Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
02 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
45 üye
Görüntülenme (?)
291 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Kızartma yemek bile lüks

33 yıllık hayatımda ilk defa böyle bir görüntüye şahit oldum. Yer Migros... Konuyla ilgili buraya sayfalarca yazı yazmak lazım aslında ama görüntü size neyi düşündürüyorsa onu düşünün istiyorum. REZİLLİK!
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f4/72/f3/f472f38caccd79656e5023af4da27146.jpeg&t=0&width=480&text=1
geçen yıl
LF 2v2 arena partner (healer)

Merhaba arkadaşlar,

2v2 arena için tercihen holy pala healer partnere ihtiyacım var. Ben BG yapmayı seven biriyim, arenadaki amacım conquest cap ve Vicious war spider'ı almak olacak. Ha ama bakarsınız güzel bir sinerji yakaladık, yüksek ratingler için çabalarız. Aynı amaçlarda birleştiğimiz arkadaşlar ekleyebilir #kallavi2808

Arms warrior oynuyorum.

geçen yıl
Uçuş noktaları

Merhaba arkadaşlar,


Altlarımla takılırken şunu fark ettim; Kimisinde Kalimdor ve Eastern Kingdom haritalarında hiç uçuş noktası yok, kimisinde ise neredeyse tamamı açık. Bunun nedeni nedir? Sebebini öğrenirsem en azından kapalı olan karakterlerde de açarım.


Şunu baştan belirteyim; açık olan karakterle de bahsettiğim haritalarda quest yapmadım, kapalı olan karakterle de. Ayrıca ikisiyle de heirloom vendorunda satılan uçuş noktası açma itemını kullanmadım.

geçen yıl
Game Time bitmesine rağmen oynayabiliyorum

Beyler acaba prepatch geliyor diye Blizzard herkese güzellik falan mı yapıyor? Öyle bir şeye pek ihtimal vermiyorum ama dün akşam saat 6:15'te oyun sürem bitti. Bitmesine 10 dk kala oyundan çıkmıştım. Bugün öğle saatlerinde tekrar gireyim, 20 level karakter yapıp addon falan deneyim dedim. Karakter ekranında normal şartlarda 120 level karakterlerime giremem lazımdı. Ama girip, üstüne saatlerce dg falan yaptım.


Bug falan mı oldu acaba?

geçen yıl
Warlock Havoc skilli
Merhaba,
Warlock'un havoc skillini dgde attığım zaman diğer moba Chaos Bolt atınca havoclu hedefe de gidiyor. Bunda bir sıkıntı yok, zaten olması gereken bu.
Fakat dg'den çıkıp, quest yapmaya başladığımda bu olay olmuyor. Havoclu rakibe chaos bolt hariç diğer bütün skiller işliyor. Bu normal bir şey mi?

Edit: Talentten gelen bir özellikmiş şimdi fark ettim.
2 yıl
Mesaj yazılma tarihleri
Merhaba,
Özellikle eski konulara baktığım zaman, örnek veriyorum, 2 yıl önce konu açılmış altına da mesajlar yazılmış. Ama yazım tarihlerinde hepsinde 2 yıl yazıyor. Eskiden detaylı olarak gün ay yıl yazardı. Neden değiştirildi acaba? Eski sisteme dönülse daha iyi olur bence.
2 yıl
2 HP arasında kaldık
2 yıl
Blog Bilgilerine instagram eklenebilir
Merhaba,
Profilimizde bulunan blog bilgileri kısmında sadece resimdeki sosyal medya platformları ekli.
Fakat günümüzde instagram bu parkuru domine ediyor. Forumda işini iyi yapan insanlar blog tercihlerinde paylaştıkları takdirde instagram gönderilerini görmek işe yarayabilir. Örnek vermek gerekirse; çocuk çok iyi yemek yapıyordur ve yemek ile ilgili bir instagram sayfası vardır. Bunu DH blog tercihlerinde bizle paylaştığı zaman yaptıklarını daha detaylı görme fırsatı bulabiliriz.
2 yıl
Mythic DG için Tank Addon tavsiyeleri
Merhabalar,
Halihazırda fury spec oynadığım bir warriorım var. Fakat melee dps oynamaya biraz ara vereyim diyorum. En son cata'da tank oynamıştım :D

Sizce hangi addonlar olmazsa olmaz? Özellikle dungeonda riskli moblara otomatik skull koyan addonu merak ediyorum. Zahmet olmazsa önerdiğiniz addon'un yanına kısaca ne işe yaradığını da yazabilirseniz sevinirim.

Ayrıca bildiğiniz güzel tank guide videoları yapan bir youtube kanalı var mı?
3 yıl
Healbot debuff göstermeme problemi
Yeni patch geldiğinden beri healbotta debuffları göremiyorum, haliyle dispelde problemler yaşıyorum. twitchten baktığımda healbot güncel gözüküyor. Var mı aynı problemi yaşayan ya da direkt çözümü bilen biri?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.