkadaşlarla güzel işler çıkar diye umuyoruz. Güney üst'te bulununan arkadaşlar konuya yazarsa haberleşir , kaynaşırız.
9 yıl
Alestrom / Power - Folk - Pirate Metal Grubu
Arkadaşlar yeni keşfim. Forumda da araştırdım sonuç bulamadım. Resmen bayıldım bayıldım ! Umarım siz de çok beğenirsiniz dinlemeden geçmeyin. Sonuna kadar dinleyin !


9 yıl
Son Dakika UEFA Kurulu Kararı !
UEFA'da tüm ülkeyi ilgilendirecek önemli bir karar alındığı haberi Radyospor'da yer alırken, verilen bilgiye göre UEFA tüm Türk takımlarına 5 yıl Avrupa'dan men cezası vereceği iddia edildi. Haberde ayrıca başta İspanya ve İtalya olmak üzere özellikle TFF'nin etik kurulu raporuna çok büyük tepki olduğuna de yer veriliyor.

Cihan Haber Ajansı
9 yıl
Nabıyonuz Gençler
Çok oldu buralara uğramayalı bir selam vereyim dedim nassınız kızanlar
9 yıl
Ranked 3 v 3 Elo'su Kaçtan Başlıyor ?
Solo Ranked gibi 1200 mü ?
9 yıl
3 v 3 Setup
Arkadaşlar 3 v 3 ranked tecrübesi olanlara sormak istediğim bir kaç soru var. 1.5 yıl önce Nunu-Sion-Tryn girip iyi skorlar alırdık Asus turnuvasında da yarı finale çıkmıştık. Sion Jax oluyordu arada. Tryn solo top alıyordu. Çok iyi oynayan bir arkadaşımdı. 350+ farm yapar top lane jungle'ını da komple temizlerdi hep. Ama o zamandan bu yana çok hero geldi.

Şimdiki düşüncem : Riven solo top , Bot lane Vayne - Nunu. Nasıl olur ?
9 yıl
First Win
Şu sıralar çok sık olmaya başladı. First win alıyorum. 5-6 saat sonra profilimde First Win available gözüküyor tekrardan. Bug mu ?
9 yıl
Normal Draft Pick
Buradaki sıralama neye göre belirleniyor bilen var mı ? Bir kıstas var mı yoksa sadece şans mı ?
9 yıl
Bizim Olacak Fernandes

9 yıl
Ultraslan Index
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.