Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
12 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
65 üye
Görüntülenme (?)
1076 (Bu ay: 29)
Gönderiler Hakkında
5 ay
1890'lar Dünya Şehirlerinden İnsan Manzaraları
geçen yıl
Osman Gazi sayesinde Müslüman olan Tekfur: Mikhael Kosses (Köse Mihal)
3 yıl
- Oyun Video Kayıt Programı Tavsiye? -
Merhaba arkadaşlar,

Güncel oyunlar için Win10 GameDVR ve Nvidia Experience kullanıyorum ama özellikle eski GOG oyunlarıyla uyumlu olmadıkları için kayıt alamıyorum. Bu ikisi gibi FPS düşürmeyen, 60FPS kayıt alabileceğim free bi program olarak ne önerirsiniz? OBS'yi denedim ama çok kullanışlı gelmedi, FPS göstergesi ya da bi arayüzü yok. Kayıt alıp almadığını oyundayken anlayamıyorum.
5 yıl
POWERLINE Adaptör Tavsiyesi
5 yıl
SONGS OF THE DEEP [PS4]
Bu oyunu alan oynayan var mı arkadaşlar? Insomniac games yapımı platform oyunu. Ana konusunu göremedim yok sanırım.

6 yıl
US PSN Plus En Ucuz Nereden Alınır?
Bildiğim kadarıyla böyle üyelik kodları satan birkaç site vardı ama isimlerini hatırlamıyorum. Amazonda 50$, daha ucuza satan tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir site var mı arkadaşlar?

* 2013'ten beri US hesap kullanıyorum, hem ps4 hem vita için baya oyun birikti o nedenle Endonezya Psn e geçemiyorum :)
6 yıl
--- Kutusundan çıkabilen 2.5 inç 1 TB HDD tavsiyesi ? ---
Başlıktaki özelliklerde uygun fiyatlı ve sorunsuz ne önerirsiniz arkadaşlar? PS4 e takmak için arıyorum, içinden çıkan 500 gb lik hdd yi de kutuya koyup kullanacağım. Direk kutusuz hdd tavsiyeleri de alabilirim.
6 yıl
--- 1 TB 2.5 inç 7200 ya da 5400 rpm HDD tavsiye? ---
Arkadaşlar PS4 te kullanmak için başlıktaki özelliklerde en uygun fiyatlı ve sorunsuz HDD arıyorum, ne tavsiye edersiniz ve nereden almalıyım? 2.5 inç 1 TB 7200 rpm disk bulamadım sanırım piyasada yok.
7 yıl
* * PSN Hesaplarının Güvenliğini Artırma Önerisi (PS Support'a Mail Atıyoruz) * *
Arkadaşlar malum PSN hesaplarında Mail-ID ler (yani hesabımıza girerken kullandığımız mail adresleri), hesap şifresini bilen herkes tarafından sorgusuz sualsiz kolayca değiştirilebiliyor. Bu da haliyle hesap güvenliği açısından risk demek. Buna çözüm amaçlı aşağıdaki İngilizce metni PS UK'e mail olarak göndermenizi rica ediyorum. Ne kadar çok gönderirsek o kadar iyi.

Gönderilecek Adres : help@uk.playstation.com

Mail Başlığı : About Mail-ID Changing


quote:

Hi Dear Managers,

We think that changing Mail IDs so easy without sending a confirmation mail to existing e-mail address, which is associated with the SEN account is not appropriate for security. For that reason, we believe that sending a confirmation mail to e-mail address to verify the Mail ID change request would be more secure both for customers and Sony. We would be appreciated if you took care of our kind demand.

Thank you

Have a nice working day, best regards.TÜRKÇESİ :

quote:

Merhaba,

SEN hesaplarında hesabın bağlantılı olduğu mevcut e-mail adresine onay bildirimi yapılmadan Mail ID'lerin kolaylıkla değiştirilebilmesinin güvenlik açısından uygun olmadığını düşünüyoruz. Bunun için Mail ID değişikliklerinde mevcut e-mail adreslerine, değişikliği onaylamak için onay mail i gönderilmesinin daha sağlıklı olacağı kanaatindeyiz. Bu talebimizle ilgilenirseniz memnun oluruz.

Teşekkürler
İyi çalışmalar
7 yıl
iPod Classic kaçıncı nesil olduğunu öğrenme?
Merhaba arkadaşlar, bir tanıdığıma yurt dışından 80GB iPod Classic hediye gelmiş. Bunun kaçıncı nesil olduğu neresinde yazar? Nasıl öğrenebiliriz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.