Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
12 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
27 üye
Görüntülenme (?)
97 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Az Önce Yaşadığım Garip Bug
Tarayıcımda forum bilgilerim kayıtlı duruyor, konu dışına girdiğimde hesaba otomatik giriş yapıyorum. Az önce konu dışına girmemle şöyle bir tablo ile karşılaştım.

Kendi kendime ne oluyor derken sağ üstteki resmin siyah olduğunu fark ettim. Profilime tıkladım, şöyle bir görüntü ortaya çıktı.

Başka bir hesabın profiline attı beni. Sayfayı yenilememle benden tekrar foruma giriş yapmamı istedi. Giriş yaptıktan sonra durum düzeldi.(ilk tıkladığımda sağ üstteki simge yine siyahtı fakat tarayıcı üzerinden geri tuşuna basarak geri döndüğüm için normale döndü)

Bir anlığına bile olsa beni eski bir hesaba sokması garibime gitti, mantıklı bir açıklaması olan var mı acaba?
7 yıl
Ucuza Ayakkabı
7 yıl
Yeni telefon alacağım ama... Nedir bu WP düşmalığı?
Merhaba

Yakın bir zamanda yeni bir telefon alacağım. Telefon olarak da Lumia 1520'yi düşünüyorum. Fakat bunu kime söylesem "paranı niye çöpe atıyorsun?", "onu alacağına iphone al", "android varken WP ne" gibisinden olumsuz yorumlar alıp duruyorum. Nedir bu WP düşmanlığı anlamış değilim. Önceki telefonum da Lumia'ydı. Ve inanın Lumia'dan sonra android ve ios çok sıkıcı geliyor. Şimdi birileri bana "düzgün bir şekilde" eleştirebilir mi şu Lumiaları bana? "yok mağazası dar, yok işletim sistemi sorunlu" falan gibisinden sorunları istemiyorum. Lumia'yı ilk çıktığı zamanlar almıştım. İlk çıktığı zamanlar cidden çöp gibi telefondu fakat o zamandan bu zamana ciddi derecede gelişme kaydetti ve kaydetmeye devam ediyor.

Şimdi birileri bana, yukarıda belirttiğim gibi "düzgün" bir eleştiri yapabilir mi? Eğer cidden bu telefon kötüyse yine "düzgün bir eleştiriyle" başka nelere yönelmeliyim?
Telefonda aradığım özellikler: Stabil olması ve bataryanın uzun süre gitmesi. Hantallıktan nefret ederim.
Şimdiden teşekkürler.
7 yıl
Polislerin, öğrencilere bakış açısı
Merhaba.

Bugün ben de bir çok forumdaş gibi YGS denen saçmalığa girdim. Girmeden önce, polisle ufak bir tartışmamsı bir sohbet oldu.

Babam, polislere kentkartlı(akbilin kart şekli) sınava girilebiliyor mu diye sordu (önceki yıllarda bazı sınavlarda izin verilmiş). Polis ise hayır yanıtını verdi. İçeride onunla adam öldürseler ne yaparız diye karşılık verdi. Dayanamadım, "Biz buraya sınav olmak için değil, adam öldürmek için mi geliyoruz yani? Sizin gözünüzde hepimiz birer potansiyel katiliz yani." dedim. Polis durdu, sen yapmazsın başkası yapar dedi. Hayır yani, adam öldürmek isteyen gider, ösymnin kalemi ile de adamını öldürür. Ne bu havalar?
8 yıl
Tuvalet şakası
Kahkaha attım izlediğimde.
Link:http://www.youtube.com/watch?v=uBlg0vSt3Zo

YouTube linki için @Fumetsu'ya teşekkürler.
9 yıl
Citizen konularından gına gelmeye başladı
Sizin bu çocukla alıp veremediğiniz ne hala anlamış değilim. Hani dalga geçersin, caps/gif falan yaparsın tamam ama bunun da bir sınırı var. Citizen biraz şaklaban olabilir, forumu çökertebilir ama işiniz gücünüz yok; gelip burada Citizen ile ilgili konular açıp duruyorsunuz. Hani normal bir konu olsa neyse, ama "Citizen vs Ağaç" nedir yahu? Nasıl bir işsiz herif böyle bir konu açabilir ki? Hayret ettim doğrusu.
Özet: Her şey miktarında güzeldir. Citizen ile ilgili gereksiz konular açmayı kesin artık.
9 yıl
Bir kızın, en yakın arkadaşının erkek olması mümkün müdür?
?
9 yıl
Bu videodan birkaç gif çıkar
9 yıl
Gelecekten Gelen Yumurta [SS'li]
Arkadaşlar az önce marketten 15'li paket yumurta satın aldım. Bugün 23 Şubat olmasına rağmen yumurtaların üzerindeki üretim tarihi 25 Şubat'ı gösteriyordu.
9 yıl
Best Greek Singer
Bu espriden ben de bıktım, ama az önce karşılaştığım olaydan sonra kendimi gülmekten alıkoyamadım.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.