Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
11 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Silinebilir! Hesap alınmıştır.
Boş hesap arıyorum. Ucuz olsun yeter, keza içinde olan karakterleri filan alınca silip yeniden kendim oynamak istiyorum.
4 yıl
Turknet'e geçiş?
Arkadaşlar turkcell'le olan taahhüt bu ay bitiyor, bende türknete geçeyim dedim. Trabzonda şuan olduğum bölgede fiber de olmadığı için başka da pek alternatif yok.
Başvuru aşamasında ilgilendiler, belgeler filan emaile yollandı. Fakat ben son ayımda olduğum için superonline'ı arayıp geçiş yaparsam borç çıkacağını öğrendim. Doğal olarak geri arayıp bunun faturasını nasıl ulaştıracağımı sormak istedim. Belgelerde güvenli internet filan işaretlenmiş onuda soracaktım.
Ama sorun burdan sonra başlıyor. Nereyi ararsam arayayım karşıma tek bir ses çıkıyor o da belgeleri yollamadığımı söyleyen uzunca bir kayıt. Sonra kapatıyor. Yani benim telefon iptal. Kardeşimin telefonuyla aradım tabi farklı numara olduğu olduğu için yüzsüzler açtı. Sizin müşteri hizmetleriniz yok mu dedim soruya geçmeme fırsat bile vermedi adam ve yüzüme kapatı.

Anlayacağınız ortada kaldım ne yapsam bilmiyorum. 2 yıl taahhüt vermek istemiyorum. Hele de insanın aklıyla dalga geçen 50gb kotalı internetleri görünce ağlasam mı gülsem mi bilmiyorum.
4 yıl
Hot + Pof"lu Hesap Arıyorum
Başlıkta yazdığım gibi içinde hot ve pof bulunan hesap satın almak istiyorum. Oyuna yeni başlayacağım için sadece paketler olması kafi. Ekstra gold filan beklemiyorum. Ucuz olması tercihtir çünkü devam etmeme ihtimalim var.
6 yıl
Ortalama 5000TL Sistem Tavsiye
Bütçem 5500 civarına kadar müsade ediyor. Monitör dahil full sistem toplamak istiyorum. Bilgisayar daha çok 3d modellemede (3d Max genelde) kullanılacaktır. Bu yüzden işlemci ön planda olacak. Arada da oyun oynarım.
Şuan aklımda i7 6700k ve Rx 480/ Gtx 1060 gibi bişey var. Overclock yapmayı denerim büyük ihtimalle.
Tavsiyelerinizi Bekliyorum.
7 yıl
Coiling Dragon( Light Novel)
Light Novel konusu hicbir yerde olmadigi icin anime/manga basligina konuyu actim.




Coiling Dragon `I Eat Tomatoes` tarafından yazılan bir light noveldir.

Konusu:

Yulan Kıtası İmparatorlukların kurulup yıkıldığı bir kıtaydı. Azizler, kılıç ve büyü kullanan, inanılmaz güçlere sahip, ölümsüz canlılardı ve geçtikleri yerlere yıkımı getirirlerdi. Büyülü yaratıklar, cesaretli ya da korkak herkesin gücünü test etmek için gittiği dağları kontrol etmekteydi. Burası ne kadar güçlü olursan ol senden daha güçlü biri her zaman çıkabilecek bir yerdi. Güçlü, bir kral gibi yaşarken, zayıf yeni bir günü daha çıkarmak için çırpınırdı.

Burası Linley`nin doğduğu dünyaydı. Küçük bir şehir olan Wushan`da büyümüştü, bir efsane olan Ejderkan Savaşçının klanı olan Baruch klanının bir üyesiydi. Bir zamanlar ünleri dünyayı sallamıştı fakat klan şuan çökmüş durumdaydı, hatta atalarının yadigârı bile satılmıştı. Onu geri alma görevini üstlenen Linley, pek çok zorluk ve sıkıntıdan geçecek, güçlü arkadaşlar aynı zamanda korkunç düşmanlar edinecekti.

Gelin ve yeni bir efsanenin doğuşuna şahitlik edin. Linley Baruch Efsanesi!

Diger isimleri

盘龙 (小说)
Bàn Long
—————————–

Turu: Aksiyon,Dogaustu, Dovus-Sanatlari,Fantastik, Macera, Romantik, Shounen

21 Kitap ve 800 den fazla bolum var. Tabi hepsi igilizceye cevrilmedi.



Cevirilen Bolumler

Kitap - 1 (Yuzuk)

Kitap – 2 (Gelisim)

Kitap – 3 (Büyülü Yaratık Sıradağları)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle