Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
B

Teğmen
18 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
60 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
B
6 yıl
LG lb670 ekrandan gelen cızırtı ve kapanma
Dün evde elektrik kesintisi oldu. Televizyon açıldığında bir cızırtı geldi.kanallar gelmiyor.menüye girilebiliyor. Ancak fabrika ayarına dönünce menü de girilmez oldu.yeniden başlama yapıyor
B
8 yıl
i5 olarak aldığım laptop i3 oldu
arkadaşlar değişik bir durum ve işin içinden çıkamadım.2.el acer 5740 laptopu incelemelerim sonucu elden aldım.incelerken laptop dxdiag,özellikler,ve puanlamada i5 420 m olarak görülmekteydi.pcnin bios güncellemesi yapınca mavi ekran hatası verdi.format attım.ve kurulumu yaptıktan sonra i5 işlemci i3 olarak görülmeye başladı.laptopun üstünde de i5 etiketi mevcut.ben laptopu i5 olduğu için aldım ve bugün servisi arayıp seri numarası verdiğimde ürünün i3 olduğunu belirttiler.i3 olan pcyi i5 olarak gösterilebilir mi?
B
8 yıl
ariston buzdolabı et kokusu
Merhaba arkadaşlar. Tatilde olduğum şu dönemde sigortanın atması sonucu buzlugumda bulunan etler çözülmesi sonucu iğrenç bir koku oluştu. Buzdolabıni temizlettim ancak strafor kısmına birşey yapamadık. Ariston servisi telefon ile aradım ve straforun değişmeyecegini belirttiler. Yani dolabı atabilirsinize getirdiler. Bu durumda ne yapabilirim. Strafor değişmez yada temizlenemezse üst buzlugu kullanmadan alt tarafı kullanmamda sakınca olur mu. Straforu temizleme imkanı varmı. Yardımcı olabilecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim.
B
16 yıl
e-recorder ses kaydını pc atamıyorum
arkadaşlar 7610 da ses kayıtı yaptım ve bunu bilgisayara atıp cd ye aktarmam lazım.daha önceleri bunu doğru olarak yapmama rağmen 2 tane kaydımı atamadım ve bilinmeyen uygulama olarak pc attı.yardım edecek olan olursa sevinirim.ne yapmam gerekirr?
B
16 yıl
7610 kulaklık tanımıyor
akadaşlar 7610'um orjinal kulaklıkları tanımıyor.tek kulaklık çalışıyor diğerinden ses gelmiyor.neden olabilir ve ne yapmam gerekir.yardımcı olursanız sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.