Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
20 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
123 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Satıldı 10 adet Kroma 2 anahtarı 55 tl (glock hediyeli)
keyler satıldı lütfen cevap yazmayınız

Elimde 10 adet kroma 2 kasası anahtarı mevcut şimdilik ayrı satış düşünmüyorum hepsi toplam 55 lira.

Alışveriş önce enpara hesabıma havale sonra teslimat şeklinde olacaktır yeterli referansım mevcuttur profilimden bakabilirsiniz, pm atın steamden ekleşiriz.

Hediye vereceğim glock candy apple factory new 2 lira değerinde fakat üzerindeki stickerlar yaklaşık 10 lira civarındadır güzel bir görünüme sahiptir..https://store.donanimhaber.com/0e/76/06/0e76064496f912030ae310519528bfa5.jpg

Lütfen rica ediyorum 50 tl olur mu 50 tl vereyim şeklinde özel mesaj göndermeyiniz.
7 yıl
[Satıldı] AWP BOOM mw
satılmıştır , cevap yada pm yazmayınız

başlıkta yazdığı gibi awp boom az aşınmış satılıktır arkadaşlar.
sticker sadece dürbünde bish var.
name tag olarak "Boombastic" var.

ssfiyat 35 tl. pazarlık yok.

alışveriş şekli : önce enpara hesabıma yapacağınız ödeme sonra eşyanın gönderilmesi şeklinde olacaktır yeterli referansım vardır.

iletişim için pm atın ben sizi steam den eklerim
7 yıl
Ziraat Bankasının atmden hesaba para yatırmaya 3 tl masraf istemesi
Arkadaşlar herkese merhaba böyle bir konu var mıydı açılmış mıydı bu bölümde görmediğim için açma ihtiyacı duydum bu olay 1 haftadır uygulamada

http://www.ziraat.com.tr/tr/UrunHizmetUcretleri/Pages/default.aspxKoskoca ziraat bankası milyonlarca emekli, üniversite öğrencisi, toki sahibi çoğunlukla mecburen bu bankayı kullanıyor zaten bu yaptıkları biraz ayıp olmamış mı vatandaşına ?

Oturduğumuz apartmanın aidat hesabı ziraat bankasında, toki olduğu için zamanında burada açılmış geri ödemeler de zaten ziraate yapılıyordu kolaylık olması açısından. Her ay annemin emekli maaşını çeker daha sonra kartsız işlemlerden bina aidatımızı yatırırdım bu ay ne göreyim 3 lira masraf istiyor dedim birde kartı takarak hesaptan hesaba havale yapayım atm den yine aynı masraf bu nedir yani uzun yıllardır ziraatte böyle bir olay yoktu ve olmaması da gerekiyor yani sadece bizim binamızı düşünüyorum 24 daireden 3 lira alsa banka ayda 72 lira ediyor bankanın Türkiye genelinde elde edeceği karı düşünemiyorum bile yok yani zaten yatan aidatlar ay sonuna kadar hesapta kalıyor nerden baksan her ay 2000 lira o hesapta öyle duruyor bankayı kullanmamız bile banka için kar iken bu atm den masraf alma olayı da nerden çıktı ? sorunu sadece parayı enpara veya kuveyt hesabıma para atıp ücretsiz eft yaparak çözebileceğim ama ben halkın bankaya tepki göstermesini ve bu saçmalığın eski haline getirilmesi taraftarıyım..
7 yıl
Satılık Karambit Safari Ağı Az Aşınmış SATILDI
karambit safari mesh minimial wear yani az aşınmıştır.. steam pazar fiyatı 150-160 dolardır steam de satışınızdan 130-140 dolar arası para cüzdana eklenir
benim istediğim tutar EDİT SATILDI forumda ikinci el de yeterince referansım olduğunu düşünüyorum alışveriş önce enpara hesabıma tutarı yatırmanız daha sonra steam de takas ta size bıçağı gift etmem şeklinde olacaktır para gelmeden herhangi bir işlem yapmayacağım. ciddi alıcılar pm atsın kendilerine steam id mi göndererek steam üzerinden konuşuruz hesap iban no için falan fakat pazarlık için lütfen pm atmayınız.. kesinlikle takas yoktur ve paypal ödemelerini de kabul etmiyorum..
10 yıl
silinsin
silinsin
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.