Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
T

Teğmen
23 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
17 yıl
TELEKOMDAN İHBARNAME GELDİ!
arkadaşlar apartmanda 2 alt komşumla ortak adsl i kullanıyoruz ve bugün ihbarname geldi kaçak kullanıyomuşuz diye sizce böyle bişey olurmu ya ? bu yasakmı ?
T
17 yıl
SX1 İLE İLGİLİ Bİ SORU
arkadaşlar şu telefona patchli temayı falan yüklemiştim background full ekran falan filan.ama telefon çok yavaşladı ve devamlı kitlenmeye başladı.ben eski versiyona dönmek istiyorum ne yapmalıyım ?
variat: sx1_greece_turkey_retail_uk_el-tr_15_0001
T
17 yıl
SATA HDD YARDIM!!1
ya millet kt600 chipsetli epox 8krai-x anakartım var 80gb lik sata ncqlu hdd aldım (seagate) driver cdsinden disket yaptım olmadı netten indirdim driveri olmadı.biostan on chip sata enable ama olmuyor.neyapabiliriz sizce?
T
17 yıl
sata hdd bağlama sorunu!
arkadaşlar 80gb sata ncq bi seagete hdd aldım.
anakartım epox k8rai-x kt600 chipsetli
ama hiçbirşekilde aleti anakart görmüyor.bağlantıları tamam.service pack2li xpden kuruyorum ama göremedi.driver cdsinde 5 tane toplam driver var ama hiçbiri çalışmadı.
biosta on chip sata açık yapabileceğim ne var sizce?
T
17 yıl
sata hdd yüklemesi yardım!
anakartım epox 8krai-x 80gb sata hdd aldım ama hiçbi şekilde yükleyemedim biostan on chip sata açık yüklemediğim driver kalmadı ama görmüyor sp2li xp im var driversiz denedim yine yüklemiyor.sizce nedeni nedir ?
T
17 yıl
sata hdd yüklemesi yardım!!
anakartım epox 8krai-x ama ne yaptıysam sata hdd yi görmüyor yüklemediğim driver kalmadı,bios tan ta on chip sata açık ne makina açılırken görüyo ne xp görüyor ne yapmalıım sizce?
T
17 yıl
sata hdd yardım
arkadaşlar 80gb sata hdd aldım fakat bi türlü sisteme tanıtamadım.diskete atacağım dosyayı söyleyebilirmisiniz. anakartım epox 8krai-x
T
17 yıl
PAYLAŞIMLI PAYLAŞIMSIZ EKRAN KARTI ?
arkadaşlar şunu sormak istiyorum bi notebook almak istiyorum ve canım sıkıldığındada oyun oynayabiliyim.paylaşımsız ekran kartlı almak istiyorum ama maulumunuz fiyatlar biraz yükseliyor.paylaşımlı olarak x200 intel chipsetli falan alınırmı veya ekran kartına bakarken ne tür bi model bakmalıyım.msi in ki çok hoşuma gitti x700 ama okadar nakit çıkamıyorum
T
17 yıl
SİEMENS IN NOTEBOOKU
ARKADaşlar şu siemens in v2045 modeli alınırmı sizce?özellikleri çok sağlamda
T
17 yıl
BOOT SORUNU
arkadaşlar elimde bi notebook var acerin almanyadan gelme almanca xp yüklü ama bi türlü türkçesiniyükleyemedim cd boot etmiyor recovery cd dende almancasını yüklüyor yardımcı olabilirmisiniz
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle